Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát mondjuk egy ilyen abroncs? Vagyis aki benne van? :D

eskuvo11.jpg

Hááát, csini a macsek... :P :huh:

Az én "abroncsom" így néz(ett) ki "fel-próbán" -de a tévesztések elkerülése érdekében nem ez lesz az a bizonyos ruci, hajforma, stb :D de lehet még a csaj se... :D :D :lol:

www.tvn.hu_8a48db75c23bb97294d10b1a9b4d64e9.jpg

És te mikor adod be végre a derekad? :) mondjuk egy kis édes 18 évesnek? :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg most járok átt hozzátok, aztán a határtól kiírta a telefon, hogy csak vészhívás. Aktiváltam vmi roming ketyerét, egy SMS elküldésével, de most se műkszik kint. :huh:

A telefonon az automatikus hálózatkeresést kell beállitani és, ha a roaming aktiválva van, a telefon magától átáll a megfelelő hálózatra. Ennek a határ mentém olyan hátránya lehet-velem is már megtörtént-hogy ha nem fogja a hazai hálózatot, gyenge térerő esetén, akkor is rááll a külföldi hálózatra ha azt befogja és ha nem figyelsz oda ráfizetsz! Ha kézi keresésen van és azt irja ki "nincs hálózat" akkor tessék keresni, működnie kell! :D

Könnyen lehet hogy csak elirás az egész, lemaradt egy "0"! :)

Link to comment
Megosztás:

A telefonon az automatikus hálózatkeresést kell beállitani és, ha a roaming aktiválva van, a telefon magától átáll a megfelelő hálózatra. Ennek a határ mentém olyan hátránya lehet-velem is már megtörtént-hogy ha nem fogja a hazai hálózatot, gyenge térerő esetén, akkor is rááll a külföldi hálózatra ha azt befogja és ha nem figyelsz oda ráfizetsz! Ha kézi keresésen van és azt irja ki "nincs hálózat" akkor tessék keresni, működnie kell! :)

Könnyen lehet hogy csak elirás az egész, lemaradt egy "0"! :huh:

az hihetőbb lenne de az ára?

1.3 misi

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe! Ma meg lett csinálva a fényszóró automatikus le/felkapcsolás...egy haverom megcsinálta, két relé az egész. A generátorról kap jelet akkor bekapcsol, ha leállitom és nem forog a ganerátor akkor lekapcsol. Tök jó! :)

Más. Kicseréltem a benzinszűrőt is. Utoljára kb. két éve/20000km-el ezelőtt volt cserélve, de már többször is használtam adalékokat-mert ugyebár fuldokolt a moci-és itt azt olvastam hogy javasolt utána cserélni a szűrőt. Úgy tűnik mintha most egyenletesebb lenne a gyorsulása. Eddig mindig mintha szakadozva/kissé dadogósan gyorsult volna. Lehetséges hogy a szűrő miatt volt, nem jutott elég anyag, lassan birta átnyomni rajta a gyorsitáshoz szükséges mennyiséget? Tényleg csak érdekességképp mondom és nem is merem állitani hogy összefügg a kettő, de mégiscsak most jobb lett valamivel és nem tudom mire vélni a dolgot. :huh:

Ja, és még a hátsó fékhengerek is ki lettek végre cserélve...már nagyon oda voltak a régiek. A hazavágott fékcső helyett Skoda Favoritos-a boltban azt mondták hogy arra való, nem volt más csak sokkal hosszabb vagy rövidebb-lett betéve és tökéletes. Kicsivel ez is hosszabb, de nem kellett csúnyára hajlitgatni, szépen beszerkeszthető volt.

Na, egyenlőre ez volt a fontos, de lassan már kéne az a felni is!!! Még mindig nincs senkinek? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.