Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem érted,hogy ő délen lakik és ott trópusi időjárás van már? :D

Mi vidéki parasztok ezt nem érthetjük. :lol:

Mindig is tudtam, hogy éleslátásban Rád számíthatok :huh:

Pitta, talajmenti fagyok még májusban is vannak, június közepe előtt le ne vedd a téligumit :)

Na, mégvalami? :D

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy éleslátásban Rád számíthatok :huh:

Pitta, talajmenti fagyok még májusban is vannak, június közepe előtt le ne vedd a téligumit :)

Na, mégvalami? :D

eccer télen is kánukula most meg fagy még nyáron is? :D

az idén jócskán benne leszünk a tavaszba mire lecserélem...

Link to comment
Megosztás:

Más 1 talajmenti fagy, meg más a januári. Ha talajmenti fagyok vannak, mire kikelsz az ágyból, a napocska már fel is szárította az aszfaltot :D

Nem értek hozzá, nem vagyok szakértője az agrár szférának, de egy szimpla 1-2 éjszakás talajmenti fagy nem cseszi szét az almát szerintem :huh: J0hnny? Vélemény? :lol: :) :D

a súrlódástól így felmelegszik? :D

T-s a téli gumim sebesség indexe, meg keskenyebb is és nem akarom húzkodni (annyit) az oroszlán farkát :D

Link to comment
Megosztás:

Nem értek hozzá, nem vagyok szakértője az agrár szférának, de egy szimpla 1-2 éjszakás talajmenti fagy nem cseszi szét az almát szerintem :huh: J0hnny? Vélemény? :D :) :D

T-s a téli gumim sebesség indexe, meg keskenyebb is és nem akarom húzkodni (annyit) az oroszlán farkát :lol:

sajna egy enyhe félórás fagy is odabasz a gyümölcsöknek

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, és az úgy van :D

Az én játszótársaimat már az egyetemekről válogatom, de te mehetsz nyugodtan az oviba, ha ennyire akarod :D

Jó. Majd meglátjuk kinek lesz igaza :lol:

Végülis majdnem ugyanaz, mert az ovisoknál még kopasz a nunus, az egyetemisták meg már borotválják, tehát ott is kopasz. :D

én nem is tagadtam

sőt!!! mondtam is, hogy errefelé a földutakon ritkán kell indexelni :D

és kurvára tudja vágni a permetező pántja a válamat :D

:huh:

Nem bálamadzaggal kell felkötni a válladra, és varrtam neki jó széles hevedert. :)

Link to comment
Megosztás:

Kislányokról, gyümölcsökről, férfiasságról, számitástechnikáról és még ki tudja mi mindenről lehet itt olvasni.. :D :D

A gumikat, mindenesetre én is szeretném a közeljövőben nyárira cserélni, csak hát nincsenek cserefelnijeim. Esetleg valakinek van jóárasitott (4/5drb) felnije? :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végülis majdnem ugyanaz, mert az ovisoknál még kopasz a nunus, az egyetemisták meg már borotválják, tehát ott is kopasz. :D

Nem bálamadzaggal kell felkötni a válladra, és varrtam neki jó széles hevedert. :huh:

barackbol is van csupasz dugd azt :)

ennek is vagy 5cm széles, de akkor is vág a genyó, de azt a 10 fát ami a kertben nő megpermetezem egy óra alatt annyit kibírok

Link to comment
Megosztás:

Pitta, talajmenti fagyok még májusban is vannak, június közepe előtt le ne vedd a téligumit :huh:

Tehát még májusban is előfordulhatnak csúszós-nyálkás utak :)

Viccet félretéve, március végéig bármikor lehet hó, és az elmúlt jópár évet tapasztalatul véve,

volt is minden évben :D És nappali fagy is... :lol: Most pl március 21-én megyek az első gyalogtúrára,

lefogadom hogy havazni fog :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát még májusban is előfordulhatnak csúszós-nyálkás utak :huh:

Viccet félretéve, március végéig bármikor lehet hó, és az elmúlt jópár évet tapasztalatul véve,

volt is minden évben :D És nappali fagy is... :D Most pl március 21-én megyek az első gyalogtúrára,

lefogadom hogy havazni fog :)

Én a 20.-szülinapomra kaptam anyutól, meg az asszonytól görkorit, elindultam vele ki a faluba, aztán féluton elkezdett szakadni a hó. Ja április 16.-volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.