Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem

-amin van GM logó,az gyári

-ugyanettől a gyártótól van,de nincs GM logó ,az ident

-más gyártótól van,az pedig utángyártott

az ident az olyan cuccok amik gyári beszállítótol vannak, de nincs gm logó??

én azt hittem hogy az egy más márka

:huh:

Link to comment
Megosztás:

én tökre nem tudom :S nekem a kocsin valoe a lámpa, delco a fék, .... bosch a generátor és egyiken sincs Gm logó

identet meg még sehol se láttam, hogy az hogyan néz ki márkajezésileg.

az ident márkajelzése a gyártó márkajelzése... tehát ha pl a bosch a beszállító, akkor bosch lesz a márkája, de GM logó nélkül :huh:

Link to comment
Megosztás:

azért kérdeztem,mert nézegettem pár astrát és a CD-hez nem mindíg tartozott klíma......meg pár apróság sem.

Az enyém is CD kivitel, klíma nélkül.

Próbálom sorolni: plüss kárpit, tetőablak, motoros ablak elől, motoros és fűtött tükrök, kp. zár, enyhén zöld üvegek, elől napvédő csíkkal, motoros fényszóró magasság állítás, ködlámpák, +2 belső világítás a hátsó üléseknél, hátsó lábtér fűtés, hátul lehajtható könyöktámasz középen, egyben síléc szállítására alkalmas ablak a hátsó üléstámlán keresztül, ABS, fordulatszám mérő, fedélzeti számítógép kb. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is CD kivitel, klíma nélkül.

Próbálom sorolni: plüss kárpit, tetőablak, motoros ablak elől, motoros és fűtött tükrök, kp. zár, enyhén zöld üvegek, elől napvédő csíkkal, motoros fényszóró magasság állítás, ködlámpák, +2 belső világítás a hátsó üléseknél, hátsó lábtér fűtés, hátul lehajtható könyöktámasz középen, egyben síléc szállítására alkalmas ablak a hátsó üléstámlán keresztül, ABS, fordulatszám mérő, fedélzeti számítógép kb. ennyi.

köszönöm.

ASR van F astrában?

ugylátszik törik ezeket szépen,mert el. lámpát nem láttam 1ben sem.gondolom arany ára lehet.

a tükörfűtés ezeken hogy megy?

ja igen,a színrefújt lökösök mikortól vannak???

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is CD kivitel, klíma nélkül.

Próbálom sorolni: plüss kárpit, tetőablak, motoros ablak elől, motoros és fűtött tükrök, kp. zár, enyhén zöld üvegek, elől napvédő csíkkal, motoros fényszóró magasság állítás, ködlámpák, +2 belső világítás a hátsó üléseknél, hátsó lábtér fűtés, hátul lehajtható könyöktámasz középen, egyben síléc szállítására alkalmas ablak a hátsó üléstámlán keresztül, ABS, fordulatszám mérő, fedélzeti számítógép kb. ennyi.

hátsó lábtér fűtés???? :) :huh:

Az hogyan működik???

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is CD kivitel, klíma nélkül.

Próbálom sorolni: plüss kárpit, tetőablak, motoros ablak elől, motoros és fűtött tükrök, kp. zár, enyhén zöld üvegek, elől napvédő csíkkal, motoros fényszóró magasság állítás, ködlámpák, +2 belső világítás a hátsó üléseknél, hátsó lábtér fűtés, hátul lehajtható könyöktámasz középen, egyben síléc szállítására alkalmas ablak a hátsó üléstámlán keresztül, ABS, fordulatszám mérő, fedélzeti számítógép kb. ennyi.

hátsó lábtér fűtés???? :) :huh:

Az hogyan működik???

Engem is az érdekelne. Már kértem itt valakitől hogy dobjon fel képet hogy honnan hova/merre mennek a csövek olyan megfontolásból hogy hátha itthon is össze eszkábálható lenne, de nem kaptam képeket. Esetleg te tudnál mutatni képeket? :D

Link to comment
Megosztás:

Nno kérem, ma elértem (3 év után), hogy kaptam egy céges telefont. :D Azért nem kell irígykedni, valakinek az 5 éves lezúzott 3510i-ét vehettem a markomba. :huh: Szétverni a porban pont jó... :) (-bár annál nálam több a becsülete)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.