Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

most még nem tudom milyen lesz...mert elől cserebere volt...most még keményebb lett. 195/60 eléggé libeg igy télvíz idején :blush:

hm... 195/60 az nem is váltóméret... 55lenne az nem?

185/65 el nekem jobb volt, mint a 13assal váltómérettel...

most meg 14esen van egy számmal kisebb, mint a váltóméret aszem

fejből nemtom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak Sanyinak !!!!

Hehe, tunying-tigrincs? Vagy boci? :D :D Ari! :P :D :D

Jah, voltam a szerelő cimbinél, hááát, szó se róla érdekes dolgok vannak a kocsimban. 8 szelepből 2 cserés az már tuti (2-es és 4-es henger kipuffszelepe mert görbe a szára) na meg jááááájj de el volt buszva az egész vezérlés (nem is mondom tovább mert a fejem is bele fájdult úgyhogy szanaszét lesz szedve a blokk kivételével az egész cuccmucc), és a 8 himbából csak 2 dízelé, a többi az benyásba való -ebből 1-et tudtam, hogy biztosan az. :lol: :blush: :)

Link to comment
Megosztás:

Hehe, tunying-tigrincs? Vagy boci? :D :D Ari! :P :D :P

Jah, voltam a szerelő cimbinél, hááát, szó se róla érdekes dolgok vannak a kocsimban. 8 szelepből 2 cserés az már tuti (2-es és 4-es henger kipuffszelepe mert görbe a szára) na meg jááááájj de el volt buszva az egész vezérlés (nem is mondom tovább mert a fejem is bele fájdult úgyhogy szanaszét lesz szedve a blokk kivételével az egész cuccmucc), és a 8 himbából csak 2 dízelé, a többi az benyásba való -ebből 1-et tudtam, hogy biztosan az. :lol: :blush: :)

el volt baszva a vezérlés azt gy járt amoci? :D

am nemtom miféle álat ez... talán kutyámmajom :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe, tunying-tigrincs? Vagy boci? :D :D Ari! :D :D :D

Jah, voltam a szerelő cimbinél, hááát, szó se róla érdekes dolgok vannak a kocsimban. 8 szelepből 2 cserés az már tuti (2-es és 4-es henger kipuffszelepe mert görbe a szára) na meg jááááájj de el volt buszva az egész vezérlés (nem is mondom tovább mert a fejem is bele fájdult úgyhogy szanaszét lesz szedve a blokk kivételével az egész cuccmucc), és a 8 himbából csak 2 dízelé, a többi az benyásba való -ebből 1-et tudtam, hogy biztosan az. :lol: :blush: :)

Akkor valszeg azért kezdett el csattogni mint a fene. Megunták, hogy ők dízelbe dolgoznak, nem benyásba. Sztrájkoltak. :P

Szerk: mégvalami, lehet találtam megoldást a linux + MD300 problémádra. :P

Link to comment
Megosztás:

el volt baszva a vezérlés azt így járt a moci? :lol:

Hát menni ment.. Összehasonlítási alap nélkül nekem nem tűnt fel semmi különösebb. Bár volt valami zörgés benne a moci felől ami kicsit szúrta a fülem "de hát dízel" alapon nem zavartattam magam felőle. Úgyhogy mély levegő - vastag brifkó és amit javítani kell annak nagygenerál ha már ennyibe vagyok. :blush:

még valami, lehet találtam megoldást a linux + MD300 problémádra. :D

Az szupi lenne! :) Bár nem tudom, hogy hogyan fog kommunikálni az új rádiós egeremmel (mert mint a macskák előszeretettel fogyasztom őket újabban, 2 nap alatt mindkét egeremnek nyekk lett).

