Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

zotyának nagyon király lett pirossal abszolút nem látszik foltosnak...nem tudom hogy helyezkednek el a ledek, pedig nemsokára én is ki akarom próbálni csak az izzók helyére berakni, hogy milyen is lenne,na szóval hogy a ledeket irányítani valamerre? ahol sok a fény, onnan kicsit elhajtani a ledet a sötét részekre ??

ezzel a panleos ledezős tervvel csak a fordulatszámmérőssel akarok foglalkozni ha eccer sikerül venni...

Most, hogy nemrég (1 hónapja) beledeztem a km órát, most akarom cserélni fordulatszámmérősre és átrakom a ledeket. Megnézem, hogy mennyiért vannak ford. mérős km órák és majd jelentem. Már 1 hónapja be van ledezve és nagyon ott van. Menet közben mindig sasolom, hogy mennyivel megyek, csak hogy örüljön a szemem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jah, az órát megpróbáltam úgy megledelni hogy nappal is facán lehessen látni, mert a gyári napfényben elég gyér tud lenni... aztán megledeztem a jégfehérrel, még carabb lett láthatóságból :) most megküldtem a pirossal és ez üt :D a műszeregységet nem akarom pirosozni, de azt már látom hogy azzal szebb lenne fény-eloszlásilag. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jah, az órát megpróbáltam úgy megledelni hogy nappal is facán lehessen látni, mert a gyári napfényben elég gyér tud lenni... aztán megledeztem a jégfehérrel, még carabb lett láthatóságból :) most megküldtem a pirossal és ez üt :D a műszeregységet nem akarom pirosozni, de azt már látom hogy azzal szebb lenne fény-eloszlásilag. :huh:

Nekem fehér a háttér, a két kicsi mutató kék, a középső nagy az jégfehér, a háttér sima fehér. Nappal is lehet látni, halványan.

Link to comment
Megosztás:

Erre az egész óracserére meg ledezésre... Miért nem próbáljátok meg a szamlapok.hu-t? EGyik srác csináltatta ott, megcsinálták neki készre, nem kellett görcsölni vele. Lehet, hogy nem sokkal drágább úgy sem, és nem kell vele szopni :huh:

Én nem görcsöltem vele és "nem azért mondom", de ha ránézel, nem mondod meg, hogy utólag van beledezve. A számlap drága és nincs meg az a "én csináltam" :D fíling. :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem görcsöltem vele és "nem azért mondom", de ha ránézel, nem mondod meg, hogy utólag van beledezve. A számlap drága és nincs meg az a "én csináltam" :) fíling. :huh:

pooontosan íígggyyyy :D

am nem drága?? 10 ezer egy számlap és utána még csinálhatod

az összes led meg nincs talán 2 ezer ft :D

Link to comment
Megosztás:

itt is esik az a q hó!

Aigner bácsi most mondott időjárástjelntést:

szombattól szerdáig nagyrészt napos idő, deelőfordulhat csapadék, nasütéses enyhe melegedésel hűvös idő.. asszem ilyet én is tudok mondani, és legalább annyi be fog jönni mint neki :huh:

komolyan mondom ilyet kár hallgatni

Link to comment
Megosztás:

Aigner bácsi most mondott időjárástjelntést:

szombattól szerdáig nagyrészt napos idő, deelőfordulhat csapadék, nasütéses enyhe melegedésel hűvös idő.. asszem ilyet én is tudok mondani, és legalább annyi be fog jönni mint neki :huh:

komolyan mondom ilyet kár hallgatni

Aigner bácsiba azt nem szeretem, hogy végigsorolja az összes időjárási jelenséget és majd te eldöntöd, hogy melyik válik be. Igen, így mi is tudnánk időjárást jelenteni. :)

Link to comment
Megosztás:

Aigner bácsiba azt nem szeretem, hogy végigsorolja az összes időjárási jelenséget és majd te eldöntöd, hogy melyik válik be. Igen, így mi is tudnánk időjárást jelenteni. :huh:

kajak ezt csinálja

mondhatnáezt is: nézz ki az ablakon és döntsd el

Link to comment
Megosztás:

kajak ezt csinálja

mondhatnáezt is: nézz ki az ablakon és döntsd el

én ha esőt akarok, akkor délelőtt lemosom az autót és még aznap, vagy másnap tuti, hogy esni fog az eső. nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok így, de már unom, hogy frankón lemosom, gyönyörködök benne, hogy milyen szép még a fényezés és utána esik az eső. Én ezt azzal magyarázom, hogy szerintem az ember legbelül megérzi az esőt és előtte rátör az autómosási kényszer. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Van rá pár elmélet. Visszafele is igaz lehet, csak itt nem a pillangó lebbenti meg a szárnyát és elered az eső :huh:

hát az is érdekes,hogy ha nem mosok autót, akkor meg nem esik a rohadék eső,hogy legalább leáztatná róla a sarat...

