Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na ha tudnátok hol voltam ma próbamunkán! Itallerakatban, volt annyi pia, életembe se láttam annyit, meg annyi fajtát. Egész nap söröshordókat, rekeszeket, meg márkás piákat pakoltam. :)

Egy szombat estén oda beszabadulni a haverokkal! :blush:

Az egyik haverom is dolgozott ilyen helyen és beszerzési áron hozhatta ki a piákat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Novyy! A listát mikor küldjük Zotyának? :D :D :D

Azért nem semmi 7-hsz jött a melómmal kapcsolatban. Ha belefordultam volna az árokba a caravannal, arra nem reagáltak volna ennyien! :blush: :D Az egyik srác leejtett még reggel vmi +-es gömbüveget, egész nap azt szagoltam. :lol: De felejtős az egész, holnap lemondom, túl sok a bizonytalan tényező. Munkidő, pénz stb. Csak lesz vmi normális. Holnap is megyek egy állás inerjúra az Árkádba vmi kávézóba.

Már napok óta olyan furcsa érzésem volt, ha hátranéztem, a bal oldalon mindíg be volt borulva, a jobb oldalon meg nem. :) Aztán leesett, hogy az új tükör kicsit sötétít, a másik felén meg még a régi van. :P Jól fog jönni, ha hátulról vki refizik.

Link to comment
Megosztás:

ha nő lennék tudnák bokákolás nélkül oboázni. :D

Erre hadd ne mondjak semmit :D valaki nemrégiben valami olyasmit fejtegetett, hogy "kár, hogy a club 90 valahány %-a pasi..." :blush: Valamiben igaza volt, és talán pont az a szerencséd, hogy nem vagy az... :D :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nem semmi 7-hsz jött a melómmal kapcsolatban. Ha belefordultam volna az árokba a caravannal, arra nem reagáltak volna ennyien! :blush: :D Az egyik srác leejtett még reggel vmi +-es gömbüveget, egész nap azt szagoltam. :lol: De felejtős az egész, holnap lemondom, túl sok a bizonytalan tényező. Munkidő, pénz stb. Csak lesz vmi normális. Holnap is megyek egy állás inerjúra az Árkádba vmi kávézóba.

Már napok óta olyan furcsa érzésem volt, ha hátranéztem, a bal oldalon mindíg be volt borulva, a jobb oldalon meg nem. :) Aztán leesett, hogy az új tükör kicsit sötétít, a másik felén meg még a régi van. :D Jól fog jönni, ha hátulról vki refizik.

:D Azért a kávézóban is lehetséges hogy vannak alkoholos italok. Nem ártott volna megtanulni egyik-másik nevét legalább! :P Létezik ilyen, hogy ezt egy magyar ember nem ismeri!? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Miért, akkor se rókáztam el magam, csak a nyál csorgott a motorra. :P De azóta felraktam a motortér világítást.

Épp azért hoztam fel példának mert már van benne némi gyakorlatod. :lol: :)

sztem aktív fórumozók 100% a nem nő szóval nemkell itt 90 akármennyizni :D

Tehát férfi? :blush: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

:blush: Azért a kávézóban is lehetséges hogy vannak alkoholos italok. Nem ártott volna megtanulni egyik-másik nevét legalább! :) Létezik ilyen, hogy ezt egy magyar ember nem ismeri!? :D :lol:

Ezek szerint létezik, mert egyáltalán nem alkoholizálok. Sokak szerint alapból hicomat vagyok, minek ezt tudatmódosítókkal fokozni? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint létezik, mert egyáltalán nem alkoholizálok. Sokak szerint alapból hicomat vagyok, minek ezt tudatmódosítókkal fokozni? :)

Tudom, hogy nem alkoholizálsz, már irtad többször is, de nem is láttál még alkoholos üveget? Az Unicum-ot nem ismerni!? Nahát! :D :lol:

Azt a "hicomat"-ot meg én nem tudom hogy mi a szösz. :blush: Mi a jelentése?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. olna 1-2 kérdésem ismétcsak :DD

nos haveromnak van egy bontott 2.0 8v-s calija, és az lenne a kérdés hogy a calinak a kipufrendszere az hány mm-er átmérőjü? annak a leömlője jólenne az enyémre? vagy nem olyan a csonk? meg a cali ülését azt uyge minden gond nélkül átleet rakni az astrába nemde? köszi a válszokat :blush:

ja meg kinek van megmorcosítva a gépháztető?? a nyitókájával nyílik, vagy valamit kellet vele csinálni?? otthol készült, vagy vetted valahol? aszem opel16v-nek az astra morci nem? mi kelelt hozzá? esetleg képpel tudna valaki segíteni?? köszike :lol:))jah ha megvan valahol akko bocsi, csak eddg még enmtalálkoztam vele, a viszaolvasás során :S

köszike még1cer :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nem alkoholizálsz, már irtad többször is, de nem is láttál még alkoholos üveget? Az Unicum-ot nem ismerni!? Nahát! :D :)

Azt a "hicomat"-ot meg én nem tudom hogy mi a szösz. :lol: Mi a jelentése?

Látni láttam, csak nem sokat. Miért mit gondoltál, bemegyek a kocsmába, aztán kérdezik mit iszik? Semmit, csak nézegetek. :blush: Hicomat=kuplungos, gyogyós, retardált. Az asszony tudna több jellemzőt is, nekem csak ennyi jut az eszembe. :D

Link to comment
Megosztás:

Látni láttam, csak nem sokat. Miért mit gondoltál, bemegyek a kocsmába, aztán kérdezik mit iszik? Semmit, csak nézegetek. :blush: Hicomat=kuplungos, gyogyós, retardált. Az asszony tudna több jellemzőt is, nekem csak ennyi jut az eszembe. :D

:lol: :) :D Köszi, nem ismertem ezt a szót(vagy csak szleng?), de gondoltam hogy valami ilyesmi lehet.

..már megint jót röhögtem... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.