Link to comment
Megosztás:

Hát menni ment.. Összehasonlítási alap nélkül nekem nem tűnt fel semmi különösebb. Bár volt valami zörgés benne a moci felől ami kicsit szúrta a fülem "de hát dízel" alapon nem zavartattam magam felőle. Úgyhogy mély levegő - vastag brifkó és amit javítani kell annak nagygenerál ha már ennyibe vagyok. :blush:

Vhol olvastam olyan dieler-trükköket, hogy lehet a szar kocsit eladni, ott írták, hogy a dieselnél egy foggal elrakják a vezérlést, hogy könnyebben induljon, de most az istennek sem találom azt a cikket.

Link to comment
Megosztás:

...

Az szupi lenne! :) Bár nem tudom, hogy hogyan fog kommunikálni az új rádiós egeremmel (mert mint a macskák előszeretettel fogyasztom őket újabban, 2 nap alatt mindkét egeremnek nyekk lett).

Majd felkereslek a fejleményekkel MSN-en, én most lépek mindjárt debillány 5-öt rakni (debian :D). Mondjuk volt elég sok negatívum, hogy nem üzemelt, de ahogy láttam működőképesnek kell lennie. Antennás egeret meg szerintem kezel. Gondolom kaptál hozzá adójelfogadót is, ami a noti ps2 vagy usb portjába kell dugni. :blush: Az meg úgyis úgy szimulálja magát, mintha tényleg egér lenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okés!

Azt leszedtem tegnap (gondolom egyről beszélünk "Debian KDE- desktop live linux 2009 verzió"), hát mit mondjak, nem vagyok elájulva tőle. Tartalmaz sok dolgot az tuti de azzal sem tudtam mit kezdeni ezzel az MD300-zal. :lol: Na nem mintha szakértő lennék. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Okés!

Azt leszedtem tegnap (gondolom egyről beszélünk "Debian KDE- desktop live linux 2009 verzió"), hát mit mondjak, nem vagyok elájulva tőle. Tartalmaz sok dolgot az tuti de azzal sem tudtam mit kezdeni ezzel az MD300-zal. :lol: Na nem mintha szakértő lennék. :blush:

Én netinstallt szedtem le debillányból. :D Amúgy egy kérdés: pendrive-nak ismeri fel a linux a cuccod? Amúgy debian-tól ne várj annyit, mint ubuntu-tól. Ubuntu felhasználóbarátabb, debiannal kínlódósabb. Végülis az utóbbit nem kezdő linuxosoknak készítették. :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, van valakinek calibra ülés a astrába? vagy mindenkinek gyári? vagy valami más ülés omiból vagy valami?? az enyém túl puha, és csúszkálgatok benne néha :D

van valami a számomra??? :blush: csak érdeklődök, tervezgetek, ezért kérdezgetek. :lol:

köszi jóéjt!:)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, van valakinek calibra ülés a astrába? vagy mindenkinek gyári? vagy valami más ülés omiból vagy valami?? az enyém túl puha, és csúszkálgatok benne néha :D

van valami a számomra??? :blush: csak érdeklődök, tervezgetek, ezért kérdezgetek. :lol:

köszi jóéjt!:)

Nekem recaro ülések vannak benne gyárilag, plüsskárpit. :D Omi-s ülés mint megtudtuk nem jó bele.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, van valakinek calibra ülés a astrába? vagy mindenkinek gyári? vagy valami más ülés omiból vagy valami?? az enyém túl puha, és csúszkálgatok benne néha :D

van valami a számomra??? :blush: csak érdeklődök, tervezgetek, ezért kérdezgetek. :lol:

köszi jóéjt!:)

keress jó tartású gyárit

egy kiült szétnyúzott üléstől az is jobb lesz százszor

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, van valakinek calibra ülés a astrába? vagy mindenkinek gyári? vagy valami más ülés omiból vagy valami?? az enyém túl puha, és csúszkálgatok benne néha :D

van valami a számomra??? :lol: csak érdeklődök, tervezgetek, ezért kérdezgetek. :)

köszi jóéjt!:D

Varrj az ülésbe tépőzárat, és nem fogsz csúszkálni! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.