Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah az sztem azé' lóg ki onnan mert le van szakadva a pereme :huh: de ha megyek legközelebb akkor majd megnézem.

Szerintem nincs, csak kiesett a sínből, amibe belenyomják. :) Nekem az hiányzik és már komolyan várom, hogy egy durvább esős napkor mikor okoz galibát. Általában nedves/vizes a hűtőborda esős napokon.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nincs, csak kiesett a sínből, amibe belenyomják. :) Nekem az hiányzik és már komolyan várom, hogy egy durvább esős napkor mikor okoz galibát. Általában nedves/vizes a hűtőborda esős napokon.

jó lehet, nem néztem meg igazán, amit viszont igen az a kipuff. nagyon tetszik :D azon kevés kipuf végződések egyike ami még nekem is bejön. (kár hogy nem tehetem fel :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek!!! :D úgy vigyorgok hogy le kell majd műteni a fejemről ezt az arckifejezést. méghogy péntek 13... elmentem gumishoz, nyáriasítani. Egy jóbarát asszondta menjek az ő gumisához, me' ócó is meg ismerős is. Az egy dolog hogy odamentünk, de ott voltunk 2 órát, és megyünk is még áll előtte egy törött bordó 95-ös caravan :D :D már kiszedtünk belőle csomitartó kárpitot, csomagtér rolót, és ahogy kinéz megyünk még vissza az ülésekért is, meg egy pár hangszórót is mentek :lol: Jah, meg a műszeregyságet ki fogom szenni, és sztem a középső kijelzős téma is jó lesz :P hugecci, jó nap ez :D jah, és van nyári gumi is a gépen, csak mellékesen :D :huh:

Most nem tudom ki, hogy van vele, de nekem úgy tűnik, mintha ezt az autót szétlopkodnátok. :)

Nem ismerem a pontos részleteket, de ez így kicsit fura...

Link to comment
Megosztás:

Most nem tudom ki, hogy van vele, de nekem úgy tűnik, mintha ezt az autót szétlopkodnátok. :)

Nem ismerem a pontos részleteket, de ez így kicsit fura...

Akkor olvasd el azt a választ is amit Novy-testvérenek írtam, és utána kevésbé lesz fura... :D nem az én műfajom autókat szétlopkodni de azért köszi :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvasd el azt a választ is amit Novy-testvérenek írtam, és utána kevésbé lesz fura... :) nem az én műfajom autókat szétlopkodni de azért köszi :huh:

én lopkodtam már le egy két apróságot a bontóban pl autókról.. úgyis lhúznak ők is akkor én miért ne?

attol tuti ne mennek tönkre :D

jajdevárom már a pénzemet menni kéne bontóba szétnézni pár hasznos cserecuccért :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvasd el azt a választ is amit Novy-testvérenek írtam, és utána kevésbé lesz fura... :) nem az én műfajom autókat szétlopkodni de azért köszi :huh:

Nem akartalak semmivel sem gyanúsítani, ezért is kérdeztem meg, de elsőre így jött le, pedig elolvastam a választ, abból meg én mást szűrtem le.

De ez így teljesen korrekt! :D

Link to comment
Megosztás:

Van pár ismerős arc és név a listában... :lol:

Én asszem munkaköri ártalom miatt kihagyom, na meg mivel versenyezzek? A dízeltraktorral? Lassúsági kategóriában? :huh: Na mondjuk abban valszeg vernék mindenkit... :D :) :D :D

Közben meg délután egy alapos blokk (-mivel kissé retkes lett néhány része a nagy javításban) és kasznimosás után arra döntöttem, hogy feldobálom a nyári cipellőit a verdának. :D

Link to comment
Megosztás:

Van pár ismerős arc és név a listában... :lol:

Én asszem munkaköri ártalom miatt kihagyom, na meg mivel versenyezzek? A dízeltraktorral? Lassúsági kategóriában? :huh: Na mondjuk abban valszeg vernék mindenkit... :D :) :D :D

Közben meg délután egy alapos blokk (-mivel kissé retkes lett néhány része a nagy javításban) és kasznimosás után arra döntöttem, hogy feldobálom a nyári cipellőit a verdának. :D

Nem kötelező versenyezni. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom munkaköri ártalom, ez csak annyit tesz, hogy váltós (kolléga) híján nem tudok elmenni, a munkahelyemről. :)

Így is holnapra be akartak rángatni dolgozni, na mondom szép, országos ünnepnapon. :D Tuti feljelentette volna valaki őket... :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.