Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ezt egy kluba írta egy egri Cartárs

Nincsen GSi Astra-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom C20XE. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 5000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az Opel-t a Volkswagen-nel.

Büszkén gondolok a Kadettekre, a Corsákra és számos más Opel típusra. Szeretem a Bosch alkatrészeket, a HELLA lámpát, a hátsó tárcsaféket és a digitális műszerfalat. Itt élek Európa szívében. Száguldásban mi vagyunk a császárok, és igenis az Opel-ban vannak a legjobb motorok!

OPEL, én igy szeretlek?!!!

Írta Gyuresz, javította Zoli :D

itt legalább megmaradt a nevem a szerzők között, csn lelemaradozik :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

szakmai kérdésem volna a hozzáértőkhöz:mit takar az F astránál a CD felszerelés????

Az egy aránylag magasabb felszereltségi szint, de itt valahol korábban le volt írva. Ha jól tudom, abban van elektromos ablakok, klíma és fedélzeti compi is, de a klímára nem vennék mérget.

Link to comment
Megosztás:

Az egy aránylag magasabb felszereltségi szint, de itt valahol korábban le volt írva. Ha jól tudom, abban van elektromos ablakok, klíma és fedélzeti compi is, de a klímára nem vennék mérget.

Csak facelift után volt kérhető klíma, nem? Amúgy még a hátsó lábtérfűtés is beletartozik a CD felszereltségbe.

Link to comment
Megosztás:

ez a gyári nem gyári téma hogy is van??

csak az a gyári, amivel a gyárba összerakták, vagy az is ami azóta gyári beszállító lett??

én úgy tudom, hogy pl a valeon is gyári beszállító lett az opelnél, ezért fel is ugrott pl a lámpák árai is... nekem meg az astra alapból valeo lámpákkal volt összerakva, ha csak össze nem törték mint a kettőt...

Szerintem

-amin van GM logó,az gyári

-ugyanettől a gyártótól van,de nincs GM logó ,az ident

-más gyártótól van,az pedig utángyártott

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.