Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt én sem mondtam :) , de az a régi jobban tetszik, azt lehet szeretni. az újak meg "hú, de hyper-szuper-modern" de semmi emberi, semmi szerethető bennük. Jók, szépek, de ennyi. :D Ez olyan mint a nőkkel - ha már érintettétek ezt a témát :blush: . Vannak szép nők akiket jó lenne megkapni, de el nem tudnék képzelni vele többet...és van akiért rajong az ember, akibe beleszeret. :lol:

hát őőő ültem egy két féléves bmwbe, és nekem tetszett.

kényelmesebbek is mint a régiek... és nem talákoztam azzal a kopogóssal...

bmw be nem

ha volt is akkor meg nem feltünő helyen.

Link to comment
Megosztás:

Persze, lesz az majd... idővel :D Nem kell elsietni, nem akarok 40 éves koromban válni :D

Vagyis a hasonlatot lefordítva, sokkal jobb egy feszes mellű - feszes popójú 20 éves egy kipárnázott 30 évesnél :blush:

Ha így haladsz meg se nősülsz addig :D ..vén kujon... :lol: :) :D

De amúgy ebben van némi igazság. :D

arrafelé a 30 már kipárnázott? hát errefelé nem :P

No komment:

www.tvn.hu_f27b7a4d24fd5b7a20e09ef874b4ec72.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más: szétszedődött az olajszivattyú, semmi gondja belülről, minden egyben, minden a helyén és passz (-avagy minden jó de semmi sem megy). Repedés-keresés folyamatban...

Link to comment
Megosztás:

arrafelé a 30 már kipárnázott? hát errefelé nem :D

mi volt ez a 30as kaland?

mosolyogtál legalább? :)

arrafelé is azért gondolom általánosságban több 20éves feszessegű leánykát találsz, mint a 30-asok között :D

sajna lekaptak a yard éber őrei, miközben egy elhagyott, egyenes, jól belátható ipari úton mentem hétvégén

tök egyedül kb 70-el az 50 helyett... de én is észrevettem őket rögtön, volt is fékezés, de valszeg közben már

lekaptak, amilyen szerencsém van, pont 65 környékén, ahol a méréshatár van :blush:

Hogy miért pont ott mértek, az talány... bezzeg itt a giminél nem tudnak hétközben mérni, ahol őrült ######fejek

száguldoznak, és még a piros lámpára se hajlandóak megállni (napi szintű dolog).

Sok sikert :D ( nem fog lemenni )

A közelmúltban volt rá példa egy kartársunknál, és ilyenkor örülök, hogy alacsony a bejelentett fizum,

valamint egyedül élek egy háztartásban :lol:

Link to comment
Megosztás:

ugyanilyen formátum :D

kell egy kicsit sírni hogy mérsékeljék, mert éhenhalsz :)

http://totalcar.hu/tanacsok/autojogasz/ki81111/

Én eddig így tudtam... Közig bírság - közig bírság. Vagy Abszurdisztánban minden lehet, és lehet mindennek az ellenkezője is? :blush: Mondjuk a Darwin-díjas szerintem én vagyok, megállni tilos tábla 30k... :lol: ( remélem, soha többet )

Link to comment
Megosztás:

arrafelé is azért gondolom általánosságban több 20éves feszessegű leánykát találsz, mint a 30-asok között :lol:

hát őőő nem vagyok benne biztos, bár én a gömbölyűbb formákat is kedvelem :blush:

mindig olynakor mérnek be, mikor egyáltalán nem gondolsz rá

Link to comment
Megosztás:

Én eddig így tudtam... Közig bírság - közig bírság. Vagy Abszurdisztánban minden lehet, és lehet mindennek az ellenkezője is? :blush: Mondjuk a Darwin-díjas szerintem én vagyok, megállni tilos tábla 30k... :lol: ( remélem, soha többet )

Rosszul tudtad, eddig is volt méltányossági elbírálás, és mint kartársunk példájából láthattuk, most is van.

Mondjuk nem biztos hogy a piros lámpára vonatkozhat, de egy 65-ös méréshatárnál ha 67-el megy valaki,

gondolom van alapja a kérelemnek :D

Főleg ha egyedül él, és kevés a nettója, valamint 14 éves autóval jár :)

Link to comment
Megosztás:

Na ha tudnátok hol voltam ma próbamunkán! Itallerakatban, volt annyi pia, életembe se láttam annyit, meg annyi fajtát. Egész nap söröshordókat, rekeszeket, meg márkás piákat pakoltam. :lol:

pakolási vágyad a tescoba is kiélheted, csak pénzt nem adnak érte :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.