Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jó persze, meg a 94es előttítől sokkal jobb, de nekem faceliftes, és attól nem tér el nagyon. ittenni

Én is azon csodálkoztam eddig, hogy mi annyira különleges azokon a lámpákon?! :lol: :D Apropó! A képen a ti autótok van? A felniket add el nekem! :D

Na nem lesz egyenlőre elektromos tükröm....mert kapcsolót nem tudtak hozzá szerezni :blush: (de már lassan azt sem tudom hogy melyik autóval foglalkozzak...enyémmel...vagy eladjam és akkor a T3-al...Off) :)

A minap láttam a Vaterán kapcsolót!!!

Link to comment
Megosztás:

Én is azon csodálkoztam eddig, hogy mi annyira különleges azokon a lámpákon?! :blush: :) Apropó! A képen a ti autótok van? A felniket add el nekem! :D

A minap láttam a Vaterán kapcsolót!!!

aHRR az enyimé, és már rég nincs meg se a felni se a gumi, a kitakart rendszámos meg Johnyé, sztem ő meg nem adja el :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem a jobbos alapbol apadkáranéz máskor ugyse használom azt, a balost meg kézközelbe tették :lol:

Sávot hogy váltasz? :blush: Forgolodsz,mint egy béna nő?

Amúgy nem csak lefagyáskor jó,hanem ha ráesik az eső,bekapcs a fűtés és 2perc múlva száraz a tükör,simán tudok olyankor is tükörből tolatni.

Link to comment
Megosztás:

Sávot hogy váltasz? :blush: Forgolodsz,mint egy béna nő?

Amúgy nem csak lefagyáskor jó,hanem ha ráesik az eső,bekapcs a fűtés és 2perc múlva száraz a tükör,simán tudok olyankor is tükörből tolatni.

ritkán kell errefelé sávot váltani, tudod a földút :lol:

szal RITKÁN használom azért, lassú haladáskor meg hátrapillantok azért, holttér stb tudod :) és ha lefelé is van állítva, akkor is látom a közeli kocsikat

engem essőben se a tükrön lévő esőcseppek zavarnak, hanem az oldalüvegen lévők.

DEEE örülnék én is egy elektromos szettnek :D

Link to comment
Megosztás:

Sávot hogy váltasz? :lol: Forgolodsz,mint egy béna nő?

Amúgy nem csak lefagyáskor jó,hanem ha ráesik az eső,bekapcs a fűtés és 2perc múlva száraz a tükör,simán tudok olyankor is tükörből tolatni.

Novyy nem vált sávot, ő egy helyben pörög. :D Nem láttad a videókat? :D :D Minek oda tükör egyáltalán!? :D

Én is sokat bosszankodom miatta :blush: nem látok semmit sem, sőt, olyankor még az ablakok is vizcseppesek állandóan, kakit sem látni hátra.. :)

Link to comment
Megosztás:

Gabi te esetleg olyanon, hogy feleség család... járt neked valaha ilyen a buksidba?

Persze, lesz az majd... idővel :) Nem kell elsietni, nem akarok 40 éves koromban válni :D

Hát igen, sokkal jobb is a pattogós kis simson, mint egy nagy, kényelmes, bőrfoteles trike :D

Na de ma nem bántalak többet. Olvastam a 30k-s kalandodat. Részvét :blush:

Vagyis a hasonlatot lefordítva, sokkal jobb egy feszesmellű-feszespopójú 20 éves, egy kipárnázott 30 évesnél :lol:

Bántani? Kevés vagy te ahhoz, hidd el :P :D

Remélem a 30k lemegy 20k alá :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, lesz az majd... idővel :lol: Nem kell elsietni, nem akarok 40 éves koromban válni :)

Vagyis a hasonlatot lefordítva, sokkal jobb egy feszesmellű-feszespopójú 20 éves, egy kipárnázott 30 évesnél :blush:

Bántani? Kevés vagy te ahhoz, hidd el :D :D

Remélem a 30k lemegy 20k alá :D

arrafelé a 30 már kipárnázott? hát errefelé nem :P

mi volt ez a 30as kaland?

mosolyogtál legalább? :D

Link to comment
Megosztás:

Novyy nem vált sávot, ő egy helyben pörög. :D Nem láttad a videókat? :D :D Minek oda tükör egyáltalán!? :D

Én is sokat bosszankodom miatta :blush: nem látok semmit sem, sőt, olyankor még az ablakok is vizcseppesek állandóan, kakit sem látni hátra.. :)

pl a wareszon nincs is gyárilag tükör jobboldalt :P

seggel a jövőbe hm... azé néha nem árt hátranézni na :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fantasztikus. Kár, hogy itt 99%-ban férfiak vannak :) Vagy esetleg? :blush: :D

Najó,

mielőtt leugatnak, elolvastam ezt.

