Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igaz. :lol: Már nem csak mutatni kell neki az ujjamat... ;)

azé féken lehet még tartani őket:

ez kajak megtörtént:

én: kapd be

csaj: oké, de te meg kinyalsz

én: :lol:... oké nálad vagy nálam

hát erre már azé annyira nem volt magabisztos a válasz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dáwid: megjött a csomag, csak még nem vettem át, este fél hétkor lett észrevéve a postaládában és 18-kor zár a posta. Holnap átveszem, aztán lehet egyből a helyére is rakom. :lol:

Kösz anyway. :)

nehéz művelet lesz :lol:

segítsek egy GYIK beli leírással? :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Dáwid: megjött a csomag, csak még nem vettem át, este fél hétkor lett észrevéve a postaládában és 18-kor zár a posta. Holnap átveszem, aztán lehet egyből a helyére is rakom. :lol:

Kösz anyway. B)

nm. Majd egy képet küldj már róla posztás nénni hogy ragasztotta rá azt amit szerinte nem lehet ráragasztani ;) kíváncsi vagyok :(

A többi meg... betegek vagytok :) Tegnap mentünk este haverral, esőben, és láttam egy egész formás segget az egyik buszmegálló felé mozogni. Majdnem közöltem is vele a véleményeket, de aztán megfordult. Nah az biztos tudott volna oktatni bárkit akinek még kétszámjegyű az életkora :lol: ilyen átcseszést én még nem láttam, hátulról tűnt vagy 20nak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.