Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jelentős/káros :huh:

most egyenlőre összeraktam, végül is az injektorfedél, és a légszűrőház csöveihez képest nem akkora a különbség... de amint tudok nagyobb csöveket rakok rá.

Összeraktam és beindítottam és helybe járattam kicsit, gázadásra vmivel erősebb lett a szívóhang, de nem jelentős, de a kipufogó az jóval hangosabb lett... vagy csak régen indítottam be? nekem úgy tünik, hogy ott nagyobb lett a hang...

majd megyek vele pár kört, és kipróbálom menet közben milyen.

Gabi a káros hatása miben fog jelentkezni?

vagy megérzem majd úgyis mi? :)

végeredményben így néz ki:

IM006589_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ilyenek vannak, meg akkor itt is felkinálná akkor, nem!? Pörög a lap fülén a jelzés hogy tölti/dolgozik, de nem tölti. Ez meg ott van a keresőben http://sohc14.uw.hu/gallery/labter2.JPG ..de nem történik semmi :huh:

Próbáld meg, hogy a felső fülön visszaváltassz az előző lapra, és ott hagyod addig amíg a második fülön leáll a "pörgés". Utána válts megint a második fülre. Menni fog! Nekem is ez van.

Link to comment
Megosztás:

Hogy nagyobb? 70-es, 80-as? Ha nem lépcsősen csinálnád meg az átmenetet akkor szerintem az nem lenne nagy probléma de gondolom úgyis az, akkor meg megint nem jó.

az a baj, hogy olyan rövid a táv, hogy ott lépcsős dolgot kialakítani, elég nehéz.

akkor nincs más, mint olyan csöveket felkutatni, amik lehető legközelebb vannak a 60as vastagsághoz külső falon.

az egyik gumicső nagyon penge lett volna, mert pont felcuppant a légszűrőház csövére, és a belső átmérő miliméterre egyezett a légszűrőház belső átmérőjével, de az se hosszba se alakba nemtudtam összehozni, illetve nem is mondanám túl merevnek...

na mindegy majd ha sikerült megfelelő csöveket szerezni.

Teszt út: (mert votl azért ilyen is :huh: )

elindulok, ház előtt megkapar... sose kaparok itthon(hu mondom ez igen jólsikerült) utca végén egy nyíg, kettő megnyikkan(na ez tuti jó lett de nagyon) mentem egy kört néztem fokozatok végét is hogy éri el nagyon tetszett. Rendesen rántott, ugyan olyan gázra, mint eddig adtam neki, de ezelőtt nem rántott, csak szépen gyorsult.

Hazajöttem visszacseréltem a harmónikára, azért kíváncsi voltam mennyivel lett jobb!!

Teszt út: még el se indultam, garázsban megpörgetve, vmivel halkabb lett a szívóhang :)

elindulok, kevesebb gázzaL, ne itthon kaparjak már egyből, nem is kapart.

utca végén, odaléptem neki egybe nyíg, kettőbe jobban kapar... néztem megint hogy éri el a végeit a fokozatoknak, hát érezhetően könyebben illetve hamarabb, sőt a parton ahol néztem előzőleg is 120felé is ment (előzőleg120felé ne ment)pedig nem léptem neki oda a part aljától.

számomra levont következtetések:

kis ráfordítással is elérhető változás, ha megfelelőek az anyagok (sajna itt most még ez nem jött össze, csak részben)

jó dolog saját tapasztalatot szerzni

jobb dolog viszont ha mások előtted kitapasztalták, és elmondják a sajátjukat(nem szerelgettem volna két órát, de végülis nem bántam meg)

jó érzés, hogy mások is hozzászólnak a dolgokhoz, ha van kérdésem :D kössz sráccok

ja miért lehet ez a kapar, ránt dolog??

talán a melegebb idő miatt, bár volt már 12fok is most meg 10,5 van, illetve kiporoltam a légszűrőt, meg a légszűrőházon elkövetett változások összessége talán.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tom,én úgy emléxem,hogy kisebb átmérőnél felgyorsulnak,nagyobb átmérőnél lelassulnak a gázok/folyadékok.

Nem hinném,hogy bármit is észre venni egy 10centis csőcserénél.

ez igaz

de ígyál kólát szívószálla, vagy úgy ahogy a képed van :huh: :)

én akkor nagyon érzékeny vok hiper érzékeny, én megéreztem ezt is, megéreztem az egy szál stabruat is hátul...

de lényeg hogy éreztem.

Link to comment
Megosztás:

ez igaz

de ígyál kólát szívószálla, vagy úgy ahogy a képed van :) :D

én akkor nagyon érzékeny vok hiper érzékeny, én megéreztem ezt is, megéreztem az egy szál stabruat is hátul...

de lényeg hogy éreztem.

Két dragonos matrica az oldalára és az is +3Le! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.