bár most még szavam se lehet multhéten szombaton mostam meg a kocsit pont kifogtam pár száraznapot :)

Link to comment
Megosztás:

hát az is érdekes,hogy ha nem mosok autót, akkor meg nem esik a rohadék eső,hogy legalább leáztatná róla a sarat...

bár most még szavam se lehet multhéten szombaton mostam meg a kocsit pont kifogtam pár száraznapot :huh:

kb. egy héttel ezelőtt délelőtt lemostam, estére el is kezdett esni az eső. Már unom! Mindig így copat! Ritka, ha egy hétig tiszta, valahogy mindig idesodródik egy kis eső, csakhogy bosszantson. :)

Link to comment
Megosztás:

ja szobi ha már itt vagy :D

hogy volt ez a mostmár nyárlesz? tegnap estétől szakad a hó :D

itt csak az eső csepergett. De már az sem. :lol: Kb +10 fok. Hol élsz, Murmanszkban? :)

LEgyen már ez az utolsó hozzászólás ebben a témában, jó ( mert kezdem kurvára unni)? Téli, illetve nyárigumit mindig az időjáráshoz kell választani, nem a hónaphoz. Az etióp decemberben is nyárival jár. a murmanszki lehet, hogy májusban is télivel.

Szegeden márciusban általában már +20 körül jár, erősen tűz a nap, felesleges a téligumi. 2 csepp esőért meg tök felesleges feltenni. Ilyen szempontból akkor egy nyári zápor idején is téligumi kellene, nem?

Na, részemről véglegesen lezárva! :huh:

Link to comment
Megosztás:

itt csak az eső csepergett. De már az sem. :D Kb +10 fok. Hol élsz, Murmanszkban? :)

LEgyen már ez az utolsó hozzászólás ebben a témában, jó ( mert kezdem kurvára unni)? Téli, illetve nyárigumit mindig az időjáráshoz kell választani, nem a hónaphoz. Az etióp decemberben is nyárival jár. a murmanszki lehet, hogy májusban is télivel.

Szegeden márciusban általában már +20 körül jár, erősen tűz a nap, felesleges a téligumi. 2 csepp esőért meg tök felesleges feltenni. Ilyen szempontból akkor egy nyári zápor idején is téligumi kellene, nem?

Na, részemről véglegesen lezárva! :huh:

ezt a + 20at megnézném az idén.

és eszembe se volt téligum/nyárigumi :D

Link to comment
Megosztás:

Már volt idén +20 :lol: Több egymást követő napon is :D

Fogadásszagot érzek :huh:

bent a szobába :)

vagy egy sarokba ahova odatűz a nap

semmi fogadás de arról hallottunk volna, ha normálisan 20 fok lett volna... sztem melegrekord vagy legalábbis melegrekod közeli érték lett volna.

minden este látom az időjárást, sőt napjába 6x hallom rádióba, de még ilyet sose hogy vhol 20fokot mondtak volna. kisbarátosném se számolt be nekem még erről, pedig tuti mondta volna, mert igencsak szereti a fenekét süttetni a nappal :D

ne haragudj szobi de ezt nem hiszem el :D

és nem is vagyok hajlandó fogadni se, kb olyan ez nekem hogy ott fekete hó esett vagy piros :D

Link to comment
Megosztás:

én keresgéltem most sokat neten, de semmi említés, mindenhol csak a szeptemberi rekordot hozzák 38 fokkal...

de azért egy 20 fokot csak meghallottam volna már vagy láttam volna (:)

tegnap előtt volt nálunk a leg melegebb eddig, és az 12 fok volt, de csak egy napig tartott :huh:

azóta vhogy 2-5 fok közt van.

Link to comment
Megosztás:

bent a szobába :)

vagy egy sarokba ahova odatűz a nap

semmi fogadás de arról hallottunk volna, ha normálisan 20 fok lett volna... sztem melegrekord vagy legalábbis melegrekod közeli érték lett volna.

minden este látom az időjárást, sőt napjába 6x hallom rádióba, de még ilyet sose hogy vhol 20fokot mondtak volna. kisbarátosném se számolt be nekem még erről, pedig tuti mondta volna, mert igencsak szereti a fenekét süttetni a nappal :D

ne haragudj szobi de ezt nem hiszem el :D

és nem is vagyok hajlandó fogadni se, kb olyan ez nekem hogy ott fekete hó esett vagy piros :D

Ilyen érvekkel szemben nem tudok vitába szállni :lol:

Illetve csak egy kicsit :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.