Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kérem szépen ez már luxus kivitel volt anno....katalizátor és pollenszűrő! :) :huh:

am most komolyan

anno mikor kijöttek az astrák eléggé jó verdák voltak ezek nem?

motorikusan kicsit lehetett volna izmosabb konstrukció is... de felszereltségben jó verdák voltak, ha belegondolok, hogy a 3mas golf pl km óra mennyire korszerűttlenebb volt, pl megvilágítást tekintve, vagy a sok műanyag cuccával... az akkori bmw-k se voltak húde túlfejlesztve... az Astrákhoz képest.

Link to comment
Megosztás:

am most komolyan

anno mikor kijöttek az astrák eléggé jó verdák voltak ezek nem?

motorikusan kicsit lehetett volna izmosabb konstrukció is... de felszereltségben jó verdák voltak, ha belegondolok, hogy a 3mas golf pl km óra mennyire korszerűttlenebb volt, pl megvilágítást tekintve, vagy a sok műanyag cuccával... az akkori bmw-k se voltak húde túlfejlesztve... az Astrákhoz képest.

:huh: a 2-es golféról meg ne is beszéljünk.

Annó, mikor kijöttek az astrák, hifi szempontból nekik volt a legszebb hangzásuk. Több díjat is nyertek. Az egyik ismerősöm haverjának van egy autóhifi stúdiója és ő is azt mondta, hogy az f astrának nagyon jó az beltér akusztikája. Ő egy jópár versenyt nyert F astrával és nagyon szereti is tuningolni őket zeneileg. Persze hozzátette, hogy nem a sal-os hancuccokra gondolt. :)

Link to comment
Megosztás:

Volt-volt. Aztán megjött az eszem :) :huh:

Kormánykerék, fénykürt, tolatólámpa... :D

azért ez kicsit olyan mikor Johny leszólt... és itt(is) vhol érzem amit ő mondott...

na de majd megnézzük 10en év után mi lesz a vélemény a nagyontisztelt Suzukidról :D

Link to comment
Megosztás:

és csak rávilágítottam, hogy bizony "aigner" Gábor bácsinak volt igaza hogy fog még itt havazni is :huh:

és igaza volt.

:D :D

Tartósan plusz van az a lényeg. És nem plusz 1-2.

Sajnos ez nem igaz. Nálam éjjel kettőkor amikor feküdtem, -3 volt kint :lol:

És ahogy az időjárásjelentést néztem, ez még kb egy hétig így is marad.

Amikor este mentem haza, tiszta csúszós-taknyos volt az út a kis eső és a 0 fok miatt,

ez még bőven téligumis környezet... :D És nappal sincs gondja a téligumimnak a 10 fokban :)

Amúgy éltem Pécsen 3 évig, sőt, ott avattam fel életem első téligumiját is... és tényleg délen

hamarabb érkezik kicsit a tavasz, de azért ott is éltem már meg március végén egy elég nagy

havazást, amikor megbénult az egész város :D

Link to comment
Megosztás:

Én éjjel aludni szoktam. Tudom én vagyok a nemnormális. :D

többnyire a normális emberek aludni szokta olyankor, de én pl 3kor ébredtem tegnapelőtt :lol: Szobi!!!! 03:00kor az az hajnali 3kor!! :D

és reggel fél 9kor napsütéses időben nyugatabbra (Gyöngyösön) is 2 fokot jelzett a hőmérő, és olyankor a normálisabbja már bizony munkába indul :D

és miskolcra visszaérve se lett melegebb 11kor valami 5 fokot jelzett :huh:

én egy telet letudtam nyárival, de ég és föld.

persze nyárival is lehet menni, csak kanyarba igencsak figyelni kell :)

nekem megér kora télen egy 10percet amíg átcserélem, és 4 évente azt a 20 ezret.

Link to comment
Megosztás:

azért ez kicsit olyan mikor Johny leszólt... és itt(is) vhol érzem amit ő mondott...

na de majd megnézzük 10en év után mi lesz a vélemény a nagyontisztelt Suzukidról :huh:

És most ezzel mi a bajod? Ha nem érted a tréfát, az ne legyen már az én saram.

Van még egy 95ös olyantípusúautóamireittméggondolnisemlehet a családban. Semmi baja :)

Neked amúgy mi bajod van?

Link to comment
Megosztás:

És most ezzel mi a bajod? Ha nem érted a tréfát, az ne legyen már az én saram.

Van még egy 95ös olyantípusúautóamireittméggondolnisemlehet a családban. Semmi baja :)

Neked amúgy mi bajod van?

megsértetted szegény Opelunkat ezzel a megjött az eszed dumával

azóta kint zokog a gariban :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor szóljon az Il Silenzio, eresszük félárbocra a lobogókat, mindenki morzsoljon el egy könnycseppet a szemében

És akkor most? Olvasgatás a hintaszékben, kandalló melletti üldögélés, dolgok elfelejtése, szép öregkor?

Megtennéd? Jujj de rendes vagy. :huh: :D

Az már megy augusztus óta. :D :D

lesz ideje Zotyának segíteni

Arra most is van időm. :D

Majd alszom eleget nyugdíjas koromban :lol:

Nnah, akkor én megyek is. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hétfőig még ne menjél sehova! :)

Augusztus óta megyek egyfolytában. :D

De nem érzel valami űrt a dologban? A fiaid még nem hoztak össze unokát, így pedig nem

vagy teljes értékű nyugdíjas :D :lol:

De, érzem az űrt. Megyek is, és eszek vmit. :D

Az unoka kérdésre majd visszatérünk akkor, ha meglesz. :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.