Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A fotóhoz kell, igen, de Futó mester elmondása szerint már videó is készülhet a rendszámról sötét íccaka is, akár ellenfénynél is, bár ... Szerintem attól, h létezik ilyen, még nem biztos, hogy mindenhol rendszeresítik.

:blush:

Hát már nem a 70-es években élünk, nem a tükörreflexes filmes gépek a csúcsmodellek ám :D

Léteznek digitális eljárások, mellyel lehet kompenzálni az ellenfényt, és ki lehet szűrni a háttérben

levő dolgokat :D Ráadásul ezek már kommersz eszközökben szereplő olcsó eljárások is, pl az én

2 éves panasonic kamerám is elég jó ebben :lol: Hidd el, a legújabb trafik már olyan digitális

kamerákkal vannak ellátva, hogy akár többszáz méterről ellenfény mellett is 100%-os rendszám-

felismerést várhatsz tőle éjszaka is :) Mondjuk az jó kérdés, hogy ezekből van-e már a magyar

yardoknak :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az jó kérdés, hogy ezekből van-e már a magyar yardoknak :lol:

Ha a biztos bünti bevételről van szó, nem aggódom amiatt, hogy sajnálnák rá a lóvét :blush:

Aprópopó video! Neked mi a helyzet azzal a diszkóbalesetes videóval? Van valami fejlemény azóta?

Link to comment
Megosztás:

Ha a biztos bünti bevételről van szó, nem aggódom amiatt, hogy sajnálnák rá a lóvét :blush:

Aprópopó video! Neked mi a helyzet azzal a diszkóbalesetes videóval? Van valami fejlemény azóta?

Pl az autópályákon és M0-n kihelyezett sebességmérők is frankó képet csinálnak iccaka is, akár vaku

nélkül is :lol: Igaz azok csak pár 10m-re látnak.

Még nincs fejlemény a klipről, de talán rövidesen lesz. Több részt vesznek fel, és csak azután csinálják

a stúdiómunkákat a szervező csaj elmondása alapján :D

(mondjuk azóta már voltam a TV-ben másból kifolyólag, és nem a kékfényben :) )

Link to comment
Megosztás:

Én azt bírom amikor van pénze csak ízlése nincs és jóól megcsinálja a drága autót. teszkós matrica tanksapka s80-ra? láttam olyat :D jah és sárga-fekete műanyagtokos prizmák lógtak az ajtókon is. Szigorúan 2db ajtónként...

a magától meghal, az meg persze, csak visz magával még valakit, mert ritkán megy fának az ilyen... (jó unokatesóm kivétel :lol: ) azóta is siratom az astráját... nah mindegy. Tegnap este megálltam a házunk előtt és akkor tűnt fel hogy a srácnak aki astrával jár még az házból, kristálylámpái vannak hátul. Olyan jól nézett ki hogy olyan nincs is :blush: nem írom le hogy mennyire tetszik, mert akkor ha ellopják azthiszi én voltam :D :D

Helyesbítsünk! Apucinak van pénze és a kis köcsög kölyke feszít vele! :)

Tavasszal én is beruházok hátra kristálylámpákba + előre angel eye lámpákba. Majd ha meg lesz rá a lólé! Nem apucitól! :P :D

Link to comment
Megosztás:

Hidd el, a legújabb trafik már olyan digitális

kamerákkal vannak ellátva, hogy akár többszáz méterről ellenfény mellett is 100%-os rendszám-

felismerést várhatsz tőle éjszaka is :) Mondjuk az jó kérdés, hogy ezekből van-e már a magyar

yardoknak :D

Megbiztatlak! Vannak... :lol: Szerinted miért szoktam le a "powered by jobb-láb"-ról? Én se mindig max 90-nel járkáltam... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na elmentek ti hawat lapátolni... :blush: :lol:

4 év alatt jó ha 6x megkínáltam kicsit jobban a kocsit de azt se 10 kilométereken keresztül csak 1-2 percig. :)

Link to comment
Megosztás:

jaja! :blush: :lol:

töltöm, napok kérdése mire felmegy youra...

de majd állítsatok a világosságra, mert csak a lápák látszanak, nemtudom miért ennyire sötét... vagy lehet csak az enyém ennyire sötét... régebben mintha több látszott volna belőle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.