Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jut eszembe! Ma meg lett csinálva a fényszóró automatikus le/felkapcsolás...egy haverom megcsinálta, két relé az egész. A generátorról kap jelet akkor bekapcsol, ha leállitom és nem forog a ganerátor akkor lekapcsol. Tök jó! :D

Más. Kicseréltem a benzinszűrőt is. Utoljára kb. két éve/20000km-el ezelőtt volt cserélve, de már többször is használtam adalékokat-mert ugyebár fuldokolt a moci-és itt azt olvastam hogy javasolt utána cserélni a szűrőt. Úgy tűnik mintha most egyenletesebb lenne a gyorsulása. Eddig mindig mintha szakadozva/kissé dadogósan gyorsult volna. Lehetséges hogy a szűrő miatt volt, nem jutott elég anyag, lassan birta átnyomni rajta a gyorsitáshoz szükséges mennyiséget? Tényleg csak érdekességképp mondom és nem is merem állitani hogy összefügg a kettő, de mégiscsak most jobb lett valamivel és nem tudom mire vélni a dolgot. :)

Ja, és még a hátsó fékhengerek is ki lettek végre cserélve...már nagyon oda voltak a régiek. A hazavágott fékcső helyett Skoda Favoritos-a boltban azt mondták hogy arra való, nem volt más csak sokkal hosszabb vagy rövidebb-lett betéve és tökéletes. Kicsivel ez is hosszabb, de nem kellett csúnyára hajlitgatni, szépen beszerkeszthető volt.

Na, egyenlőre ez volt a fontos, de lassan már kéne az a felni is!!! Még mindig nincs senkinek? :lol: :D

Nekem meg jött ismét egy csekk. :huh:

Mondjuk ez most kétségbevonható.

Link to comment
Megosztás:

A telefonon az automatikus hálózatkeresést kell beállitani és, ha a roaming aktiválva van, a telefon magától átáll a megfelelő hálózatra. Ennek a határ mentém olyan hátránya lehet-velem is már megtörtént-hogy ha nem fogja a hazai hálózatot, gyenge térerő esetén, akkor is rááll a külföldi hálózatra ha azt befogja és ha nem figyelsz oda ráfizetsz! Ha kézi keresésen van és azt irja ki "nincs hálózat" akkor tessék keresni, működnie kell! :huh:

Autómatikus keresésen van, még se keresett másik hálózatot amikor kiértem a hazai hatósugarából, holnap reggel amikor kiérünk megpróbálok keresni kézzel vmi orange van nálatok asszem.

Link to comment
Megosztás:

Autómatikus keresésen van, még se keresett másik hálózatot amikor kiértem a hazai hatósugarából, holnap reggel amikor kiérünk megpróbálok keresni kézzel vmi orange van nálatok asszem.

Orange, O2/Telefonica és T-mobil van... Ha neked netán otthon is T-mobilos akkor talán itt is az lenne a legjobb válsztás..habár talán mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Orange, O2/Telefonica és T-mobil van... Ha neked netán otthon is T-mobilos akkor talán itt is az lenne a legjobb válsztás..habár talán mindegy.

Ha van nálatok is Tetü-mobile, akkor azt fogja választani. Régebben az Orange-l volt leszerződve a Westel. Nem hinném, hogy ez még élne.

Link to comment
Megosztás:

Ha van nálatok is Tetü-mobile, akkor azt fogja választani. Régebben az Orange-l volt leszerződve a Westel. Nem hinném, hogy ez még élne.

Két T-mobil között csak olcsóbb valamivel a roaming percdij, nem!? Elvégre testvérhálózat. Nyáron is mindig van roaming akciójuk hogy a testvérhálózatokat hazai dijszabással használhatják külföldön is és ezáltal a fogadott hivásokért sem kell fizetni...vagy valami hasonló.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

70 - Vodafone

20 - Pannon

30 - T-Mobile

Amúgy az is igaz, hogy átvihette másikhoz... :huh:

Nálunk meg már annyi előhivószám létezik, hogy már egy ideje nem is tudom követni hogy melyik milyen..0901-ez még a régi NMT-s hálózat idején volt a mai T-mobil elődjénél...0902-0918 és ez keverve a T-m. és a narancs között, de lehet hogy vannak még ezen kivül is csak én nem láttam még..az O2-ét nem is tudom :D De most már tényleg nem lehet tudni ki melyik szolgáltatónál van a fentebb emlitett számhordozhatóság miatt. :)

Link to comment
Megosztás:

elvileg

más

beszélgettünk már arról, hogy a GSI első rugók nem minden esetben jók a kismotoros kocsiba, mert még esetleg emelhet is rajta.

C20ne ami talán szóba jöhet, mivel az hasonló súlyu.

és a club kiadású caravan astrák?

arról úgy tudom, hogy az elejük valamennyivel ültetve van.

1.8GSi rugót sem ajánlom. Nekem kb. 3cm-t emelt. És keményebbnek sem érezni. És a ***va anyukáját, de fél év után eltört, csak most a másik oldalon :huh:

Ha érdekel, holnap lemérhetem neked a C14SE rugóját kiszerelve.

Link to comment
Megosztás:

1.8GSi rugót sem ajánlom. Nekem kb. 3cm-t emelt. És keményebbnek sem érezni. És a ***va anyukáját, de fél év után eltört, csak most a másik oldalon :huh:

Ha érdekel, holnap lemérhetem neked a C14SE rugóját kiszerelve.

C20NE GSi klíma nélküli tökéletes! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.