Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

10ért?

én a Bogár bontóba, ami szintén nyíregyen van, igaz 2éve 5ért vehettem volna, de akkor nem kellett még...

10ért sok

Tudom! kb. fél éve a haverom egyik ismerőse ajánlott 10e-ért fehér számlapos, fordulatszámmérős km órát és akkor nem kellett. Szétnézek, hátha van olcsóbban. Bogárékhoz is benézek, mert ők eléggé felszereltek.

Link to comment
Megosztás:

Ja nekem is kettőt, persze. :)

akárcsak nekem

csak az egyik itthon van ugyebár,a másik meg a kocsiba volt, csak én meg rajta kívül, és be volt zárva a kocsi, mert lenyomtama gombot, és bezártam az ajtót csak a kulcsot bennehagytam.

de mostanság már melegebb az idő...

szóval lassan nekiállok, és megoldom, hogy kintről nyitható legyen egy rejtett kapcsolóval :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom! kb. fél éve a haverom egyik ismerőse ajánlott 10e-ért fehér számlapos, fordulatszámmérős km órát és akkor nem kellett. Szétnézek, hátha van olcsóbban. Bogárékhoz is benézek, mert ők eléggé felszereltek.

mondom 2 éve 5 ezerért lett volna, már ki is volt szedve :D

5 ért ha van vegyél már benyáshoz is :huh:

aztán majd kifizetem neked vmikor :)

pedig dejólenne máregy nekem is bele... de sosincs rá pénz :S

Link to comment
Megosztás:

akárcsak nekem

csak az egyik itthon van ugyebár,a másik meg a kocsiba volt, csak én meg rajta kívül, és be volt zárva a kocsi, mert lenyomtama gombot, és bezártam az ajtót csak a kulcsot bennehagytam.

de mostanság már melegebb az idő...

szóval lassan nekiállok, és megoldom, hogy kintről nyitható legyen egy rejtett kapcsolóval :huh:

Hogy tudod lenyomni a gombot ha kint vagy a kulcs meg bent? Én csak egyszer zártam be magamat, amikor a csomitartóból nézegettem hogy miért nem jó a zár, aztán becsaptam az ajtót a kulcs meg kint volt, de aztán kimásztam elöl.

Link to comment
Megosztás:

Hogy tudod lenyomni a gombot ha kint vagy a kulcs meg bent? Én csak egyszer zártam be magamat, amikor a csomitartóból nézegettem hogy miért nem jó a zár, aztán becsaptam az ajtót a kulcs meg kint volt, de aztán kimásztam elöl.

Ha felhúzod a kilincset és úgy csukod be, akkor nem ugrik fel a pöcök. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én már kipróbáltam. Nyitott sofőr ajtóval lezártam a központit a gombbal, majd becsaptam az ajtót. Nyílottak is az ajtók. :huh:

nekem nem

ha bevágom jobban akkor bezáródik így is

ha csak úgy bezáródik, akkor felnyitja a többit is de be se záródik az első.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy szeretnék csíkot rakni a kocsira végig és azt marticával vagy festve jobb-e? meg hol vannak iylen műhelyek ahol ezt megcsinálját? (pl:nevek az üzletnek stb. ) :huh:

Üdv! :)

Egyik barátom autófóliázással foglalkozik. Feliratok, meg minden egyéb matricák, jól küldi :D megkérdezem hogy mit tud mondani rá aztán meg adom a számát ha ő is úgy gondolja, meg te is. Nem adnám meg a számát a beleegyezése nélkül, de megkérdezem. csak szólj ha érdekel.

Nah töltök egy rakat képet a mai történésekről :D ha felmászik linkelem :lol:

Link to comment
Megosztás:

zotyának nagyon király lett pirossal abszolút nem látszik foltosnak...nem tudom hogy helyezkednek el a ledek, pedig nemsokára én is ki akarom próbálni csak az izzók helyére berakni, hogy milyen is lenne,na szóval hogy a ledeket irányítani valamerre? ahol sok a fény, onnan kicsit elhajtani a ledet a sötét részekre ??

ezzel a panleos ledezős tervvel csak a fordulatszámmérőssel akarok foglalkozni ha eccer sikerül venni...

Link to comment
Megosztás:

Azóta ezt a képet nézem és naggyon szar rajta :D pedig élőben, simán elmegy... néz ki annyira normálisan hogy ráérősnek tartottam, de ez a kép ez megkészít :) :huh: francba... :D

Engem élőben is zavar, nemhogy fényképen, a sajátom. :lol: Nekem mondjuk olyan gond van, hogy egy idő után lekapcsol az egyik LED, majd visszakapcsol, elhalványodik, aztán megint tök fényerő. Egyszer csak megunja és nem virít tovább. Szerintem az ellenállás nem bírja. 0,25W-os asszem. Nagyon picike.

Link to comment
Megosztás:

zotyának nagyon király lett pirossal abszolút nem látszik foltosnak...nem tudom hogy helyezkednek el a ledek, pedig nemsokára én is ki akarom próbálni csak az izzók helyére berakni, hogy milyen is lenne,na szóval hogy a ledeket irányítani valamerre? ahol sok a fény, onnan kicsit elhajtani a ledet a sötét részekre ??

ezzel a panleos ledezős tervvel csak a fordulatszámmérőssel akarok foglalkozni ha eccer sikerül venni...

Szerintem a vörös fényt jobban vezeti a fényvezető, talán ezért jobb az övé. Meg a vörös fény jobban is terjed a levegőben... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Engem élőben is zavar, nemhogy fényképen, a sajátom. :huh: Nekem mondjuk olyan gond van, hogy egy idő után lekapcsol az egyik LED, majd visszakapcsol, elhalványodik, aztán megint tök fényerő. Egyszer csak megunja és nem virít tovább. Szerintem az ellenállás nem bírja. 0,25W-os asszem. Nagyon picike.

0,25ös az alap ellenállás...

nekem nagyon régóta van bent egy led, ráadásúl értéken aluli 380ohmos és semmi baja állandóan ég ha megy a világítás... :)

kontaktos lehet az is

nekem is van mikor nem érintkezik rendesen próbálgatás közben,és hol világít hol nem meg épp hogy csak :D

ha nem bírná az ellenállás elfüstölne és nem világítana többet sehogy amíg ki nem cserélnéd az ellenállást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.