Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

épen ezért ne egyet, hanem kettőt hívjál magaddal és lehet, hogy bátrabbak lesznek ;) :lol: :lol: :lol:

Bár akkor nem igen hiszem, hogy aludnál egy percet is! B) :) :(

nem is bánnám :P

am nemtom, de csak kíséretnek kellene, nem vagyok egy hude erőszakos tipus... de így meg strandolás se lesz :S

pedig Kövesden a Zsóri megy most is.

Link to comment
Megosztás:

Majd a csajosnak bevágom húsvét reggel: Hímes tojás, fehér nyuszi, locsolásért jár egy toszi! ;) :lol: Az anyósnak már mást mondok! :lol: :lol:

nekem volt olyan barátnőm, hogy az anyósnak is mondtamvolna ezt :)

én azért odaállítanék a permetezővel reggelre :(

Link to comment
Megosztás:

Nno, megrugtuk Tokaj táját B) látszik, hogy baromi jó idő volt -az összes mocis a pályán, alig lehetett elférni tőlük az utakon :P még én is szivesen bringáztam volna ebben a frankós klímában :P piáltunk is kicsit, csajénak még a fejébe is szállt egy pöppet :lol: :lol: majdnem úgy kellett felvezetni a pincéből ;) havernak is felpakoltam egy "tiszta" ikszpét a gépére de legalább netezni nem tud egy ideig a fííílelmetes gyorsulásra képes keverőbetárcsás cuccával :) :( -hívószám hiányában.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondjuk ez nem jutott eszembe, hogy az egész fehér alját használjam panel helyet, de jó megoldás, csak az a rengeteg vezeték, azt igazából nemértem miért olyan sok.

a piros részt (mivel én kékreakarom) le fogom választani, és az előlapra felragasztom majd.

kicsit azért ez is foltos..

de ezt a fektetett ledekkel tuti kiküszöbölhető.

na majd ha a kezemben lesz, akkor nekiállok ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, megy rá valami, mert belül van egy elcsúsztatható valami, amivel hűteni vagy fűteni lehet a belsejét. Na akkor meg is kuksolom. :lol:

Amúgy azt még kihagytam, hogy tegnap kiszedtem a középső fúvókák mögötti zárólamellát, mert el van törve tőben. ;) Ja és oda nekem csak egy széles cső megy fel, a középső fúvókákhoz, tehát nem tudom hol tudná keverni.

Az az egy cső valójában kettő, csak a lamella ami neked eltörött pont az elválasztó résznél fordul és nem látszik tőle. 1/3-2/3 arányban van megosztva, a felső kissebbik részből jön az állandó hideg, az alsoból meg az amit beállítasz. A felsőbe pont belepasszol egy mosogatószivacs ( nem használt hanem új, nem ér ezért elvenni az asszony elől, mert akkor kiköveteli a mosogatógépet. Tapasztalat. :lol: ). Ezek után már csak az a levegő jön, amit beállítasz.

P1010002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P1090022_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

szép a gép, nincs rajta díszléc, de még a nyoma sincs :lol:

de fikázok én is mert van mit:

hülye az az index a lökösön, illetve egy épkézláb rendszámtáblára már nem futotta?

és mióta van 5 ajtós GSI? ;)

A GSi-s témát már ők kitárgyalták a kommentekben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.