Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én a 20.-szülinapomra kaptam anyutól, meg az asszonytól görkorit, elindultam vele ki a faluba, aztán féluton elkezdett szakadni a hó. Ja április 16.-volt. :lol:

ez egy enyhe célzás volt hogy ne felejtsünk el felköszönteni ? :D :huh: amúgy is simán jó. odafelé gurulsz aztán lehullik a tél- kerekek ki- és hazafelé lehet csúszni :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nyári gumi rulez. :D

Ha meglenne már én is simán átpakoltam volna.

A téli csak szükségmegoldás. :huh:

Az mondjuk nem baj hogy ennyire ráizgultak az emberek a témára, legalább a legtöbb autón már tényleg van amikor kell.

ejnye :)

nekem a pireli nemigazán kedvező ilyen hidegebb aszfalton

télen is már érezhető a vesztett tapadása, ha kezd hideg lenni

Link to comment
Megosztás:

Nos jelentem, hogy a szerelőm ma keresett eme jó hírrel, hogy hőn szeretett verdámért mehetek. :huh:

Hát délután haza hoztam úgyhogy már minden bizonnyal azzal megyek holnap. A motorja mint egy álom, eszméletlen szép hangja van... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nos jelentem, hogy a szerelőm ma keresett eme jó hírrel, hogy hőn szeretett verdámért mehetek. :huh:

Hát délután haza hoztam úgyhogy már minden bizonnyal azzal megyek holnap. A motorja mint egy álom, eszméletlen szép hangja van... :) :D :D

Ööm é bodottá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és a pumpa vagy azzal végülis nem is volt baj, csaka vezérlés miatt nem nyomott?

A pumpa kb csak falsot szívott valahonnan. A hengerfej viszont totál fel lett újítva, szelepek, himbák és egyéb belsőségek mindegyik új. Apropó, ha érdekel esetleg van 6 darab jó állapotú benyáshoz való himbám eladóban ócsóér... :huh: Holnap nálam lesz.

Link to comment
Megosztás:

A pumpa kb csak falsot szívott valahonnan. A hengerfej viszont totál fel lett újítva, szelepek, himbák és egyéb belsőségek mindegyik új. Apropó, ha érdekel esetleg van 6 darab jó állapotú benyáshoz való himbám eladóban ócsóér... :huh: Holnap nálam lesz.

Csak 6? A maradék kettőt kajálta be a motor? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.