Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv cartársak!

Nos átmenetileg nem leszek netközelben mivel pannon úgy döntött, hogy lehúz 6 rugóval (egy hét netért amit természetesen jelzek a fogyasztóvédelem felé -ami ráadásul már csak ma érvényes) és míg nem lesz egy adsl-es témám kérdéses lesz mostanában a jelenlétem. Mindettől függetlenül akit érint a dolog valamilyen szinten a telefonszámom még ugyanaz és elérhető vagyok rajta. :huh:

Novyy! Örülök, hogy találkoztunk és személyesen megismerkedtünk! :)

jaja jó volt, rem legközelebb hoszabb is lesz, meg melegebb is az idő

Berlináékkal még egy darabig ottmaradtam, és jött egy pesti srácc, sajna a neveket nem jegyeztem meg... egy E gsi vel volt

Link to comment
Megosztás:

Nos remélem. Csak a dolog érdekessége, hogy a vonal amire kérném az adsl-t pillanatnyilag él de június július környékén meg lesz szüntetve mert a faterom nevén van és ő nem fizeti tovább tehát külön vonalra kell kötni. Dunaweb kihúzva. :huh: Esetleg ajánlata valakinek? :D 1 megás előre kifizetett csomag tel.vonal nélkül...

Az, hogy meg mi lesz a pannonsajttal nem érdekel, ha kocsogok velem (hiába vagyok majdnem 10 éve a hűséges előfizetőjük ami szintén meg fog szűnni a nyár folyamán) akkor legyen már nekik is részük némi kellemetlenségben. :)

chello?

Link to comment
Megosztás:

felesleges leszedni a tankot, ne is szedjétek le

a szűrő tankon kívül van alólról, az achoz meg hozzáférsz a hátsó ülés felől.

megvan még gyújtás ráadásakor a búgó hang, és a relés kattanás?

ha az nincs akkor meglehet hogy AC vagy a reléje, vagy vmibizti akár.

ne kell leszedni a tankot !!!

öö kattanást nemtom, nemfigyeltem rá. nem, apajáratig nem jut el, mert előtte leáll mintha nem lenne meg. eddig nem csinálta tegnap délután csinálta először aztán ma délelőtt, és most este meg nem tudtam beindítani sem, mikor nyomogattam a gázpedált, olyan pukkanásfélét addomt, mintha megszívta volna magát benzllen, és a kipufogóban gyulladt volna be, de nem indul.a benzinszűrőt tudom hol van, először azt nézem majd meg, ha nem jutok semmire, akkor jöhet a szerelő ismi :S

menyibe fály kb az AC csere?

holnap megnézem a biztosítékokat is, meg a kattanást is. köszi a gyors válaszokat :huh: jóéjt!!:))

Link to comment
Megosztás:

öö kattanást nemtom, nemfigyeltem rá. nem, apajáratig nem jut el, mert előtte leáll mintha nem lenne meg. eddig nem csinálta tegnap délután csinálta először aztán ma délelőtt, és most este meg nem tudtam beindítani sem, mikor nyomogattam a gázpedált, olyan pukkanásfélét addomt, mintha megszívta volna magát benzllen, és a kipufogóban gyulladt volna be, de nem indul.a benzinszűrőt tudom hol van, először azt nézem majd meg, ha nem jutok semmire, akkor jöhet a szerelő ismi :S

menyibe fály kb az AC csere?

holnap megnézem a biztosítékokat is, meg a kattanást is. köszi a gyors válaszokat :huh: jóéjt!!:))

búgni búg, mikor megkapja a gyújtást????

Link to comment
Megosztás:

multkor nem is tom ki rinyált, hogy nincs itt senki mikor te feldugod az orrod :lol:

nem is volt :D

Megküldtem egy kis polírral a gépet. igazatok lett, lettek csodák :D kár hogy mire elértem a hátsó ajtók környékéig a bal oldalon, már kicsit sötét is volt, meg esett is :huh: kell majd még egy kör :)

Link to comment
Megosztás:

nem is volt :D

Megküldtem egy kis polírral a gépet. igazatok lett, lettek csodák :lol: kár hogy mire elértem a hátsó ajtók környékéig a bal oldalon, már kicsit sötét is volt, meg esett is :huh: kell majd még egy kör :)

meg egy kis idő, hogy összekopjon :D

Link to comment
Megosztás:

meg egy kis idő, hogy összekopjon :D

jah. érdekeset alkottunk haverral :lol: fölküldtük a cuccot, kicsi wait hogy alkosson aztán géppel mentem arra a részre ahol már jó volt. Ezt elkezdtük csinálni futószalagszerűen, ő előre felvitte a cuccot, én meg mentem utána géppel, aztán jött utánam kézzel mégegyszer. ez addig tök jó is volt amígy nem toltam bele a gépet abba a részbe amit frissen kent fel. A piros pasztával úgy körbelőttem magunkat is, meg a szélvédőt is hogy öröm volt nézni :huh: 20 perc múlva is köpködött haver úgy pofánkentem anyaggal :D

