Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez úgy lehet, hogy van levelező tagozat is :) :D

nem nem

nem voltam ott de rendes zöldkártya vizsgálaton volt, és ezt produkálta, ha levelezőre lenne szüksége szerinted lenne olyan hülye zöldkártyás, hogy 0 -t írjon rá? bár nekem is furcsa volt....

egyszer voltam ott mikor erről csináltak egy olyat, ami levelezőn ment csak át, és szívott vele a srácc mire megoldotta úgy, hogy hihető legyen a másik autóhoz képest :huh: rontani kellett rajta nem javítani :D

nemsokára megint zk lesz majd akkor megnézzük mit mutat.

Link to comment
Megosztás:

Egyet tippelhetsz mit csinálok :) :huh: már fáj az arcom a vigyortól.... :D Jah amúgy 1,7 td. németektől hozták a mocit ami benne van, és elkezdték rendbetenni, ami amúgy látszik rajta :D csak fényezés előtt kicsit megnyekkent szeginy. Jah, és a motor nekem első check-re épnek tűnt, bár nem igazán néztem meg, az a része nem érdekelt a dolognak annyira.

Te Sanci ha meg már szívsz, akkor ne PB-t szíjjál, vannak erre a célra jobb dolgok :lol:

és most akkor mit hogy? vihet mindneki amit ér? vagy kiszeded és mond rá egy árat?

felnivel együtt vedd meg a gumikat :D

Link to comment
Megosztás:

Te Sanci ha meg már szívsz, akkor ne PB-t szíjjál, vannak erre a célra jobb dolgok :D

Bagózok is wazze! :lol: :huh: Elhiheted, hogy nem jókedvemből nyeltem a ködöt... :) :D

Link to comment
Megosztás:

és most akkor mit hogy? vihet mindneki amit ér? vagy kiszeded és mond rá egy árat?

felnivel együtt vedd meg a gumikat :D

Nem én viszem amit akarok, kivéve a hátsó ajtót mert azt előttem le stopizták, de a lényeg az hogy kiveszek valamit, ő mond rá egy árat, és én vagy megfelezem, vagy asszondom hogy oké, de ennyiért akkor "az" is benne van, és erre pacsi. Aztán jön a következő kör :D

A gumik az enyémek voltak már tavaly is :) és télen senki nem csempészett bele egyikbe sem felnit :huh: pedig nem szidtam volna meg érte :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

De azért a ködben nem bagóztál remélem :D

Ha ki akartam volna nyírni magam meg még jó pár embert..gondolhatod, hogy nem. :D ott vigyorgott mellettem pár méterre 2 egyenként 15 köbméteres gáztartály tele folyékony PB-vel, tudod mekkorát szólt volna az... :) :lol: én már meg sem hallottam volna. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha ki akartam volna nyírni magam meg még jó pár embert..gondolhatod, hogy nem. :D ott vigyorgott mellettem pár méterre 2 egyenként 15 köbméteres gáztartály tele folyékony PB-vel, tudod mekkorát szólt volna az... :D :D én már meg sem hallottam volna. :)

De én a hírekbe biztos :huh: :lol:

Nah jólvan nem vicces.... abbafejeztem.

Jah amúgy a szélvédő kivételével minden üvege is ép. Meg az ajtókárpitok is úgy láttam, de nem lehet kinyitni a bal oldalát úgyhogy nem tudtam még rendesen megnézni. Amíg benne vannak az üléseim, nem akartuk kirúgni az ajtót mert tovább ázik mire kiveszem :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek!!! .. úgy vigyorgok hogy le kell majd műteni a fejemről ezt az arckifejezést. méghogy péntek 13... elmentem gumishoz, nyáriasítani. Egy jóbarát asszondta menjek az ő gumisához, me' ócó is meg ismerős is. Az egy dolog hogy odamentünk, de ott voltunk 2 órát, és megyünk is még :huh: áll előtte egy törött bordó 95-ös caravan .. már kiszedtünk belőle csomitartó kárpitot, csomagtér rolót, és ahogy kinéz megyünk még vissza az ülésekért is, meg egy pár hangszórót is mentek :D Jah, meg a műszeregyságet ki fogom szenni, és sztem a középső kijelzős téma is jó lesz :P hugecci, jó nap ez :lol: jah, és van nyári gumi is a gépen, csak mellékesen :D :)

Te mákos állat! :D

Nekem nem mentenél egy biztonsági öv takarót? :D Jobb első kéne, ami takarja a csavart. Meg akkor már nem ártana egy motorháztető szigetelés sem.

Te, gyújtókábeleket nem mentenéd ki nekem a dízelből? :D

Link to comment
Megosztás:

Te mákos állat! :lol:

Nekem nem mentenél egy biztonsági öv takarót? :D Jobb első kéne, ami takarja a csavart. Meg akkor már nem ártana egy motorháztető szigetelés sem.

Te, gyújtókábeleket nem mentenéd ki nekem a dízelből? :)

Az eleje van lezúzva, meg a bal oldala a hátsó ajtóig, viszont a két fényszóró (faceliftes, és egész új) rendben van. a bizt. öv takarót meg meglesem majd ha megyek. Amúgy ennek fekete a belseje. (csak azért gondolkozom h a kárpitokat ne szedjem -e ki, mert nekem meg szürke.... :huh: a kábelről meg annyit hogy veszek neked ki belőle kábelt, de akkor azzal is fogod megoldani a gyújtásodat :D :D :D

iwiw-re felqráltam róla egy képet. ide nem linkelem be mert elviszik előlem mialőtt odaérek :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Az eleje van lezúzva, meg a bal oldala a hátsó ajtóig, viszont a két fényszóró (faceliftes, és egész új) rendben van. a bizt. öv takarót meg meglesem majd ha megyek. Amúgy ennek fekete a belseje. (csak azért gondolkozom h a kárpitokat ne szedjem -e ki, mert nekem meg szürke.... :huh: a kábelről meg annyit hogy veszek neked ki belőle kábelt, de akkor azzal is fogod megoldani a gyújtásodat :lol: :D :D

iwiw-re felqráltam róla egy képet. ide nem linkelem be mert elviszik előlem mialőtt odaérek :P :D :D

Annyira nem vészes a gyújtás gond. 6 méter szigszalag csodákra képes. :D Pöccröff indul. :P A látszólag jó kábellel meg 3 hengeres 1,6 nyóccelep lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Az addig oké hogy kell víznek lennie benne eddig eljutottam, de mikor beindítom sugárba nyomja a vizet azon a felső visszafolyócsövön. Haverom anyjának az astráján nem nyomja, így ő aszongya hogy ez nem normális.

Biztos nagyon ért hozzá.......! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.