Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nálunk motorkerékpárra van hasonló jogszabály, csak nem tudom a részleteket, korhoz van kötve hogy milyen hengerűrtartalmú mocit vezethetsz.

Nálunk hengerűrre adják a kor függvényében de ha felette is vagy egy ideig nem kaphatsz nagyobb köbcentire jogsit (A1 - A). Én ugyan helyben segédmocival rontom a közbiztonságot de a múltkor átszaladtam egy kis apróságért a szomszédos városba. A láthatósági izé nélkül -a főút szélén néztek rám a bozótlakók de meg sem állítottak pedig fekete-kék kabát volt rajtam, a bukóm is fekete csak a mocim fehér. Más meg mellényben szaladgál és kapásból kiszedik a sorból. A fene se érti ezt. :huh: De végülis jobban teszik ha békén hagynak... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly!

"Sokat csal a kilométerórája. Megnéztem GPS-szel és amikor az ember óra szerint 120-szal megy, akkor az valójában csak 112, padlógáznál - óra szerint 180 - pedig csak 169-cel. Lehet, hogy ezzel is visszaviszem, mert a gyár 175-öt ígért végsebességre."

:D

De a gyerek is nagy koponya lehet: vmivel befújták, de egy óra múlva megint nyikorog, vajon mivel fújhatták be rovarirtóval? Meg karcolódik a műszeregység plexije, mit kell azt tapogatni? Még egyszer nem fogtam meg amióta megvan a kocsi, csak amikor ledeztem. Vagy kocogtatja amikor lent van a szintjelző, hátha feljebbmegy? Lehet brömmüg neki a pirosnál , összefröcsögeti utánna meg törülgetni kell. Nem tudom. Azért elég szép hibalistája van neki nem? Ennyi baja szinte az enyémnek se volt a vezérlést leszámítva.

Nálunk hengerűrre adják a kor függvényében de ha felette is vagy egy ideig nem kaphatsz nagyobb köbcentire jogsit (A1 - A). Én ugyan helyben segédmocival rontom a közbiztonságot de a múltkor átszaladtam egy kis apróságért a szomszédos városba. A láthatósági izé nélkül -a főút szélén néztek rám a bozótlakók de meg sem állítottak pedig fekete-kék kabát volt rajtam, a bukóm is fekete csak a mocim fehér. Más meg mellényben szaladgál és kapásból kiszedik a sorból. A fene se érti ezt. :) De végülis jobban teszik ha békén hagynak... :lol: :D

Kismocira nem is kell a mellény, csak bicajra, meg gyalog úgy tudom.

Hogy mik vannak? Azon tűnödök, hogy a 7-es képen a néninek hogyhogy nem csípte oda a szánkó a melleit? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik vannak? Azon tűnödök, hogy a 7-es képen a néninek hogyhogy nem csípte oda a szánkó a melleit? :huh:

Én a 7-es képet gyorsabban ellapoztam minthogy ilyenek feltűnjenek :lol:

De az csak 8000 köbcentis. :D

csak.... :D

tegnap este csak úgy kíváncsiságból megnéztük hogy áll az olaj az eszküzben. Pálcika kihúz, letöröl, visszatol, kihúz,--- azannya de jól néz ki a csaj, szem mereszt,--- pálcára visszanéz "mé törölted le te pöcs" "nem töröltem le b+"

Olyan szinten volt a cucc, hogy nem ért bele a nivópálca :D :) :D érezni semmit nem lehtett rajta, hangja nem volt szarabb mint szok' 3 hét alatt megzabálta... Ki kell cserélni azt a tömítést a vezérlés oldalon, mert ez már nem faca...

Link to comment
Megosztás:

tegnap este csak úgy kíváncsiságból megnéztük hogy áll az olaj az eszküzben. Pálcika kihúz, letöröl, visszatol, kihúz,--- azannya de jól néz ki a csaj, szem mereszt,--- pálcára visszanéz "mé törölted le te pöcs" "nem töröltem le b+"

Olyan szinten volt a cucc, hogy nem ért bele a nivópálca :) :huh: :D érezni semmit nem lehtett rajta, hangja nem volt szarabb mint szok' 3 hét alatt megzabálta... Ki kell cserélni azt a tömítést a vezérlés oldalon, mert ez már nem faca...

Rövid a nívópálca, típushiba, ne is törődj vele! :D :D

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy szeretnék csíkot rakni a kocsira végig és azt marticával vagy festve jobb-e? meg hol vannak iylen műhelyek ahol ezt megcsinálját? (pl:nevek az üzletnek stb. ) :lol:

Üdv! :D

Csíkot? Mint a Need for speedben amikor festegetjük a kocsikat? Szerintem inkább matrica, mert azt könnyebb levenni ha mégse tetszik, vagy ilyesmi. Sokhelyen csinálnak ilyet ha beiros a googleba hogy autómatricázás biztos kidob párat a közeledben. Pölö egy ilyet. Az egyik melóhelyemen én is csináltam, nem olyan nagy szám, ploterral belekarcolják a fóliába a kért alakzatot, kiszedik a felesleget, egy másik fóliával laminálják, felilleszti ahova kell, leszedik a hordozót, rásimítják, végül lehúzzák a laminálló fóliát, ez ugye azért kellett, hogy ne essenek szét pölö a betűk.

Link to comment
Megosztás:

Nah. Összezártam az 5-ös és 6-os pint. Gyújtás ráad, kontrol lámpa világít, aztán nem. Tehát nincs tárolt hibakód, vagy valamit nem jól csináltam, bár ezt nem könnyű elrontani. :huh:

Az enyémben ilyenkor villogta a diagnosztika kezdetét asszem a 12-öt. De lehet ez típusfüggő.

Link to comment
Megosztás:

nekem pesten is segítettek feltörni a kocsimat :D

A taxisok? :huh: Na igen, van benne némi gyakorlatom nekem is (-ami már elmúlt)... :D

Azt hittem, pénzért vetted... :)

Na persze! Hova gondolsz... :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.