Azt még én tűnök el... volt képed elmenni aludni? :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont kívánom én is Zotya cartársnak! :huh: A többi Zolinak is...

csak mobilnetezek még egy hónapig de trémobillal -jó, hogy van szanaszét egy rakás sim

Link to comment
Megosztás:

öö kattanást nemtom, nemfigyeltem rá. nem, apajáratig nem jut el, mert előtte leáll mintha nem lenne meg. eddig nem csinálta tegnap délután csinálta először aztán ma délelőtt, és most este meg nem tudtam beindítani sem, mikor nyomogattam a gázpedált, olyan pukkanásfélét addomt, mintha megszívta volna magát benzllen, és a kipufogóban gyulladt volna be, de nem indul.a benzinszűrőt tudom hol van, először azt nézem majd meg, ha nem jutok semmire, akkor jöhet a szerelő ismi :S

menyibe fály kb az AC csere?

holnap megnézem a biztosítékokat is, meg a kattanást is. köszi a gyors válaszokat :huh: jóéjt!!:))

Igazából a gyujtás ráadása után kell hallani egy rövid 3-4 másodperces zizegést a tankból, majd egy kattanást a kesztyűtartó alól. A tankot semmiképpen nem kell levenni, lehet cserélni AC-t anélkül is. Először a relét kellene ellenőrizni. Leveszed az anyósoldali küszöböt 4 db torx csavar fogja eldugva műanyag takarók alatt, és ott találsz egy lila relét. Azt kihúzod és egy darab dróttal összekötöd a 30, és 87-es kapcsokat ekkor ráadott gyujtásnál ha elindul az AC akkor a relé rossz. Ha nem indul el akkor vezetékszakadás-bizti vagy maga a pumpa. Az AC-pumpa 9-60 ezerig kapható, de ha olyan 10 körül van pénzed, akkor jobban jársz egy gyári bontottal, mint egy olcsó újjal. Drága.

Ocsó.

Névnapot zotya975-nek. :D

Köszönöm szépen, én is hasonló jókat a többi Zolinak, valamint a jelenlévő hölgyeknek.

Link to comment
Megosztás:

jah. érdekeset alkottunk haverral :lol: fölküldtük a cuccot, kicsi wait hogy alkosson aztán géppel mentem arra a részre ahol már jó volt. Ezt elkezdtük csinálni futószalagszerűen, ő előre felvitte a cuccot, én meg mentem utána géppel, aztán jött utánam kézzel mégegyszer. ez addig tök jó is volt amígy nem toltam bele a gépet abba a részbe amit frissen kent fel. A piros pasztával úgy körbelőttem magunkat is, meg a szélvédőt is hogy öröm volt nézni :huh: 20 perc múlva is köpködött haver úgy pofánkentem anyaggal :D

Azt még én tűnök el... volt képed elmenni aludni? :) :D :D

kb így is kell a polírozást

hát nem fogok rád várni, itt voltam még vagy 10 percig nem írtál léptem :D

boldog Névnapot zsotya

meg boldog nőnapot

nem zotyának, hanem a női fórumozóknak, ha vannak ugyan :D

tegnap voltak :P

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem a felszereltségi szintet a "Start" jelzi ami a diszlécbe van nyomva.

A forgalmiba az szerepel Astra GL, a motortérben pedig egy alu lapon hogy Astra CC.

Végülis arra lettem volna kíváncsi hogy minek a rövidítése ez a két, illetve 2X2 betü.

A forgalmiba írnak össze-vissza hülyeségeket néha. Pl. a régi fehér Caravanunkat mikor eladtuk, az új tulaj forgalmijába szürkének írták be. Az enyémnek 3 helyen 3 féle színe van: a forgalmiban kék, a törzskönyvben türkíz, a szervízkönyvében meg az eredeti neve a színének: Miami Blue. A legtöbb autónak GL-t írnak a forgalmijába, mert lusták utánanézni, hogy milyen is valójában az autó.

Link to comment
Megosztás:

no ma elmentem a kútra, hoztam 7l benzint, beleöntöttük, és 3.ra indult :DD pedig a mutató szerint kelelt volna még benne lennie.és a lámpicsek se égett hogy üres a tank, apám azt mondja, hogy lehet hogy a szivatyú magasabban van mint a benzinszintmérő. ez előfordulhat? már kezdtem megilyedni h zsebbenyúlós téma lesz :S

mondjuk a mutatóm ha fulon van akkor sem megy fel fullra, hanem a háromnegyedénél kicsit tovább. lehet hogy lefelé is csal a mutatóm? tom hogy arra nem lehet sokat adni.

meg lehet kivan égve a benzinszintjelző lámpám is akko :D mindenesetre szerencsére nincs baj ugylátszik :huh:

köszi mindenkinek a választ.

És boldog névnapot a Zoltánoknak :))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.