Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Téged megismertelek volna, csak nem is kerestelek, nem gondoltam hogy ott vagy. :D És ki az a kosaras csávó?

Amúgy én is a mirigyékre gondoltam. :D

zotya te esküszöm néha csukott szemmel olvasol itt :huh:

Sanya is meg én is írtunk,hogy milyen volt a tali, sőt Északba is benéztél, és ott is én írtam, aztán Sanya belinkelte aképeket :)

Link to comment
Megosztás:

zotya te esküszöm néha csukott szemmel olvasol itt :)

Sanya is meg én is írtunk,hogy milyen volt a tali, sőt Északba is benéztél, és ott is én írtam, aztán Sanya belinkelte aképeket :D

Biztos olvastam, de nem bírok feldolgozni ilyen információtömeget. Nappal csak beszkennelem, aztán majd éjjel értelmezem. Reggelre már tudtam volna ki-kicsoda. :D Meg aztán az asszony délutános, délelőtt osztoznom kell vele a gépen van. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Biztos olvastam, de nem bírok feldolgozni ilyen információtömeget. Nappal csak beszkennelem, aztán majd éjjel értelmezem. Reggelre már tudtam volna ki-kicsoda. :D Meg aztán az asszony délutános, délelőtt osztoznom kell vele a gépen van. :huh:

deez már több napja volt :)

Link to comment
Megosztás:

bazzz...akkor majd kitalálok vmi mást jó? :huh: na általában a technikai dolgokra jobban figyelek. :lol:

:) vettem már ott is ászre figyelmetlenséget, akkor is szóltam :D

am nem ismertél volna fel képről :D

ami itt volt kitéve, messze nem hasonlít most már rám :D

Link to comment
Megosztás:

Sanya is meg én is írtunk,hogy milyen volt a tali, sőt Északba is benéztél, és ott is én írtam, aztán Sanya belinkelte aképeket :lol:

Meg keletre is oszt azt is offolja... :huh: :) :D :D

No meg akkor egy kis esti poén:

Telefonos játék

80 éves nagyapa betelefonál a rádióba:

- Halló, a játékra jelentkeznék!

- Nagyszerű!!! Lenne három kérdésem, felkészült?

- Igen!

- Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele?

- Bicikli!

- Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk...

- Második kérdés: Mi az, négy kereke van, meg motorja is meg kormány, mi az?

- Autó!

- Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk...

- Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: Mi az, van szárnya, van motorja,

kerozinnal megy és repülni lehet vele?

- Repülő!

- Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk...

- Sajnos nem nyert, majd legközelebb!

- Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem? -mondja az öreg

- Természetesen!

- Mi az, az utca sarkon áll és pénzért árulja magát?

- Hát dolgozó lány!

- Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam...

Link to comment
Megosztás:

Hell mindenkinek!

Hogy mennek a gépsárkányok?

Érdekességből leírom, hogy mi folyik nálunk. Folyamatban van annak a törvénynek a bevezetése, miszerint 23 éven aluli személyek nem vezethetnek 1.4-nél nagyobb motorral ellátott autókat. Ebben csak az a jó, hogy nemszámít majd, hogy a zöldfülü kezdô éppen egy 1.4 TFSI vagy éppem MultiJet motorral ellátot vasat hajt ami 150 LE fölött van, de szomoru, hogy a szeretett 1.7 Opelem, a maga észvesztô 68 Le-vel nem vezethetem mert közveszélyes vagyok. :huh: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hell mindenkinek!

Hogy mennek a gépsárkányok?

Érdekességből leírom, hogy mi folyik nálunk. Folyamatban van annak a törvénynek a bevezetése, miszerint 23 éven aluli személyek nem vezethetnek 1.4-nél nagyobb motorral ellátott autókat. Ebben csak az a jó, hogy nemszámít majd, hogy a zöldfülü kezdô éppen egy 1.4 TFSI vagy éppem MultiJet motorral ellátot vasat hajt ami 150 LE fölött van, de szomoru, hogy a szeretett 1.7 Opelem, a maga észvesztô 68 Le-vel nem vezethetem mert közveszélyes vagyok. :D :lol: :D

