Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

akar akar akar ;) :lol:

Nekem ami most van benne, azzal tökéletesen meg vagyok elégedve. Így is, ha hangosabban hallgatom a zenét, akkor kellemesen masszíroz az ülés. :lol: Elöl van 2 16cm-es 2*120w-os hangszóró, fent gyárilag beépített 2 magas sugárzó, hátul 2 a gyári helyén, és hátul a csomagtartóban 400w-os mélyláda. Tervezem megszüntetni a 2 hátsó gyárit és 2 ovált beletenni a kalaptartóban.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ami most van benne, azzal tökéletesen meg vagyok elégedve. Így is, ha hangosabban hallgatom a zenét, akkor kellemesen masszíroz az ülés. :lol: Elöl van 2 16cm-es 2*120w-os hangszóró, fent gyárilag beépített 2 magas sugárzó, hátul 2 a gyári helyén, és hátul a csomagtartóban 400w-os mélyláda. Tervezem megszüntetni a 2 hátsó gyárit és 2 ovált beletenni a kalaptartóban.

az a prücök hogy nekem teherautóként üzemel a gép, úgyhogy a láda sajnos kiesik. én a két első gyárit betettem hátra a gyári helyre, mert ott nem volt semmi. Elöl két 120watyos nekem is, plusz a gyári magas a tökür3szögben. De nekem nem elég :lol: Ez még nem masszíroz ;)

Link to comment
Megosztás:

A bal oldali féltengely-kihajtástól hátrébb, kb. vele egy magasságban van egy csavar, azt kell kitekerni. Az alatt kell lennie a szintnek 1.5cm-rel.

nemrég beszéltük, hogy nem másfél, hanem 2 cm

nekem meg kicsordulásig van...

jövőhéten kiszedek belőle vmennyit.

Link to comment
Megosztás:

fiúk nézzetek szét a hifi topikba

16.5 ös, és 4,5-5 cm mélységig maximum.

elvileg az lenne a jó hangzás, hogy elől van csak olyan hangszóró, amiből magas is jön, és hátra csak mély hangok kiadásásra alkalmas hangszórók.

ültem már olyanba, nem volt rossz

igaz nekem pl még magas sincs elől, csak a két ajtóaljábanlévő gyári, és hátúl van egy pár amiben magas is van, de ez se rossz.

de kifogom szedni, mert már szétrázódtak, és becsörögnek...

Link to comment
Megosztás:

fiúk nézzetek szét a hifi topikba

16.5 ös, és 4,5-5 cm mélységig maximum.

elvileg az lenne a jó hangzás, hogy elől van csak olyan hangszóró, amiből magas is jön, és hátra csak mély hangok kiadásásra alkalmas hangszórók.

ültem már olyanba, nem volt rossz

igaz nekem pl még magas sincs elől, csak a két ajtóaljábanlévő gyári, és hátúl van egy pár amiben magas is van, de ez se rossz.

de kifogom szedni, mert már szétrázódtak, és becsörögnek...

A hifi topikba egyszer kérdeztem egy egyszerűt, a gyári cuccokhoz, de azok a népek nem gyáriban élnek. Még azt se nagyon mondtam el hogy nem akarok nagy zenét, de azok a népek már beterveztek nekem egy ládát is :lol: meg egyből színpadképjavításba kezdtek :lol: pörögnek mint állat csak nem az alsó kategóriában ;)

Link to comment
Megosztás:

A hifi topikba egyszer kérdeztem egy egyszerűt, a gyári cuccokhoz, de azok a népek nem gyáriban élnek. Még azt se nagyon mondtam el hogy nem akarok nagy zenét, de azok a népek már beterveztek nekem egy ládát is :lol: meg egyből színpadképjavításba kezdtek :lol: pörögnek mint állat csak nem az alsó kategóriában ;)

akkor ők az ótódból egy koncerttermet akartak csinálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

trélerről leálva, jött vagy 500m -t a kocsival faterom, és csodálkozva megállapította,hogy szól a hidrotőke... pár hónapja mondogatom neki, hogy ezt cserélni kellesz...

azért jó :lol:

legalább már nem kell annyira rábeszélni ;)

