Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak mert nálam gyárilag nincs pollenszűrő :huh:

Nem mindenkinek futja fullextrás szuzukira :) amúgy meg érdemes mert tele veri az egész rendszert retekkel. :D

Link to comment
Megosztás:

Na meglett a zöldkártya. :huh:

Akit érdekel, értékek:

Alapjárat:

Gyári adat:

Fordulatszám: 770-930 f/p

CO[%]: 0,5

CH[ppm]: -

Mért értékek:

Fordulatszám 870 f/p

CO[%]: 0,18

CH[ppm]: -

Emelt üresjárat:

Gyári adat:

Fordulatszám: 2800-3200 f/p

CO[%]: 0,3

Lambda: 0,97-1,03

Mért értékek:

Fordulatszám: 2800 f/p

CO[%]: 0,16

Lambda: 1,03

Link to comment
Megosztás:

Na meglett a zöldkártya. :huh:

Akit érdekel, értékek:

Alapjárat:

Gyári adat:

Fordulatszám: 770-930 f/p

CO[%]: 0,5

CH[ppm]: -

Mért értékek:

Fordulatszám 870 f/p

CO[%]: 0,18

CH[ppm]: -

Emelt üresjárat:

Gyári adat:

Fordulatszám: 2800-3200 f/p

CO[%]: 0,3

Lambda: 0,97-1,03

Mért értékek:

Fordulatszám: 2800 f/p

CO[%]: 0,16

Lambda: 1,03

nekem emelt üresjáraton 0,00 volt a co ha jól emlékszem, de neked már kijár a generál ahogy írtad biztos azért.

Link to comment
Megosztás:

Abban mindig kell víznek lennie, így nem értem mi a kérdés :huh:

Az addig oké hogy kell víznek lennie benne eddig eljutottam, de mikor beindítom sugárba nyomja a vizet azon a felső visszafolyócsövön. Haverom anyjának az astráján nem nyomja, így ő aszongya hogy ez nem normális.

Link to comment
Megosztás:

Óóó, nekem műszaki 2009.11.28-ig érvényes. :D

Na mondom meglesem mán mi is áll az enyimé könyviben :D aszondja, hogy 2010.01.24. :)

Hinnye a mindenit, az nincs egy év... :huh: :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek!!! :lol: úgy vigyorgok hogy le kell majd műteni a fejemről ezt az arckifejezést. méghogy péntek 13... elmentem gumishoz, nyáriasítani. Egy jóbarát asszondta menjek az ő gumisához, me' ócó is meg ismerős is. Az egy dolog hogy odamentünk, de ott voltunk 2 órát, és megyünk is még :huh: áll előtte egy törött bordó 95-ös caravan :) :D :P már kiszedtünk belőle csomitartó kárpitot, csomagtér rolót, és ahogy kinéz megyünk még vissza az ülésekért is, meg egy pár hangszórót is mentek :D Jah, meg a műszeregyságet ki fogom szenni, és sztem a középső kijelzős téma is jó lesz :P hugecci, jó nap ez :D jah, és van nyári gumi is a gépen, csak mellékesen :D :D

Link to comment
Megosztás:

Örüjjé neki! :lol: Nekem cumi volt a mai nap, szívtam pár 10 köbméter PB gázt mire azt a retek elpárologtatót be tudtuk pöccinteni. :)

Asszem szakmát kéne váltanom, már úgyis vágom az ilyen témákat... :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Örüjjé neki! :P Nekem cumi volt a mai nap, szívtam pár 10 köbméter PB gázt mire azt a retek elpárologtatót be tudtuk pöccinteni. :)

Asszem szakmát kéne váltanom, már úgyis vágom az ilyen témákat... :huh: :D :D

Egyet tippelhetsz mit csinálok :D :lol: már fáj az arcom a vigyortól.... :D Jah amúgy 1,7 td. németektől hozták a mocit ami benne van, és elkezdték rendbetenni, ami amúgy látszik rajta :D csak fényezés előtt kicsit megnyekkent szeginy. Jah, és a motor nekem első check-re épnek tűnt, bár nem igazán néztem meg, az a része nem érdekelt a dolognak annyira.

Te Sanci ha meg már szívsz, akkor ne PB-t szíjjál, vannak erre a célra jobb dolgok :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.