Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

skacok segítséget kérnék megint:mikortól van az a kaszni amin(caravanon)a csomiajtón alul a rendszám alatt 1 kb. 15 cm magas műanyag díszléc van.

Az nem felszereltség- és évjáratfüggő.

Szerk: talán felszereltségben annyit számít, hogy ha telibe fújt lökősökkel kérték, akkor valószínüleg nincs az a dísz. Vagy csak egy vékonyabb.

Link to comment
Megosztás:

92-től biztosan, mert az enyém olyan! :)

Az enyémen meg nincs pedig 94-ben esett le a szalagról. (és tán az egyetlen pontja az autónak ami nem volt még törve :huh: :D Bár lehet hogy csak cserélve lett, mert annyira tört...

Fac tudja, de próbáltam már én is rájönni hogy mitől függ hogy van rajta, vagy nincs rajta, és eredmény amit hatalmas munkával (értsd, megnéztem mi megy előttem :D ) összeszedtem róla az az hogy az egyiken van me' tettek rá, a másikon meg nincs mert nem tettek rá.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen meg nincs pedig 94-ben esett le a szalagról. (és tán az egyetlen pontja az autónak ami nem volt még törve :huh: :) Bár lehet hogy csak cserélve lett, mert annyira tört...

Fac tudja, de próbáltam már én is rájönni hogy mitől függ hogy van rajta, vagy nincs rajta, és eredmény amit hatalmas munkával (értsd, megnéztem mi megy előttem :D ) összeszedtem róla az az hogy az egyiken van me' tettek rá, a másikon meg nincs mert nem tettek rá.

Nálam is is beszólhat, hogy CD kivitel.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért tanítják a tananyagot, hogy életed végéig emlékezz minden részletre, hanem azért, hogy gondolkodásra tanítsanak! (Legalábbis a jobb helyeken....)

Pontosan! Maxiriszpekt!

Szobidruszám, hogy is volt az a "itt már nem lesz tél" duma????

Jelzem Győrben szakad a hó. :huh:

Azt mondtam, hogy itt :) Azt nem mondtam, hogy mi lesz ott :D ( Amúgy most itt is kicsit hideg van, de gyönyörű idő )

Attól függ amitől lóg. Az egy másfél éve üzembe helyezett akku, aminek nem ismered a hiteles előéletét. Mert ha valaki rendesen gondozza az állás alatt is akkor nagy baja nem lehet. De akkor is egy másfél éves akku, ami reálisan 4-5 ezer forintnál nem ér többet. Ha ennyiért nem adja, akkor tegye a kalapjára dísznek.

Beszarok ezeken a hasonlatokon / metaforákon / allegóriákon / akárminekishívjákőketen :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :D

Amúgy korábbi kérdésedre válaszolva, Fejér megyei jard küldött csekket. 50 helyett 73kmh. De én kételkedek benne, mert tudom, hogy elhagytam a táblát, mikor elkezdtem gyorsítani. De gyorsítani sem kellett nagyon, mert egyből jött a lakott terület vége tábla után a felhajtó a főútra. Szóval nem értem. :D

Az OFF-ért meg bocsika. :D

Ajjjajj, közig. bírság. :huh: az még ippeg' 30eFt. Ez a szar a Zobjektív felelősségben, ki emlékszik már, mi volt ott akkor... Főleg ha többen használják az autót. Nekem júli végén jött egy június közepi bünti ( megállni tilos tábla, 30eFt :) ) Mintha a fogamat húzták volna :D

Link to comment
Megosztás:

Ajjjajj, közig. bírság. :huh: az még ippeg' 30eFt. Ez a szar a Zobjektív felelősségben, ki emlékszik már, mi volt ott akkor... Főleg ha többen használják az autót. Nekem júli végén jött egy június közepi bünti ( megállni tilos tábla, 30eFt :) ) Mintha a fogamat húzták volna :D

Jah, éppenhogy. Amúgy Március 6, péntek 12:07-kor villantottak le. Emlékszem is az esetre, még a rendőrcsajjal is szemeztem egyet, mert már kiszúrtam messziről. Valamint mikor elhaladtam mellette. Névnapom alkalmából meg jött a csekk, 18-n. :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, éppenhogy. Amúgy Március 6, péntek 12:07-kor villantottak le. Emlékszem is az esetre, még a rendőrcsajjal is szemeztem egyet, mert már kiszúrtam messziről. Valamint mikor elhaladtam mellette. Névnapom alkalmából meg jött a csekk, 18-n. :)

Akkor még viszonylag gyorsan is dolgoztak.

De akkor még a városban fényképeztek le, nem? :huh:

Link to comment
Megosztás:

ja

azt hogy kell csinálni, hogy máshol zajló beszélgetésre itt válaszolok?

Megnyomod az idéz gombot, majd átmész abba a topicba, ahol válaszolni akarsz és megnyomod a hozzászólás gombot és automatikusan bemásolja neked az idézést. Így lehet több idézetet is beszúrni, de max 3-at lehet kijelölni az idéz gombbal és válaszolni rá a hozzászólás-sal.

Link to comment
Megosztás:

Megnyomod az idéz gombot, majd átmész abba a topicba, ahol válaszolni akarsz és megnyomod a hozzászólás gombot és automatikusan bemásolja neked az idézést. Így lehet több idézetet is beszúrni, de max 3-at lehet kijelölni az idéz gombbal és válaszolni rá a hozzászólás-sal.

aha köszi

eddig nem is tudtam ez :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jah, éppenhogy. Amúgy Március 6, péntek 12:07-kor villantottak le. Emlékszem is az esetre, még a rendőrcsajjal is szemeztem egyet, mert már kiszúrtam messziről. Valamint mikor elhaladtam mellette. Névnapom alkalmából meg jött a csekk, 18-n. :huh:

De lehet hogy már 1km-ről bemértek... nálam is így volt múltkor :)

Link to comment
Megosztás:

egyébként ezek a pénzek hova mennek??

mer hogy az apeh osok elcsokizzák azt már tudjuk

mivel közigazgatási bírság, az adott település büdzséjét vastagítja tudtommal.

itt Bp-en és környékén is belehúztak most a skacok, biztos még drágább lett a 4-es metró :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.