Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sziasztok, van valakinek calibra ülés a astrába? vagy mindenkinek gyári? vagy valami más ülés omiból vagy valami?? az enyém túl puha, és csúszkálgatok benne néha :D

van valami a számomra??? :blush: csak érdeklődök, tervezgetek, ezért kérdezgetek. :lol:

köszi jóéjt!:)

Az enyém kiült és kemény. Középen meg is süllyedt, tehát nem csúszkálsz benne. Ha gondolod cserélhetünk :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy egy kérdés: pendrive-nak ismeri fel a linux a cuccod?

Igen, háttértárnak ismeri fel. Kutakodtam egy kicsit utána, azt mondják mivel ndis 5 driveres win alatt (vagy mi) így inkább hálózati kártyaként működik. Terminálba wvdialconf config parancsra nem találta meg mint modem tehát valszeg azként is kezeli viszont az atheros kártyát megtalálta ezt viszont nem látja. Amúgy van egy mexikói vagy milyen nyelvű link hogyan lehet működésbe hozni de egy mukkot sem értek belőle, volt egy gugli alapú fordítás de annak a fele se érthető -olyan érdekes mint a dajcs..nekem... :blush:

Egyébként a rádiós fudzsicu egerentyűt lazából felismerte és dolgozik vele szépen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg a francért pörögtök ennyire :D , elmentem dolgozni tegnap reggel fél 8 körül, hazaérek ma reggel fél kettőre, és már lezavartatok 5 oldalt. Fáradtan nem lehet ezt követni. :blush: tessék visszavenni a tempóból :D

Óó, te szegény. Kaputól kapuig 6 óra meló? :D

Persze, ha a motort is már eleve arra igazították... :D

Tápi is mondta: ti elfelejtitek komplex rendszerben nézni az autót. Attól hogy a zsíros kenyéren lecseréled az újhagymát

lilahagymára, még ugyanolyan zsíroskenyér marad, max ad egy kis plusz jóérzést, hogy most valami újat próbálsz :lol:

Itt látszik, hogy kinél nincs otthon a székeken háttámla :P :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ugyan így szét van. Néztem bontóban, 15e-ért adják az első kettőt. A hátsó pedig olyan, mintha új lenne.

mejk bontóban nézted? az egy kicsit drága sztem. a tünde uton van egy fehér astra bontott, a full belsejét adták vna 30 ért és abba az ülések is benne vannak sztem :) nem csak a kárpit :blush:) nézd meg ott szerintem.:lol:

Link to comment
Megosztás:

mejk bontóban nézted? az egy kicsit drága sztem. a tünde uton van egy fehér astra bontott, a full belsejét adták vna 30 ért és abba az ülések is benne vannak sztem :D nem csak a kárpit :)) nézd meg ott szerintem.:D

Úgy látom, a(z) (helyes)írás neked sem erős oldalad :D Legalább a személyes adatoknál figyelj már oda, hogy a Nyíregyháza Nyíregyháza legyen :blush:

Az a város megérdemli :lol:

Link to comment
Megosztás:

mejk bontóban nézted? az egy kicsit drága sztem. a tünde uton van egy fehér astra bontott, a full belsejét adták vna 30 ért és abba az ülések is benne vannak sztem :) nem csak a kárpit :blush:) nézd meg ott szerintem.:lol:

Borbányán néztem. Én is drágának találtam egy kicsit, azért nem is vettem meg. Majd a tünde utcán is szétnézek.

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nincs senkinek ötlete, hogy egy 1,7D motort hogy lehetne "tuningolni"? :) :blush:

ki kell cserélni egy turbósra :lol:

adj neki nagyobb töltést...

dízel autó nem mennyiségi hanem minőségi elven dolgozik

tehát ugyan annyi levegőt szív be mindig, csak ha erő kell akkor több nafta megy hozzá.

benzines meg ugye benzint és levegőt is többet, mert annak állandó a keverékaránya

vagyis.. helyel közel, 120tól felfelé az is eldúsúl, alatta meg szegény kevrékkel megy

legalábbis ezt tanúútuk oskolába a dizelről.

Link to comment
Megosztás:

ki kell cserélni egy turbósra :lol:

adj neki nagyobb töltést...

dízel autó nem mennyiségi hanem minőségi elven dolgozik

tehát ugyan annyi levegőt szív be mindig, csak ha erő kell akkor több nafta megy hozzá.

benzines meg ugye benzint és levegőt is többet, mert annak állandó a keverékaránya

vagyis.. helyel közel, 120tól felfelé az is eldúsúl, alatta meg szegény kevrékkel megy

legalábbis ezt tanúútuk oskolába a dizelről.

értem. :blush: Csak már megkérdezem, mert annyit olvasgatok ilyen, meg olyan tuningokról és kíváncsi voltam, hogy egy 1,7D motort lehet e tuningolni. :) Az enyém elég jól megy(szerintem), nem akarom babrálni.

Link to comment
Megosztás:

értem. :blush: Csak már megkérdezem, mert annyit olvasgatok ilyen, meg olyan tuningokról és kíváncsi voltam, hogy egy 1,7D motort lehet e tuningolni. :lol: Az enyém elég jól megy(szerintem), nem akarom babrálni.

de van 1,7D topic

ott tuti vannak okosságok

Link to comment
Megosztás:

Sztem ezt számold át újra :blush:

Ha valaki elindul dolgozni fél 8 körül és hazaér fél 2 körül, az nálam 6 óra.

Elindulástól - hazaérkezésig. Most akkor hol a gond? :lol:

szerk.

vagy sokat mondtam, az a gond? nyílván nem lehet 6 óra meló, mert ebből ki kell vonni az utazásra fordított idő, és ez a nettó munkaidő ( mínusz cigi, mínusz KV, mínusz pisi-stb ), de épp erre írtam azt,hogy kaputól-kapuig 6 óra. utazással, mindennel.

vagymostmivan?

fikavanazorromban, azért bámul mindenki, és csak én nem értem? :)

Link to comment
Megosztás:

És még bele sem gondoltál a holnapi témába :blush:

Amúgy meg a francért pörögtök ennyire :) , elmentem dolgozni tegnap reggel fél 8 körül, hazaérek ma reggel fél kettőre, és már lezavartatok 5 oldalt. Fáradtan nem lehet ezt követni. :lol: tessék visszavenni a tempóból :D

teccikérteni? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.