Tibi bácsit beemlíteném lehet hogy az autót se vihetném el többet :lol: Amúgy annak az autónak a hátuljába egész mosokat tartunk :) van egy remek képem róla, de nem találom. Keresek még egy kicsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

trélerről leálva, jött vagy 500m -t a kocsival faterom, és csodálkozva megállapította,hogy szól a hidrotőke... pár hónapja mondogatom neki, hogy ezt cserélni kellesz...

azért jó ;)

Nekem már egy éve megvan az autóm és lassan egy éve hidrotőkecserés. :lol: Mondjuk akkor már nem lesz természetes a mosolyom, mikor menetközben eltörik pár darab szelep, gondolom eltudja.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már egy éve megvan az autóm és lassan egy éve hidrotőkecserés. ;) Mondjuk akkor már nem lesz természetes a mosolyom, mikor menetközben eltörik pár darab szelep, gondolom eltudja.

nem

az a hézagot nullázza.

esetleg ha kiakad, és nagyon kiemel a szalap emiatt,akkor lehet beleveri a dugóba a szelepet.

Link to comment
Megosztás:

Na és ez?

Nem került bele a KRESZ-be, nincs kirakva sebességkorlátozás, de mérünk, és büntetünk.

Amúgy ez a cikk komoly? Ez olyan, mintha azt vennénk, hogy nedves úton fokozott óvatossággal és körültekintéssel kell autózni. 80éves mamikának ez 20, 30éves gyakorlott vezetőnek lehet több is. Nem egzakt a sebességhatár. De mérünk.

LEgközelebb mi lesz? Beállnak a kereszteződésekbe, hogy kellő figyelemmel tekintettem-e el balra és jobbra? Vagy engem megbüntetnek, mert a fejem a kocsi hossztengelyével csak 37fokos szöget zárt be, holott a rendőrök szerint csak 43foktól van meg a kellő körültekintés?

Röhej. Szánalom. Magyarország. A többit mindenki vonja le magának. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na és ez?

Nem került bele a KRESZ-be, nincs kirakva sebességkorlátozás, de mérünk, és büntetünk.

Amúgy ez a cikk komoly? Ez olyan, mintha azt vennénk, hogy nedves úton fokozott óvatossággal és körültekintéssel kell autózni. 80éves mamikának ez 20, 30éves gyakorlott vezetőnek lehet több is. Nem egzakt a sebességhatár. De mérünk.

LEgközelebb mi lesz? Beállnak a kereszteződésekbe, hogy kellő figyelemmel tekintettem-e el balra és jobbra? Vagy engem megbüntetnek, mert a fejem a kocsi hossztengelyével csak 37fokos szöget zárt be, holott a rendőrök szerint csak 43foktól van meg a kellő körültekintés?

Röhej. Szánalom. Magyarország. A többit mindenki vonja le magának. ;)

a szánalom az, hogy az autós nem engedi át a gyalogost ....

Link to comment
Megosztás:

a szánalom az, hogy az autós nem engedi át a gyalogost ....

az is

Megjegyzem, nagggyon naggyon ritka az, amikor nem engedem el a gyalogost, ez olyankor van, amikor kb 3m-re áll az út szélétől, lecövekel, és látom a szemén, hogy utánam akar menni. De ez mondjuk 10ből 2. Többi 8 esetből átengedem.

Nem is emiatt károgok. Hanem amiatt, hogy a szervek számszerűsítenek valamit, amit a KRESZ nem.

TE ebben nem érzel egy kis kettősséget?

Link to comment
Megosztás:

Nem is emiatt károgok. Hanem amiatt, hogy a szervek számszerűsítenek valamit, amit a KRESZ nem.

Így van, ez eléggé bicskanyitogató dolog... ha nincs leírva feketén-fehéren, hogy 30km/h a megengedett sebesség

a gyalogátkelő közelében, akkor simán lehet kérni a szabálysértési eljárás felfüggesztését, ha valaki mondjuk

48-al ment ott át, és lefényképezik. Ugyanis a szabályoknak eleget tesz azzal is mindenki, ha 1km/h-val mérsékli

a sebességét :lol: A magyar bíróságok meg elmehetnek a halál redves f***ára a 30-as hülyeségükkel, először inkább

próbáljanak meg elfogulatlan és ésszerű döntéseket hozni bűnügyekben! ;) amíg nem megy nekik, szánalmas.hu

intézménynek ismerem csak el ezeket a helyeket... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.