Az egy igen okos megmozdulás volt :D :D Az már feltűnt egyébként hogy ezt mindenhol összefogják köbcentire és kész. Most nálunk a céges-autósadós bohóckodásnál akadtam ki azon hogy az 1.6-os bármit (legyen sokmilliós meg vvti-si-r-rs-i-meg mittomén mik) olcsóbban meg lehet úszni adósos oldalról mint egy 15 éves 1.7 szívódízelt. Kéne írni egy levelet a főokosoknak hogy egy pár éve léteznek dízel autók is... Hajtok egy 1.4-es hengerenkénti szuris 16szelepes mk4-es fiestát is. Az megy mint a barom, ki is használom, szó se róla, de ha valaki megkérdezné melyiket kéne friss "adokegy10-est a vizsgabiztosnak biztos ami tuti" jogsisnak, lehet hogy nem a kisebbre szavaznék :D :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Reggel voltam a Nyh-n a Tünde utcai bontóban és a középkonzolon lévő kijelzőt 8000e-ért, a fordulatszámmérős km óra 10e-ért adják. A km óra nem volt, a kijelzőt meg dugják fel maguknak annyiért! :D Szerintem most pihentetem a dolgot egy darabig. :)

Nem próbálod meg ezt?

Hell mindenkinek!

Hogy mennek a gépsárkányok?

Érdekességből leírom, hogy mi folyik nálunk. Folyamatban van annak a törvénynek a bevezetése, miszerint 23 éven aluli személyek nem vezethetnek 1.4-nél nagyobb motorral ellátott autókat. Ebben csak az a jó, hogy nemszámít majd, hogy a zöldfülü kezdô éppen egy 1.4 TFSI vagy éppem MultiJet motorral ellátot vasat hajt ami 150 LE fölött van, de szomoru, hogy a szeretett 1.7 Opelem, a maga észvesztô 68 Le-vel nem vezethetem mert közveszélyes vagyok. :D :D :lol:

Elég hülye törvény lenne. Nálunk is volt jópár éve egy olyan felvetés, hogy a versenykerékpárokra kötelező a lesz a bukósisak. Aztán ellbukott ott a dolog, hogy mi számít versenykerékpárnak.: csavart kormány? vagy ami váltós? vagy amivel lehet 40-nel menni? Nem tudták eldönteni. Most ezzel nem azt mondom, hogy a fejvédő hülyeség, vagy a korlátozás az autókra vmilyen szinten, csak ésszel kéne meghúzni a határt. Oké hogy a fiatalok szágulduznak, bár ez sem törvényszerű, de maximális korhatár nincs. Amíg a háziorvos aláírja az alkalmasságit addíg mehetsz a kocsival 100 évesen is. A világért sem akarom megbántani az idősebb fórumozókat de a multkor néztem a tecsó parkolóban egy bácsikát, aki 10 perc alatt tudot csak bemászni az ülésre. Aztán meg padlógázzal elindult. :D Szóval ha már a fiataloknál szigorítani akarak akkor lehetne az idősebbeknél is. Vagy mittudomén. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hell mindenkinek!

Hogy mennek a gépsárkányok?

Érdekességből leírom, hogy mi folyik nálunk. Folyamatban van annak a törvénynek a bevezetése, miszerint 23 éven aluli személyek nem vezethetnek 1.4-nél nagyobb motorral ellátott autókat. Ebben csak az a jó, hogy nemszámít majd, hogy a zöldfülü kezdô éppen egy 1.4 TFSI vagy éppem MultiJet motorral ellátot vasat hajt ami 150 LE fölött van, de szomoru, hogy a szeretett 1.7 Opelem, a maga észvesztô 68 Le-vel nem vezethetem mert közveszélyes vagyok. :huh: :) :D

Lehet, hogy van aki ilyen ökörségen töri a fejét, de ez csak azért lehet, hogy bizonygassa létjogosultságát az íróasztal mögött. Ha ez kijönne, azon kívül, hogy közröhej lenne, biztosan elkaszálná valamilyen óhmbucmanus vagy efféle!

Szóval kár ráugrani erre a hülyeségre! :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy van aki ilyen ökörségen töri a fejét, de ez csak azért lehet, hogy bizonygassa létjogosultságát az íróasztal mögött. Ha ez kijönne, azon kívül, hogy közröhej lenne, biztosan elkaszálná valamilyen óhmbucmanus vagy efféle!

