Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És melyikben csodálhatjuk becses személyed? Karikázd be pirossal, vagy ha nagyon ilyesztő akkor csak kockázd ki az arcot. :)

Az "ijesztő". :D

Nah, mintha még nem láttál volna még egyetlen más fotón sem, keresgess csak! :lol: :D :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Abszolult kedvencek!

A PT-ért Bécsig mentem tavaly! :huh:

Az IHM-et meg ahol tudom megnézem élőben!

IHM nekem is kedvenc, FeZeN-n nem is hagytam ki a koncertjüket. :D Bár pont a kedvencemet, a Tavaszi Nemződüh című dalt hagyták ki, de állítólag nem is az ő daluk eredetileg.

PT-t annyira nem ismerem, van pár albumuk tőlük, de azok mind ilyen koncertek, amolyan unplugged féleség. Azt meg annyira nem csipem. :D

Opeth koncertre meg valahogy tuti eljutok egyszer, de nem ilyen fesztiválosra gondoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

IHM nekem is kedvenc, FeZeN-n nem is hagytam ki a koncertjüket. :D Bár pont a kedvencemet, a Tavaszi Nemződüh című dalt hagyták ki, de állítólag nem is az ő daluk eredetileg.

PT-t annyira nem ismerem, van pár albumuk tőlük, de azok mind ilyen koncertek, amolyan unplugged féleség. Azt meg annyira nem csipem. :lol:

Opeth koncertre meg valahogy tuti eljutok egyszer, de nem ilyen fesztiválosra gondoltam. :)

PT-től az ucsó három albumot szerezd be és bőven adj neki időt,mert nem éppen könnyen emészthető zene.

Ajánlom még Steven Wilson szoló albumát is!Mestermű.

Az IHM kisebb klub bulin üt igazán,április 11 dürer kert!Mi ott leszünk!

Az ucsó koncerteken már játszották a tavaszit,mivel tavasz van,de más hangnemben,alig ismertem meg! :D

Opeth-en eddig 3x voltam,arra nincs szó,az maga a csoda! :huh:

Link to comment
Megosztás:

PT-től az ucsó három albumot szerezd be és bőven adj neki időt,mert nem éppen könnyen emészthető zene.

Ajánlom még Steven Wilson szoló albumát is!Mestermű.

Az IHM kisebb klub bulin üt igazán,április 11 dürer kert!Mi ott leszünk!

Az ucsó koncerteken már játszották a tavaszit,mivel tavasz van,de más hangnemben,alig ismertem meg! :D

Opeth-en eddig 3x voltam,arra nincs szó,az maga a csoda! :huh:

ezeket a rövidítésekt leírnátok mi micsoda?

IHM Írigyék??? ebben se vagyok biztos :D

de ez a PT opet ezeket abszolútnem és kíváncsi vagyok a cartársak zenei izlésére :)

Link to comment
Megosztás:

ezeket a rövidítésekt leírnátok mi micsoda?

IHM Írigyék??? ebben se vagyok biztos :)

de ez a PT opet ezeket abszolútnem és kíváncsi vagyok a cartársak zenei izlésére :huh:

PT = Porcupine Tree

IHM = Isten Háta Mögött

Metál zenék a progresszív kategóriából. Opethben jellemző a hörgős ének is, de van egy albumuk, amiben nincs hörgés (Damnation). Azt még ajánlhatom is neked. :D

Link to comment
Megosztás:

PT-től az ucsó három albumot szerezd be és bőven adj neki időt,mert nem éppen könnyen emészthető zene.

Ajánlom még Steven Wilson szoló albumát is!Mestermű.

Az IHM kisebb klub bulin üt igazán,április 11 dürer kert!Mi ott leszünk!

Az ucsó koncerteken már játszották a tavaszit,mivel tavasz van,de más hangnemben,alig ismertem meg! :D

Opeth-en eddig 3x voltam,arra nincs szó,az maga a csoda! :huh:

Irigyellek az Opeth koncik miatt. :)

Megszerzem az albumokat, amiket mondtál, de last.fm-en általában van ízelítő is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.