Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fantasztikus. Kár, hogy itt 99%-ban férfiak vannak :) Vagy esetleg? :blush: :D

Najó,

mielőtt leugatnak, elolvastam ezt.

Kedvet is kaptam hozzá :D

Kár, hogy a használtautón 8-900tól indulnak. A cikkíró pár százezret mondott csak :lol:

az is pár 100 ezer, csak közelebb van a millához :D

Link to comment
Megosztás:

"Bőven egymillió alatt, már akár két-háromszázezer forintért is kínálnak E32-eseket"

Én ezeket nem találtam... :blush:

TC-n elég gyakoriak ezek a hűdef@sza használtautó de olcsón jellegű cikkek. A TC valljuk be már nem a régi, és nem tud olyan komolyságú cikkeket írni amiket szívesen olvas az ember. Ez a BMW-s is komolytalan. Ki venne egy pénztemetőt meg csak azért mert régen kuriózum volt és mert BMW...

Link to comment
Megosztás:

TC-n elég gyakoriak ezek a hűdef@sza használtautó de olcsón jellegű cikkek. A TC valljuk be már nem a régi, és nem tud olyan komolyságú cikkeket írni amiket szívesen olvas az ember. Ez a BMW-s is komolytalan. Ki venne egy pénztemetőt meg csak azért mert régen kuriózum volt és mert BMW...

Igen, a TC már valóban nem az, ami régen volt, de a hasznaltauto ott tabu :D nekik az expresszt kell nyomatni :D

Ritkán olvasom a TC-t, de a belsőség még talán egész jó, hála a sok "privát" posztolónak, omm, baowah stb.

Meg Csikós is jól nyomja. :)

Ha lenne pénzem, és BMW-fan lennék, simán vennék.

Mondjuk ha már pénztemető, akkor inkább egy W124 E300 :blush:

Itt szerinted miért költenek sokan 20-30 éves rekordokra, kadettekre súlyos százezreket? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, a TC már valóban nem az, ami régen volt, de a hasznaltauto ott tabu :D nekik az expresszt kell nyomatni :D

Ritkán olvasom a TC-t, de a belsőség még talán egész jó, hála a sok "privát" posztolónak, omm, baowah stb.

Meg Csikós is jól nyomja. :)

Ha lenne pénzem, és BMW-fan lennék, simán vennék.

Mondjuk ha már pénztemető, akkor inkább egy W124 E300 :blush:

Itt szerinted miért költenek sokan 20-30 éves rekordokra, kadettekre súlyos százezreket? :lol:

Oké...vannak fanatikusok. De visszatérve a TC-re. Lényegében magyar autós műsorok, szaklapok komolytalanok...a TC-ben legalább megvolt, hogy szórakoztató....mostmár nem az.

Link to comment
Megosztás:

nekem még sose fagyott le a tükröm... pedig állt már kint estéket...

sőt multkor úgy befagyott a tanksapkám, hogy a jégoldót nyomtam bele azt semmi, úgy kellett beleerőltetni a kulcsot, aztán meg erőből elfordítai... aznap este bent éjcakázott a radiátoron a kis bébi dzsúzzz, másnak meg kapot olajat, de a tükör akkor se fagyott le

Link to comment
Megosztás:

Vát kájnd of videó? :blush:

beta :lol: :P

Ki kéne moderáltatnom a hozzászólásom. Különben bejön Futó "Casanova" Mester, és nekiáll dicsekedni, annyira belemelegszik, hogy még a generált való népszerűsítési projectet is mellőzi :)

Kit érdekel, kinek mekkora van :D Nekem pont optimális, a legtöbb szép 18-22éves csajhoz maximálisan kompatibilis a teljes kielégítés jegyében :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

nekem még sose fagyott le a tükröm... pedig állt már kint estéket...

sőt multkor úgy befagyott a tanksapkám, hogy a jégoldót nyomtam bele azt semmi, úgy kellett beleerőltetni a kulcsot, aztán meg erőből elfordítai... aznap este bent éjcakázott a radiátoron a kis bébi dzsúzzz, másnak meg kapot olajat, de a tükör akkor se fagyott le

Nekem kint áll ha jó az idő ha nem...ritka az hogy garázsba van sajna...a tükörnek igazán nem a fűthetősége ami számít nekem, mert ablaklehuzóval letudom takarítani...hanem az elektromos állítás,bár ezeket nem nagy ügy kézzel beállítani...

Link to comment
Megosztás:

beta :blush: :D

Kit érdekel, kinek mekkora van :D Nekem pont optimális, a legtöbb szép 18-22éves csajhoz maximálisan kompatibilis a teljes kielégítés jegyében :) :D :D

Köszi...nekem pont ez kellett ma reggel így evés közben...ráadásul már Téged is jobban ismerlek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kit érdekel, kinek mekkora van :D Nekem pont optimális, a legtöbb szép 18-22éves csajhoz maximálisan kompatibilis a teljes kielégítés jegyében :D :D :D

Egy nagyon bölcs, öreg székely bácsi mondta azt anno, hogy "mind bolond, aki a répájával dicsekszik!" :blush:

18-22?

Vén kujon :P miért nem korban hozzádillő nőket keresel? vagy hogy azoknak már van összehasonlítási alapuk? :lol:

íííííííííííííííííííííííííííííííj :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kint áll ha jó az idő ha nem...ritka az hogy garázsba van sajna...a tükörnek igazán nem a fűthetősége ami számít nekem, mert ablaklehuzóval letudom takarítani...hanem az elektromos állítás,bár ezeket nem nagy ügy kézzel beállítani...

hát ilyen 10 ezer körüli összeget megér mondjuk... de havonta ha egyszer egyszer hozzá kell nyúlni... nekem a jobbos alapbol apadkáranéz máskor ugyse használom azt, a balost meg kézközelbe tették :blush:

Link to comment
Megosztás:

ne nekem nyalj... annak a 18-22 éves lányok örülnek, nem én... nem homokozsó volt a jeled az oviban? :blush:

Azért valld be, hogy hízeleg :D

Amúgyis, az a homokozsó, aki hagyja, nem, aki csinálja :lol:

De ezzel nem tereled el a témát, bár amúgyis roppant gyenge kis kísérletezés volt, Báró Úr :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.