Szóval kár ráugrani erre a hülyeségre! :)

Ott a pont, nem kell vakarózni amíg nem viszket :D Majd ha nem törlődik az életbelépés útján valahol, és mégis meglenne, majd akkor kell szenvedni rajta :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Szerzek egy 16,4 -es Bugatti Veyront s megmondom, h. a többi 15000 köbcenti a légkondinak van :huh:

Miért ha a rend őrének meg tudod magyarázni a köbcenti-túltengést akkor nem büntet? :D

Egy időben nem ette a ribi az 5-öst, csak 80 fölött volt hajlandó bevenni. Egyszer apámnak is feltűnt hogy mé' húzatom a cityben bőven megengedett seb. főlé 4-ben, meg hova rohanok mán' , megmondtam neki hogy azért mert ott lesz 5-ös... :D a válasza annyi volt hogy ha rendőr teszi fel ezt a kérdést neki mást válaszoljak :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk motorkerékpárra van hasonló jogszabály, csak nem tudom a részleteket, korhoz van kötve hogy milyen hegerűrtartalmú mocit vezethetsz.

A kerépárra pedig lakott területen kivül mindenkinek kötelező a sisak, lakott területen csak a gyerekeknek(most nem is tudom hogy 12 vagy 15 évesig!?) és persze kivilágitva és fényvisszaverős valamiben(nem feltétel a mellény) szabad csak közlekedni éjjel illetve "csökkentett látási viszonyok" között. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Reggel voltam a Nyh-n a Tünde utcai bontóban és a középkonzolon lévő kijelzőt 8000e-ért, a fordulatszámmérős km óra 10e-ért adják. A km óra nem volt, a kijelzőt meg dugják fel maguknak annyiért! :) Szerintem most pihentetem a dolgot egy darabig. :huh:

10ért?

én a Bogár bontóba, ami szintén nyíregyen van, igaz 2éve 5ért vehettem volna, de akkor nem kellett még...

10ért sok

Link to comment
Megosztás:

Nálunk motorkerékpárra van hasonló jogszabály, csak nem tudom a részleteket, korhoz van kötve hogy milyen hegerűrtartalmú mocit vezethetsz.

A kerépárra pedig lakott területen kivül mindenkinek kötelező a sisak, lakott területen csak a gyerekeknek(most nem is tudom hogy 12 vagy 15 évesig!?) és persze kivilágitva és fényvisszaverős valamiben(nem feltétel a mellény) szabad csak közlekedni éjjel illetve "csökkentett látási viszonyok" között. :huh:

ez a lámpás buziság nekünk is vagy 4 éve nagy félelem volt... állandóan állítgattak meg nappal is bicajjal, megkérdezték lámpa?? én meg megkérdeztem, már sötétedik? erre: nem de majd fog!! jó addigra lesz lámpa!! hangzott a válasz az addigra már pirosodó rendőrnek

hulye kocsogok :)

Link to comment
Megosztás:

ez a lámpás buziság nekünk is vagy 4 éve nagy félelem volt... állandóan állítgattak meg nappal is bicajjal, megkérdezték lámpa?? én meg megkérdeztem, már sötétedik? erre: nem de majd fog!! jó addigra lesz lámpa!! hangzott a válasz az addigra már pirosodó rendőrnek

hulye kocsogok :)

Nekem már az elejétől kezdve villogóm volt, engem is megállítottak a montik-bájkal, lámpa? Zipp, övtáska kinyit van két villogóm. És ha lemerül????? Van még kettő tartalékban. És ha az is? Vannak nálam elemek is. És ha otthon hagyod és rádesteledik? Ja nem mondtam, van rajta dinamos lámpa is! Volt ám lila fej, meg fortyogás. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem már az elejétől kezdve villogóm volt, engem is megállítottak a montik-bájkal, lámpa? Zipp, övtáska kinyit van két villogóm. És ha lemerül????? Van még kettő tartalékban. És ha az is? Vannak nálam elemek is. És ha otthon hagyod és rádesteledik? Ja nem mondtam, van rajta dinamos lámpa is! Volt ám lila fej, meg fortyogás. :huh:

És ha jön egy filmes rakéta ami minden elektromos dolgot megpusztít? Nah nem is készültél fel rendesen... Tessék befőttes üvegbe szentjánosbogarakat tenni, és kiakasztani elöl-hátul.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.