Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mivel közigazgatási bírság, az adott település büdzséjét vastagítja tudtommal.

itt Bp-en és környékén is belehúztak most a skacok, biztos még drágább lett a 4-es metró :lol:

Nálunk is egyre jobban szaporodnak az utakon a "közegek". Hiába, gazdasági válság-költségvetési hiány-pótolni kell! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

itt is szakdt a dara, de azóta süt a nap

más

nézegettem a kipuffomat, hogy mi az az üvegszál ott a csőbe... hát ahol a rács oda lett hegesztve a kipufogó belsejéhez, na ott már nincs rács, és onnat eregeti.

elég hamar szétégett, bár már a hegesztő is szétégette mikor összeraktuk, vékony anyagból volt a rács.

ameddig tartja magát a maradék rács, ami végülis az elejétől egy fél cmre és a végtől egy fél cmre még megvan addig nincs gond... na majd kitalálom hogy kellene orvosolni a problémát.

Link to comment
Megosztás:

itt is szakdt a dara, de azóta süt a nap

más

nézegettem a kipuffomat, hogy mi az az üvegszál ott a csőbe... hát ahol a rács oda lett hegesztve a kipufogó belsejéhez, na ott már nincs rács, és onnat eregeti.

elég hamar szétégett, bár már a hegesztő is szétégette mikor összerkatuk.

na majd kitalálom hogy kellene orvosolni a problémát.

Van rá gyógytapasz a tecsóban! ;)

Link to comment
Megosztás:

mivel közigazgatási bírság, az adott település büdzséjét vastagítja tudtommal.

Hm, ezért lenne ilyen csóró a falu ahol lakok? ;) Rajtam legalábbis még egy pízt se akartak bevasalni ilyesmiért. Így is úgy kell intéznem a dolgokat, hogy jusson egy kis aszfalt az utcánkba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik vannak. Fel sem ismerni milyem kocsi volt. :lol:

Elképesztő...brrr..szörnyű...és ott..belül még ott a sofőr meg az esetleges utasai is... :) ;) :lol:

miből gondolod?

egy felismerhető jel sincs

felni?

Az egyik képen némileg felismerhető a hátsó sárvédő...habár az eléggé hasonlit a régi Alfákéra is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elképesztő...brrr..szörnyű...és ott..belül még ott a sofőr meg az esetleges utasai is... :lol: ;) :lol:

Az egyik képen némileg felismerhető a hátsó sárvédő...habár az eléggé hasonlit a régi Alfákéra is :lol:

jaj tényleg

nem láttam az előbb

kocka alfa vagy a regatta, de inkább regatta...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.