Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

úgy veszem észre, azért a piros se marad gyári, fehér dolgok a fűtéskonzolon, piros váltószoknya :lol:

:huh:

apropó

a fűtékonzolból az az egység, amiben a tekerők vannak az égőkkel, az kivehtő a kocsiból??

a bovdenek kiakaszthatók egyszerűen belőle??

renaultból könnyen kiszedtem... de ez nem az :D

be szeretném azt is kékíteni, de elég sok munka lenne vele mire végleges lenne, elképzeléseim szerint legalábbis :)

és inkább itt az asztalnál szeretném csinálni mint az ülések közt görnyedve.

esetleg vkinek kép?

köszi

Link to comment
Megosztás:

úgy veszem észre, azért a piros se marad gyári, fehér dolgok a fűtéskonzolon, piros váltószoknya :D

:)

Így lett véve. :huh: Dobnám ki belőle a fenébe, csak még nem találtam értelmes áron cseredarabokat.

De ha már itt vagyunk:

Bárkivel szívesen cserélem azt a fehér számlapot egy gyári feketére, és a piros váltó- és kézifékszoknyát szintén gyári feketére (nem kell hibátlannak lennie, mert ez sem az de ne legyen szakadt).

Link to comment
Megosztás:

apropó

a fűtékonzolból az az egység, amiben a tekerők vannak az égőkkel, az kivehtő a kocsiból??

a bovdenek kiakaszthatók egyszerűen belőle??

renaultból könnyen kiszedtem... de ez nem az :D

be szeretném azt is kékíteni, de elég sok munka lenne vele mire végleges lenne, elképzeléseim szerint legalábbis :)

és inkább itt az asztalnál szeretném csinálni mint az ülések közt görnyedve.

esetleg vkinek kép?

köszi

pedig nem bonyolult kiszedni

(jó persze, mondhatjátok, nekem mi nem az, mikor a generátort magamnak csináltam meg, igaz? :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Így lett véve. :huh: Dobnám ki belőle a fenébe, csak még nem találtam értelmes áron cseredarabokat.

De ha már itt vagyunk:

Bárkivel szívesen cserélem azt a fehér számlapot egy gyári feketére, és a piros váltó- és kézifékszoknyát szintén gyári feketére (nem kell hibátlannak lennie, mert ez sem az de ne legyen szakadt).

a piros cuccok szerintem is gázok...

a fehér számlapos dolgokkal mi a baj? nagyon nem illik oda?? arról tudsz képet mutatni?

Link to comment
Megosztás:

pedig nem bonyolult kiszedni

(jó persze, mondhatjátok, nekem mi nem az, mikor a generátort magamnak csináltam meg, igaz? :huh: )

eddig oké :)

én is csináltam már generátort önindítót :D

dea bovdenek gond nélkül kiakaszthatóak?

gondolom azokkal vannak ezek is összekötve.

Link to comment
Megosztás:

úgy veszem észre, azért a piros se marad gyári, fehér dolgok a fűtéskonzolon, piros váltószoknya :lol:

:)

apropó

a fűtékonzolból az az egység, amiben a tekerők vannak az égőkkel, az kivehtő a kocsiból??

a bovdenek kiakaszthatók egyszerűen belőle??

renaultból könnyen kiszedtem... de ez nem az :D

be szeretném azt is kékíteni, de elég sok munka lenne vele mire végleges lenne, elképzeléseim szerint legalábbis :D

és inkább itt az asztalnál szeretném csinálni mint az ülések közt görnyedve.

esetleg vkinek kép?

köszi

A fűtéskonzol 3 tekerőjén 3 bowden van meg egy csati, viszonylag könnyen kivehetők, az anyósülés lábteréban van az egyik vége, azt ott kell először kiakasztani, mert az a legrövidebb, utánna már előbréb jön az egész.

Hát én meg már szétütöm a gépet mérgemben....ezeket sem nyitja meg...mik ezek a linkek hogy ezeket nem kezeli!? Mi a baja a gépemnek? :huh:

Tallóz a neten, és amikor látsz olyan oldalt ahol a képeket nem tudod megnézni általában fel is ajánlja azt a programot amit fel kell telepíteni, vmi aktív-X , meg hasonló.

Link to comment
Megosztás:

A fűtéskonzol 3 tekerőjén 3 bowden van meg egy csati, viszonylag könnyen kivehetők, az anyósülés lábteréban van az egyik vége, azt ott kell először kiakasztani, mert az a legrövidebb, utánna már előbréb jön az egész.

akkor nem is a fehér cuccból kell kiakasztgatni?

vagy lehet innen is onnan is?

Link to comment
Megosztás:

Tallóz a neten, és amikor látsz olyan oldalt ahol a képeket nem tudod megnézni általában fel is ajánlja azt a programot amit fel kell telepíteni, vmi aktív-X , meg hasonló.

Ilyenek vannak, meg akkor itt is felkinálná akkor, nem!? Pörög a lap fülén a jelzés hogy tölti/dolgozik, de nem tölti. Ez meg ott van a keresőben http://sohc14.uw.hu/gallery/labter2.JPG ..de nem történik semmi :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az első gond nélkül megnyilik, de a másik cimnél csak nehezen és csak a "fejléc"/reklám jött elő...nagyon lassan most jött be 5 menűpont, de még mindig tölti a lapot...küszködik vele. :huh: ..vagyis csak pörög a fülön az az izé, de nem jelez a gép adatforgalmat...

Nézz már meg más uw-s oldalakat. Az uw.hu-ról tudsz böngészni ilyenek közt.

Link to comment
Megosztás:

Épp azt teszem...azokkal is, minddel hasonlóan küzd. :huh: :D A tiéden előjött már 4 kép a cimoldalon, de hagyom a francba, nekem erre nincs idegzetem és csesz hogy nem tudom mi a baja! :)

Többször említettem már neked, hogy az UW tiltja a külföldi hozzáféréseket az oldalaihoz. :D

Link to comment
Megosztás:

ma folytattam a szívóoldal átalakítását... sajna csak valamivel kisebb átmérőjű csöveket találtam.

belső átmérő 50es... ez még belefér vajon, vagy már sok, és rontani fog az egészen???

képek:

http://kepfeltoltes.hu/view/090317/IM00658...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090317/IM00658...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090317/IM00658...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090317/IM00658...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090317/IM00658...ltoltes.hu_.jpg

persze még megy rá bilincs, és ha sikerül akkor lecserélem nagyobb átmérőjű csövekre, de most ezt sikerült szereznem...

vki hozzászólhatna, hogy ez a kb 10mmes átmérőcsökkenés káros e vagy nem jelentős vagy mi? :huh:

üdv

ja a csövek:

a középső az enyhe ívvel egy 2.5 dci szívócsövéből van kivágva, a gumicsövek a két végén pedig waresznak voltak a szívócső részei.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.