Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Viszont ha már itt vagyunk, egyértelműen nem én vagyok a hibás, mert gondolom, este fél 8kor indult el, és hajnali fél 2-kor érkezett haza, de ezt hozzászólása nem egyértelműen tartalmazta, nem én hibáztam :lol:

na ennyi, továbbléphetünk? :D

Te sose javulsz már, faluhelyen

:blush: :)
Link to comment
Megosztás:

Viszont ha már itt vagyunk, egyértelműen nem én vagyok a hibás, mert gondolom, este fél 8kor indult el, és hajnali fél 2-kor érkezett haza, de ezt hozzászólása nem egyértelműen tartalmazta, nem én hibáztam :blush:

na ennyi, továbbléphetünk? :)

tegnap reggel fél 8 körül, hazaérek ma reggel fél kettőre

ebben neked mi a nem érthető?

na de mindegy nem esem megint abba a hibába, és rádhagyom, csak rájössz magadtól is :D

szó se volt semmiféle estéről :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, meg volt a műszaki, meg a zk is. Kb egy óra alatt ellkészült. Igaz előtte felmérettem a hibákat, és a mai vizsgán már csak a féket, gátlókat nézték. Meg persze a kv mérés volt még. Vki említette, hogy az elővizsga díja lejön a vizsgadíjból. Igaza volt, ráadásul, mivel egyszerre csináltattam a kbv-t, és a kv-t ezért az előbbi díjából 25 % kedvezményt kaptam.

Link to comment
Megosztás:

Na, meg volt a műszaki, meg a zk is. Kb egy óra alatt ellkészült. Igaz előtte felmérettem a hibákat, és a mai vizsgán már csak a féket, gátlókat nézték. Meg persze a kv mérés volt még. Vki említette, hogy az elővizsga díja lejön a vizsgadíjból. Igaza volt, ráadásul, mivel egyszerre csináltattam a kbv-t, és a kv-t ezért az előbbi díjából 25 % kedvezményt kaptam.

kbv kv ?

Link to comment
Megosztás:

Na, meg volt a műszaki, meg a zk is. Kb egy óra alatt ellkészült. Igaz előtte felmérettem a hibákat, és a mai vizsgán már csak a féket, gátlókat nézték. Meg persze a kv mérés volt még. Vki említette, hogy az elővizsga díja lejön a vizsgadíjból. Igaza volt, ráadásul, mivel egyszerre csináltattam a kbv-t, és a kv-t ezért az előbbi díjából 25 % kedvezményt kaptam.

Én említettem. :blush: A zk-is lejárt, vagy ha már ott voltál csináltattál azt is?

Link to comment
Megosztás:

Pont azért, mert autószerelő vagy. :blush:

ilyen formátumban nem találkoztam vele...

ettől függetlenűl készítette már fel autót műszakira és át is ment :lol:

meg felkészítés nélkül is :D

vagy uj autó, vagy pedig utána mondták, hogy ezt meg ezt meg kell csinálni :)

Link to comment
Megosztás:

Miért a pokolban érzed magad? Én meg vagyok belzebúb? Hát kösz. :lol: :D

Belzebub. :D

Pokol? hmm. Allegorikus hasonlatnak szántam, de úgy látom, itt könnyebb célt érni egy helyesírási hibáktól hemzsegő ( 3mas alliteráció, zseniális vagyok :) ), minden értelmet nélkülöző kommenttel érvényesülni :blush:

Fúú, antiszociális is vagyok.

Na, csevegjünk tovább :D

Link to comment
Megosztás:

Belzebub. :D

Pokol? hmm. Allegorikus hasonlatnak szántam, de úgy látom, itt könnyebb célt érni egy helyesírási hibáktól hemzsegő ( 3mas alliteráció, zseniális vagyok :lol: ), minden értelmet nélkülöző kommenttel érvényesülni :blush:

Fúú, antiszociális is vagyok.

Na, csevegjünk tovább :D

Na ezt neked

:) :D Értettem a hasonlatot amúgy. :D
Link to comment
Megosztás:

Na, mielőtt megharapnátok egymást -egy kis poén az élet nagy kérdéseiről:

- Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen szine lesz?

- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?

- Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak?

- Ha a kínaiak az esküvő alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak?

- Miért olyan hosszú az a szó, hogy "megrövidebbítendő"?

- Hogyan vesszük észre, hogy a láthatatlan tinta kifogyott a tollból?

- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?

- Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt?

- A vajas kenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk?

- A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet?

- Miért nem mennek össze a juhok esőben?

- Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap?

- Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni?

- Az olíva olaj olíva bogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Miből készül a baby olaj?

- Ha egy jármű fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót?

- Ha az ember a továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok?

- Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie?

- Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál?

És utoljára: Honnan tudja egy vak, hogy végzett a feneke kitörlésével?

Link to comment
Megosztás:

Szobi :

mivel az én hozzászólásomat idézted naívan azt hittem, hogy nekem írtad...

motoros hozzászólásodban meg akár neked is írhatta volna Tápi :lol:

Nem neked írtam.

Nem nekem írta.

:blush:

- Ha egy jármű fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót?

Ez jó :) Tetszik :D Szerintetek mi történik? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.