Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt észrevettem, de főnökúrnak nem szólok be ;) megvártam hogy más kezdje :lol:

abszolút nem beszólás, és Hening nem az a fajta, hogy kötekedni kezd, hanem többnyire(mert volt rá példa) egy huh tényleg -el letudja

nincs ebből semmi

:lol:

és gondolom a dolog komolyságára fényt vet a röhögő fej :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tök jó hogy itt nézegetem a matricáimat és nincs mire feltenni ;) régen még vártam a "bent ülős" napokat , most meg itt haldoklok hogy nem ülhetek autóba :lol:

tedd a homlokodra

én meg mehetek akertbe követhordani, amit majd vmikor a kocsifeljáróhoz fogunk használni :S

Link to comment
Megosztás:

abszolút nem beszólás, és Hening nem az a fajta, hogy kötekedni kezd, hanem többnyire(mert volt rá példa) egy huh tényleg -el letudja

nincs ebből semmi

:(

és gondolom a dolog komolyságára fényt vet a röhögő fej :lol:

De ha én lennék ő (akkor azon kívül hogy jó autóm lenne ;) ) kihasználnám koromból fakadó előnyöket és egy "büdöskölyke!!" felkiáltással rúgnám ki az emelőt :lol: :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

tedd a homlokodra

én meg mehetek akertbe követhordani, amit majd vmikor a kocsifeljáróhoz fogunk használni :S

látod, a paneldzsungelben már megvan a kocsifeljáró gyárilag ;) (szimplán minden beton, szal ilyen gond nincs) :lol: :) :lol: költözz lakótelepre és le van a kertásós-kőhordós probléma :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ha én lennék ő (akkor azon kívül hogy jó autóm lenne ;) ) kihasználnám koromból fakadó előnyöket és egy "büdöskölyke!!" felkiáltással rúgnám ki az emelőt :lol: :lol: :lol:

Miből gondolod, hogy én ilyet tennék?? Mutattam már példát rá??

Link to comment
Megosztás:

Naaaa. Azért nem kell átesni a ló túloldalára sem. Mert akkor aztán jön a "BÜDÖSKÖLKE". ;) :(

sir, yes sir! :lol:

Novy, a hűtőmaszkodat elvitték :lol: (az autó többi részével együtt :lol: ) haverom volt ott tegnap és asszondta ment egy fószer és elviszi egyben az egészet a héten. :)

Link to comment
Megosztás:

sir, yes sir! :lol:

Novy, a hűtőmaszkodat elvitték ;) (az autó többi részével együtt :lol: ) haverom volt ott tegnap és asszondta ment egy fószer és elviszi egyben az egészet a héten. :lol:

hát... akkor még előtte gyorsan le...hattad volna nekem :)

Link to comment
Megosztás:

hát... akkor még előtte gyorsan le...hattad volna nekem :lol:

Megtekintett állapotban viszi. Ha megtekinti-kifizeti-elmegy én közbe bontogatok még aztán visszajön hogy vigye amit kinézett, lehet hogy érdekes fejet vágna :lol: Amúgy meg nem voltam ott, csak haver, ő meg már így is lekuncsorogta róla a kipufogót ;)

Link to comment
Megosztás:

biztos van egy balos astrája ;)

am most nézema tvt és megint az a műsor van, ahol egy rakás opelt bontanak

zúznak be :S

astra omi cali

fehér astrának targoncával nyitják ki a mocitetőt :S

minjá sírok

most épp piros astrát nedvteelnítenek

nationalen

neh fehér caravan, dízelek is...

a piroson se volt meg a tanksapi :lol:

beengednének egy ilyen helyre, még akkor is rángatnám kifelé a cuccokat, mikor emelik be a zúzóba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megtekintett állapotban viszi. Ha megtekinti-kifizeti-elmegy én közbe bontogatok még aztán visszajön hogy vigye amit kinézett, lehet hogy érdekes fejet vágna :lol: Amúgy meg nem voltam ott, csak haver, ő meg már így is lekuncsorogta róla a kipufogót ;)

szted engem érdekel a feje? :lol:

asetom kiaz

még ha tudnám is, akkor se nagyon :lol:

Link to comment
Megosztás:

biztos van egy balos astrája :lol:

am most nézema tvt és megint az a műsor van, ahol egy rakás opelt bontanak

zúznak be :S

astra omi cali

fehér astrának targoncával nyitják ki a mocitetőt :S

minjá sírok

most épp piros astrát nedvteelnítenek

nationalen

neh fehér caravan, dízelek is...

a piroson se volt meg a tanksapi :(

Már nem is kell, van mivel letakarni :lol: B) Kár hogy a takaró itt van az asztalomon, a tanksapi ajtó meg valahol a város másik felén... ;) Amúgy meg rászoktál az opelhorrorra? :lol: nézesd meg a hrr-el mit szól hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

hát őőő igen

de sokminden jogsértés.

mp3 film, szinte minden amit le lehet a netről tölteni.

úgy 80% sztem

de ha nem találnak a fórumon konkrétan arra vonatkozó linket, akkor a fórum is kevésbé lesz jogsértő.

daykiller is kijavíthaná az idézetét ezen okból.

Nem megmagyarázni kell, meg kibújni, meg kiskaput keresni.

A fórum nem támogatja semmilyen szinten a jogsértő tartalmak terjesztését, és hótra nem lényeg hogy kicsit jogsértő a dolog vagy nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Már nem is kell, van mivel letakarni :lol: :) Kár hogy a takaró itt van az asztalomon, a tanksapi ajtó meg valahol a város másik felén... ;) Amúgy meg rászoktál az opelhorrorra? :lol: nézesd meg a hrr-el mit szól hozzá :lol:

nem

alapból se szeretem a horrort, de most ez van a tvben.

a távirányító meg valaho a szoba másik végében

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.