Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A szilikon(zsír) csodákra képes... :D :) (az enyimé is zsírfeketén mutatna ha átkencézném vele :D -egyébként egy tubus 300 huf környékén van, bármelyik gáztechnikai boltban lehet kapni)

Egyébként tényleg nagyon szép... :huh: /a crystal eye-k is sokat dobnak rajta/

Link to comment
Megosztás:

A szilikon(zsír) csodákra képes... :D :) (az enyimé is zsírfeketén mutatna ha átkencézném vele :D -egyébként egy tubus 300 huf környékén van, bármelyik gáztechnikai boltban lehet kapni)

Egyébként tényleg nagyon szép... :huh: /a crystal eye-k is sokat dobnak rajta/

a szilikonyzsír olyan olcsó?

na ha ezt tom, akkor már régen ellátogatok Hencsikéhez :D

jó csaj is :D meg gázboltjuk is van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos...örülök, hogy másnak is tetszik, nem csak nekem, mert legalább kapok visszajelzést hogy nem rémes az ízlésem.

A felni: Dezent V 15"

A lökhárítók nincsenek szilikonzsírozva. Tavaly ősszel lefújtam lökhárítófstékkel, azóta ilyen szép, mindössze havonta lefújom szilikon sprével.

Link to comment
Megosztás:

Nos...örülök, hogy másnak is tetszik, nem csak nekem, mert legalább kapok visszajelzést hogy nem rémes az ízlésem.

A felni: Dezent V 15"

A lökhárítók nincsenek szilikonzsírozva. Tavaly ősszel lefújtam lökhárítófstékkel, azóta ilyen szép, mindössze havonta lefújom szilikon sprével.

jaja szép így egybe :)

am a szilikonspray dolog is nagyon sokat tesz neki :D

nekünk volt egy ilen balzsamszerű anyag, na az pöpec volt 5 perc alatt át lehet vizsolni vele és szép marad elég sokáig :huh:

Link to comment
Megosztás:

a szilikonyzsír olyan olcsó?

na ha ezt tom, akkor már régen ellátogatok Hencsikéhez :D

jó csaj is :D meg gázboltjuk is van :D

Általában annyiba fáj és az enyémen (habár nem sok a külső festetlen műanyag felület) legalább 4-5 alkalomra elég. Egy szimpla mosogatószivacsra kenve könnyen körbe lehet nyálazni :D

És látod! Kellemest a hasznossal! Ott van Hencsike, a szilikon, a gázbolt és az a jobb esetben 10 köröm nyoma -5 ujj helyett :huh: :) :D

A lökhárítók nincsenek szilikonzsírozva.

Nem is azért mondtam de kentem már át hasonló lőköst és így nézett ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Általában annyiba fáj és az enyémen (habár nem sok a külső festetlen műanyag felület) legalább 4-5 alkalomra elég. Egy szimpla mosogatószivacsra kenve könnyen körbe lehet nyálazni :lol:

És látod! Kellemest a hasznossal! Ott van Hencsike, a szilikon, a gázbolt és az a jobb esetben 10 köröm nyoma -5 ujj helyett :huh: :) :D

Nem is azért mondtam de kentem már át hasonló lőköst és így nézett ki. :D

majd küldök képet róla

am ... na majd msnen :D

a fekete hajúról kéne még vmi infó, tudod a másik boltos amit mondtam is szombaton na azzzz :D

Link to comment
Megosztás:

Nos...örülök, hogy másnak is tetszik, nem csak nekem, mert legalább kapok visszajelzést hogy nem rémes az ízlésem.

A felni: Dezent V 15"

A lökhárítók nincsenek szilikonzsírozva. Tavaly ősszel lefújtam lökhárítófstékkel, azóta ilyen szép, mindössze havonta lefújom szilikon sprével.

Az árát is megkérik. :) Azt meg tudod nekem mondani, hogy mennyi az ET száma? ET35-ös lehet úgy gondolom. :huh: 14 colost néztem ki magamnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Az árát is megkérik. :) Azt meg tudod nekem mondani, hogy mennyi az ET száma? ET35-ös lehet úgy gondolom. :huh: 14 colost néztem ki magamnak. :D

14"-ban et35, 15"-ban et38.

Szerintem 20.000 nem vészes ár érte. Szinte a legolcsóbb felni. Én tavaly nyáron vettem őket, a 4 15"-os Dezent V és hozzá a Falken 915-ös gumik kerültek szumma 123.700 huf-ba.

Link to comment
Megosztás:

ha vki olcsóbban akar venni érdemes elnézni használt felnikkel foglalkozó helyekre.

én a 4 bbs felnimet vettem 20 ezerért, nagyon apró pici hibákkal.

nem ilyen mutatós, meg nem ez a design volt, de 20ért? :huh:

de jól állt az astrának, csak peresebb gumi kellett volna rá

Link to comment
Megosztás:

ha vki olcsóbban akar venni érdemes elnézni használt felnikkel foglalkozó helyekre.

én a 4 bbs felnimet vettem 20 ezerért, nagyon apró pici hibákkal.

nem ilyen mutatós, meg nem ez a design volt, de 20ért? :D

de jól állt az astrának, csak peresebb gumi kellett volna rá

Én meg itt a környéken nem találok sehol. Teljesen újakra meg nincs pénzem mert új gumik is kellenek. :) :D Esetleg valakinek valami jó ötlete, ajánlata!? :huh: Ki ismeri Komárom környékét, hol lenne érdemes körülnézni?

Link to comment
Megosztás:

Én meg itt a környéken nem találok sehol. Teljesen újakra meg nincs pénzem mert új gumik is kellenek. :) :D Esetleg valakinek valami jó ötlete, ajánlata!? :huh: Ki ismeri Komárom környékét, hol lenne érdemes körülnézni?

Itt Tatabányán van egy elég korrekt árakkal dolgozó felnis.

Link to comment
Megosztás:

Itt Tatabányán van egy elég korrekt árakkal dolgozó felnis.

Ez azt jelenti hogy elég nagy választék van a használt alufelnikből is? Nem vagyok igényes felni design-át illetően, de jó legyen, ne kelljen még javitani! Ha már erről irok még megkérdezem hogy milyen ET-ig lehet még feltenni 14'-osat?

Sorry a kis OFF-ért! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez azt jelenti hogy elég nagy választék van a használt alufelnikből is? Nem vagyok igényes felni design-át illetően, de jó legyen, ne kelljen még javitani! Ha már erről irok még megkérdezem hogy milyen ET-ig lehet még feltenni 14'-osat?

Sorry a kis OFF-ért! :huh:

Sorry, kicsit fáradt vagyok....ez csak új felnivel foglalkozó üzlet. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.