Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nm. Majd egy képet küldj már róla posztás nénni hogy ragasztotta rá azt amit szerinte nem lehet ráragasztani ;) kíváncsi vagyok :(

A többi meg... betegek vagytok :lol: Tegnap mentünk este haverral, esőben, és láttam egy egész formás segget az egyik buszmegálló felé mozogni. Majdnem közöltem is vele a véleményeket, de aztán megfordult. Nah az biztos tudott volna oktatni bárkit akinek még kétszámjegyű az életkora :lol: ilyen átcseszést én még nem láttam, hátulról tűnt vagy 20nak :lol:

akartam is írni, hogy majd jön DAW faggassuk meg a tegnap esti punci hadjáratról

dehát ez van :)

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, nem bontottál még pezsgőt úgy hogy ottvoltam, de az tapasztalat hogy a legritkább esetben nyitja az aki erre alkalmas is lenne ;)

én kibontom alkalmatlan állapotban is

másnem addig rázom, hogy a legkisebb csavarásra is kilövi a pezsgősüveg a kupakot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó hát Pöstön annyi okos ember van, hogy tuti kitalálnak még valamit :) Bár nekem is vannak ötleteim, hétfőn a 1, kedden 2, szerdán 3, ...., vasárnap a 7-tel osztható rendszámú autók közlekedhetnek :( Ünnepnapokon mondjuk a prímszámok ;)

Vannak még ötleteim... :lol: :lol:

Hát nem tudom, talán még a prímszámokat bele lehetne keverni..... B)

Jóreggelt :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.