Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

na lépek, kezdek vmit ezekkel a sziklákkal...

ha nem jövök sokáig, pl estig, akkor rámzúgott, és meghóttam :lol:

jólenne mi? :lol:

na csákó

nemgond, túltesszük rajta magunkat, de azért valamit ránkhagyhatnál :lol: ;)

De valami opelbe valót, ne a szikláidat :)

Link to comment
Megosztás:

kszenont szeretne belecsinálni egy 93-as F-be és némi írásos információt kér az ittlevőktől hogy milyet lehet beletenni.

(legalábbis valami ilyesmit szedtem ki belőle)

mivel gondolom nincs se fényszorómosója, se automatikus fényszóromagasság-állítása, ezért nem legális a dolog :lol:

más kérdés, hogy sokan ennek ellenére meghúzzák ezt a lépést, ezek azok, akik égre-földre világítanak éjszaka, ha jönnek szembe, és lószart sem látsz tőlük ;)

harmadrészt az utólagos kszenonok nemsoksemmit érnek, egy jobb izzóval többre mész.

negyedrészt kszenonizzót projektoros lámpatesthez illik csak használni, különben összevissza szórja a fényt, lsd 2. pont :lol:

Én nagyon az utólagos kszenon ellen vagyok ( a kókányolt fajta ellen persze ), ellenben csodálom, ha jön szembe egy bmw, rover, vagy valami márkásabb autó, a fényében szinte varrni lehetne, kb 5x annyit lát, mint én, és szinte kevésbé vakít, mint a normál h4-es izzójú autók... Az tetszik nekem is :) De eközött és az utólagos kókányolt fosok között kb Makó és Jeruzsálem esete a tótmarival...

A fenti sorok az én véleményemet tükrözik, fellebezésnek, ellenvetésnek HELYE NINCS! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igy van szerintem eleg ertheto volt a kerdesem, nem?

Kis odaigyelős olvasásból jah. ;) A lényeg hogy a gyári búra alá ne tolj be xenont, mert nem oda való. Xenonhoz kellenek dolgok, ha már fényszórómosó, meg automata magasságállító nem is (ami amúgy kötelező, mert kékbácsi is analizál ha nincs) egy sima, átlátszó búra mindenképp kell. Lásd angel lámpák. gyíkban a hátrányait is leírta Spzoli, onnan sokat megtudhatsz róla.

Link to comment
Megosztás:

Kis odaigyelős olvasásból jah. :lol: A lényeg hogy a gyári búra alá ne tolj be xenont, mert nem oda való. Xenonhoz kellenek dolgok, ha már fényszórómosó, meg automata magasságállító nem is (ami amúgy kötelező, mert kékbácsi is analizál ha nincs) egy sima, átlátszó búra mindenképp kell. Lásd angel lámpák. gyíkban a hátrányait is leírta Spzoli, onnan sokat megtudhatsz róla.

"agonizál"-t vagy "análizál"-t akartál írni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Igy van szerintem eleg ertheto volt a kerdesem, nem?

egy kicsit érdekesen néztem én is, pedig én vagyok a másik aki hasonlóképpen ír néha.

egyébként bemész egy "tuning" cuccokkal is foglalkozó boltba, és az összes lehetőséget elmutatják neked ;)

Link to comment
Megosztás:

egy kicsit érdekesen néztem én is, pedig én vagyok a másik aki hasonlóképpen ír néha.

egyébként bemész egy "tuning" cuccokkal is foglalkozó boltba, és az összes lehetőséget elmutatják neked :lol:

Nah megjöttél? :lol: hogy vannak a kavicsaid? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.