Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem 20-asvolt az. 10-es táblánál 42-nél helyben tarkólövés :lol: ( 26tól 300.000 Ft ) ;)

Annak aki kirakta. A legtöbb autónak minimum 20Km/h-tól kezdődik a sebességmérője (mondjuk nekem nem, de psszt! :lol: ).

Vagyis csak akkor tudod, hogy annyival mész, ha már túllépted. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemrég adott egy cikszámot pepe a határoló csapszeghez

az nemjó, mert az a belső csapszeg, és az tökre más, mint a külső.

ez egy simafémhengerecske, a külső meg igye egy hasított kúpos cucc.

aima autósboltba rendeltem most meg 300Ft/ db...kicsit húzósabb a 82ft hez képest, de nincs kedvem járkálni utána.

filléres világot lünk.krómos index izzó párba 1500Ft :S

4 gyertya NGK bkr5ek, gyújtás alatti tömítés, váltóba a szimering a kulisszához, főteng szimeringek, csapszegek 2pár kerül 8000 Ft ba.

Link to comment
Megosztás:

nyert, (csak nem otthon van a kolléga a keleti-tuningban :lol:) tiszta modulméret ;)

és még az anyaga is rendben volt. (mondjuk a komolyabbak azért legalább a prizmákat levették róla, de láttam olyat aminél azt se :lol: )

hát volt egy darwaderom in white.. meg borultunk tarabival is árokba :lol: szóval van egy kis dederes emlék, meg 1300cccp is :) de mi momentán suzukira raktuk, és azon is pont passzos volt B)

egyébként aki a prizmát nem vette le az nagy májszter lehet, mert a fekete rész egy az egybe lejön róluk :(

Link to comment
Megosztás:

Én a homasita.hu-ról rendeltem 800/2db.

erre minden drága :lol: :lol: :lol:

egyszer össze fogom írkálni mi kell, és egyszerre rendelek egy rakat cuccot ;)

homasitávál is van hátsó kerédobbetét, vagy csak a másiknál őőő nem juteszembe.

jah de riderauto

Link to comment
Megosztás:

hát volt egy darwaderom in white.. meg borultunk tarabival is árokba :lol: szóval van egy kis dederes emlék, meg 1300cccp is :lol: de mi momentán suzukira raktuk, és azon is pont passzos volt :(

egyébként aki a prizmát nem vette le az nagy májszter lehet, mert a fekete rész egy az egybe lejön róluk :lol:

Mondták már hogy a suzuki a mai világ trabantja, de hogy ennyire? ;) :)

Link to comment
Megosztás:

szú szá

de ha 90el mentek miér akartad volna megelőzni őket? :lol:

Mert ő 90+ szeretett volna menni? :lol: :) Amúgy végre ültem a ribibe ;) :P komolyan jó volt vissza ülni. Kúszik mint a franc, menni csak füstöl, hangra inkább zene föl, de mégis jó volt :lol: :( Jah és Novy! 17 fok, ablak lent fűtés ki B) :P

Link to comment
Megosztás:

Igaz-igaz. :lol:

De azt csak meghallja? Nem? ;)

A csoda se tudja :) volt olyan, hogy haver kocsijával Debrecenből jövet vettük észre pár km után (mivel ott egy bontónál még megálltunk és lejtős volt a terep), hogy valami nem stimm a géppel. Lenyúlok, lenyomom a kézit, valósággal kilőtt a verdája... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó hát Pöstön annyi okos ember van, hogy tuti kitalálnak még valamit :( Bár nekem is vannak ötleteim, hétfőn a 1, kedden 2, szerdán 3, ...., vasárnap a 7-tel osztható rendszámú autók közlekedhetnek B) Ünnepnapokon mondjuk a prímszámok ;)

Vannak még ötleteim...

Hát nem tudom, talán még a prímszámokat bele lehetne keverni..... :P

Kösz, de egyesekkel ellentétben nem gerjedek a kisfiúkra :P :lol: :lol:

(hozzáteszem, a <18 kislányokra sem! :lol: )

Nekem volt egy barátnőm igaz még csak 17-volt, de a teste mint egy 18-évesé! :) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom. Van neki??

Egyszer havernál bukkantunk rá valahogy de ne kérdezd hogyan mert volt már vagy 1 éve :( Lestünk is, hogy miicsodaaaaa...??? ;)

Nekem volt egy barátnőm igaz még csak 17-volt, de a teste mint egy 18-évesé! :) B)

Óóó, teee! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.