Kedvet is kaptam hozzá :D

Kár, hogy a használtautón 8-900tól indulnak. A cikkíró pár százezret mondott csak :lol:

TC-n elég gyakoriak ezek a hűdef@sza használtautó de olcsón jellegű cikkek. A TC valljuk be már nem a régi, és nem tud olyan komolyságú cikkeket írni amiket szívesen olvas az ember. Ez a BMW-s is komolytalan. Ki venne egy pénztemetőt meg csak azért mert régen kuriózum volt és mert BMW...

Ennek a bömbinek igen szép a belseje! Sokkal szebb, emberközelibb mint a mai modelleké. Ugyanúgy mint az F, de még a G is az volt. szerintem. Főleg a műszerfalboritás, nem az a kopogós-karcolódós "bakelit" mint a mai H-ban. Igaz, nekem azért megtetszett a H is, de még csak ültem benne nem mentem vele, csak azt a sok kemény műanyagot utálom a mostani kocsikban.

Link to comment
Megosztás:

Ennek a bömbinek igen szép a belseje! Sokkal szebb, emberközelibb mint a mai modelleké. Ugyanúgy mint az F, de még a G is az volt. szerintem. Főleg a műszerfalboritás, nem az a kopogós-karcolódós "bakelit" mint a mai H-ban. Igaz, nekem azért megtetszett a H is, de még csak ültem benne nem mentem vele, csak azt a sok kemény műanyagot utálom a mostani kocsikban.

azé au uj bmwkbe se hányok ha beülök :blush:

skoda az nagyon kultúrált belsőterű :lol:

Link to comment
Megosztás:

ritkán kell errefelé sávot váltani, tudod a földút :lol:

szal RITKÁN használom azért, lassú haladáskor meg hátrapillantok azért, holttér stb tudod :) és ha lefelé is van állítva, akkor is látom a közeli kocsikat

engem essőben se a tükrön lévő esőcseppek zavarnak, hanem az oldalüvegen lévők.

DEEE örülnék én is egy elektromos szettnek :D

Na igen...lehet száraz a tükör ha az ablak csupa eső cseppes és semmit nem látni rendesen :blush: de ez sötétben még izgalmasabb tud lenni :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen...lehet száraz a tükör ha az ablak csupa eső cseppes és semmit nem látni rendesen :blush: de ez sötétben még izgalmasabb tud lenni :lol:

jah sötét...

néha elidőzök, mikor a 37esre hajtok, mert sötét van, azt várom hogy elmenjen a kocsi, mert a sötétbe nem látom.... nem látom mert nem is jön, de az már nem esik le, hogy lámpát azért csak látnom kéne :)

Link to comment
Megosztás:

Erre mondják azt, aki sokat néz hátrafelé, seggel megy a jövőbe :blush:

pl a wareszon nincs is gyárilag tükör jobboldalt :D

seggel a jövőbe hm... azé néha nem árt hátranézni na :lol:

Megnézném egy kisárúszállítóval mit kezdenétek,ahol ninics középső tükör. :D :)

Link to comment
Megosztás:

azé au uj bmwkbe se hányok ha beülök :D

skoda az nagyon kultúrált belsőterű :D

Azt én sem mondtam :) , de az a régi jobban tetszik, azt lehet szeretni. az újak meg "hú, de hyper-szuper-modern" de semmi emberi, semmi szerethető bennük. Jók, szépek, de ennyi. :D Ez olyan mint a nőkkel - ha már érintettétek ezt a témát :blush: . Vannak szép nők akiket jó lenne megkapni, de el nem tudnék képzelni vele többet...és van akiért rajong az ember, akibe beleszeret. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.