Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem a G-nek nagyon nem tetszik a belseje. A sógornak van egy a Hilux mellett, de nem szeretem. Túl merev! Ha olyan lenne a belseje, mint a hiluxnak, simán elfogadnám. :lol:

ja hát én csak a külsejére írtam, hogy tetszik a g-nek, még nem ültem egyben sem. idazából az enyémen kívül csak egy párszor vezettem 2-es Golfot, meg Favoritot. Na az jó volt, nem volt rajta alapjárat, nem lehetett leszállni a gázpedálról. :blush: Jobb láb a gázon, bal a kuplungon, a kézifékkel meg fékeztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. én is COD, viszont sose használtam WH-t. sőt.. nemrég kerestem csak ré youtube-on, hogy egyátalán mi is az ...

Ohh... fránya COD, nekem nem tetszik. Najó, régen 1-l és 2-l játszottam párat... Azthittem, hogy CS-s vagy, mert akkor tolhattunk volna pár meccset. Megvan mind eredetiben. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem ezt a Csergőt, hogy van-e valahol a közelemben mert sokszor ajánljátok meg hát itt a banner is, de rákattintva a Tatabányára nem jelenik meg cim. Tud valaki valamit ezzel kapcsolatban? Van itt a közelben Csergő? :blush:

Szia brezso!

Dozsakert utca (ha keresőbe beírod így már megtalálja neked) egy nagy sárga épülettel szemben ahol gyalogosátjáró szélességű a fekvőrendőr! Pontos címet nem tudok mondani, de nem lehet eltéveszteni egy kis kertesház aljában és mindíg egy zafira áll a ház elött opel alkatrész felírattal a hátsó ablakon!

üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Szia brezso!

Dozsakert utca (ha keresőbe beírod így már megtalálja neked) egy nagy sárga épülettel szemben ahol gyalogosátjáró szélességű a fekvőrendőr! Pontos címet nem tudok mondani, de nem lehet eltéveszteni egy kis kertesház aljában és mindíg egy zafira áll a ház elött opel alkatrész felírattal a hátsó ablakon!

üdv:BB

Tehát van Tatabányán annak ellenére hogy az oldalukon nem jelenik meg a cim. Köszi szépen! Ha szükségem lesz valamilyen költségesebb dologra akkor lehet hogy felkeresem őket. Eddig még csak átutazóban jártam ott és egyszer a Kikaban. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ohh... fránya COD, nekem nem tetszik. Najó, régen 1-l és 2-l játszottam párat... Azthittem, hogy CS-s vagy, mert akkor tolhattunk volna pár meccset. Megvan mind eredetiben. :D

ezek vmi mászkálós játékok? életembe nem játszodtam egyikkel se...

sokszor hallottam hogy COD meg msnre kiírva... meg CS de mia rák ez fingom sincs róla :lol:

én csak az ótósokkal :D

de abból is már csak a régebbiek...Carbon az utcsó ami elfut... meg a toca ... azt kéne ujra feltenni... azt nem játszodtam közel se végig :blush:

sőt... :)

Link to comment
Megosztás:

Szia brezso!

Dozsakert utca (ha keresőbe beírod így már megtalálja neked) egy nagy sárga épülettel szemben ahol gyalogosátjáró szélességű a fekvőrendőr! Pontos címet nem tudok mondani, de nem lehet eltéveszteni egy kis kertesház aljában és mindíg egy zafira áll a ház elött opel alkatrész felírattal a hátsó ablakon!

üdv:BB

És mellesleg nagyon segítőkészek. :blush:

Link to comment
Megosztás:

ezek vmi mászkálós játékok? életembe nem játszodtam egyikkel se...

sokszor hallottam hogy COD meg msnre kiírva... meg CS de mia rák ez fingom sincs róla :)

én csak az ótósokkal :D

de abból is már csak a régebbiek...Carbon az utcsó ami elfut... meg a toca ... azt kéne ujra feltenni... azt nem játszodtam közel se végig :lol:

sőt... :D

A COD a Call Of Duty rövidítése a CS pedig Counter Strike.

FPS játékok,mész oszt lősz. :blush:

Link to comment
Megosztás:

ja hát én csak a külsejére írtam, hogy tetszik a g-nek, még nem ültem egyben sem. idazából az enyémen kívül csak egy párszor vezettem 2-es Golfot, meg Favoritot. Na az jó volt, nem volt rajta alapjárat, nem lehetett leszállni a gázpedálról. :blush: Jobb láb a gázon, bal a kuplungon, a kézifékkel meg fékeztem. :lol:

1,4-es F Astra után nekem kívül, belül nagyon tetszett az 1,4-es G Astra. 3 évig volt ilyen vállalatim. Mai szemmel nézve a 90 LE kevés ahhoz a nagy kasznihoz. Aztán voltam Svédországban rokon látogatóban, és ott béreltem egy 1,6-os H Astrát arra az időre, amivel mentem ott 1600 km-t. Se kívül, se belül nem tetszett, ráadásul gyengének éreztem a 100 lovat ahhoz a nagy bádoghoz megint.

Ha nem a csúcsmodelleket nézzük az új Opeleknél, a középkategóriás kocsik mind dög nagyok méretre, és a motorerő hozzájuk képest harmatos.

Például a kollégám Vectrája 1480 kg és 125 LE= 11,84kg/LE.

Az én 17 éves F Astrám 1120 / 115= 9,7 kg/LE.

De már az a Vectra is több mint 5 millióba kerül!

Szóval nem kell új autó nekem, mégha a válságnak vége is lesz!

Link to comment
Megosztás:

Tudjuk. Anyu adja :P :D :)

Vagy a jólszituált, rendezett anyagi körülmények között élő 50-es hölgyek :D

Még nincs fejlemény a klipről, de talán rövidesen lesz. Több részt vesznek fel, és csak azután csinálják

a stúdiómunkákat a szervező csaj elmondása alapján :D

(mondjuk azóta már voltam a TV-ben másból kifolyólag, és nem a kékfényben :D )

Vát kájnd of videó? :blush:

Például a kollégám Vectrája 1480 kg és 125 LE= 11,84kg/LE.

Az én 17 éves F Astrám 1120 / 115= 9,7 kg/LE.

De már az a Vectra is több mint 5 millióba kerül!

Szóval nem kell új autó nekem, mégha a válságnak vége is lesz!

Akkor az én ótóm most "erősebb", mint a tied? ( 9,54 kg / LE ) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na nem lesz egyenlőre elektromos tükröm....mert kapcsolót nem tudtak hozzá szerezni :blush: (de már lassan azt sem tudom hogy melyik autóval foglalkozzak...enyémmel...vagy eladjam és akkor a T3-al...Off) :lol:

Azt még nekem se hozták hozzá, majd talán pénteken. Egyenlőre csak a tükör fűtés működik, egy fúrógép akkuról, végülis most az volt a fontos.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az én ótóm most "erősebb", mint a tied? ( 9,54 kg / LE ) :blush: :D

Úristen!Most mi lesz? :lol: :)

Demónak meg 800Kg-ra lesz 300ló! :D

Vana tiédnél is erősebb!

Úristen!Most mi lesz? :D

Mondjuk ne felejtsük el,hogy az astra törésmutatója bármelyik szusinál jobb,mert ebben azé van anyag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.