Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem is a szervízekhez viszonyított árat sokallom, csak hát egy csavarhúzóval felfegyverkezve 5 perc kicserélni a levegő szűrőt, ami pár 100 forint.

Így van!

nemrég egy ismerősöm keresett az osztrák haverjának- sürgős segítséget,Vasárnap!!! kipufogó leszakadás miatt- a végén 5 EUR -ért hegesztették vissza.

Nagyot röhögtek, mert ezért a munkáért 120at is elkértek volna. Mosolyogva adott 10 et. Igaz nem volt vele más dolga mint a 2 végét összerakni,und schweissen.

Link to comment
Megosztás:

felébrdek és mit látok???

leesett vagy 8 cm hó...

de most mindenhól, szóval biztos hideg van kint...

elvileg ma mentem volna gyöngyösre... de ha ilyen lesz az idő lehet eltólódik pár nappal....

Jááj, ne fogd az időre, csukott szem, nagy gáz, kis szerencse és már ott is vagy :D

Nekem nem a szépsége miatt kell a zöld :D csak nehéz olyan autóból megélni amivel nem mehetek dolgozni :blush:

Tegnap este amikor ráértem volna ökörködni bezzeg nem volt hó... :lol: szemét egy idő ez... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jááj, ne fogd az időre, csukott szem, nagy gáz, kis szerencse és már ott is vagy :D

Nekem nem a szépsége miatt kell a zöld :D csak nehéz olyan autóból megélni amivel nem mehetek dolgozni :blush:

Tegnap este amikor ráértem volna ökörködni bezzeg nem volt hó... :lol: szemét egy idő ez... :D :)

Itt meg elolvadt a 30cm hó és most megint esik, remélem délután lehet megint driftelni! :P :D

Link to comment
Megosztás:

Az igazi hülyegyerek.

X3, full teligáz, széthajtom...

Egyszer kiküldeném kapálni hajnal 5-től délután 7ig július közepén, adnék neki érte 5000 ft-ot, és utána máshogy értékelné a világ dolgait :blush:

Ennyire nem kéne felülértékelni a munkáját. 5000-t nem érne az amit ez ki tudna szenvedni magából :) Csak azé' kapott egy suzit mert a háccsókerekessel ne menjen télen? :lol: bazze... én is megtanultam életben maradni a hiace-al...

Link to comment
Megosztás:

Az igazi hülyegyerek.

X3, full teligáz, széthajtom...

Egyszer kiküldeném kapálni hajnal 5-től délután 7ig július közepén, adnék neki érte 5000 ft-ot, és utána máshogy értékelné a világ dolgait :blush:

"Előzésnél visszateszem 2.ba ugy 70 környékén,megtorpan,felüvöl,majd kilő mint a gííc és már tolom is a 3-at a büdös Ifa meg busz már alig látszik a tükörben."

Hát igen! Az ilyen hülye gyerekek döglenek meg az utakon, vagy ölnek meg másokat! :lol: Én nem adnék neki 5000-ret, inkább 2500! :D Az ilyenekből csinálnék rabszolgát! :)

Link to comment
Megosztás:

Az igazi hülyegyerek.

X3, full teligáz, széthajtom...

Egyszer kiküldeném kapálni hajnal 5-től délután 7ig július közepén, adnék neki érte 5000 ft-ot, és utána máshogy értékelné a világ dolgait :blush:

:) Inkább nem mondok semmit. Remélem egyszer vki nagyon elkapja apuci kicsi fiát. :D És tudjátok mennyi van ilyen?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Előzésnél visszateszem 2.ba ugy 70 környékén,megtorpan,felüvöl,majd kilő mint a gííc és már tolom is a 3-at a büdös Ifa meg busz már alig látszik a tükörben."

Hát igen! Az ilyen hülye gyerekek döglenek meg az utakon, vagy ölnek meg másokat! :blush: Én nem adnék neki 5000-ret, inkább 2500! :D Az ilyenekből csinálnék rabszolgát! :lol:

Legalább nem nyúlt astrához :) Így még élhet egy kicsit :D megengedem neki...

Link to comment
Megosztás:

Mennyi volt az a néhány, pötömke, elhanyagolható kis km-különbség? :lol:

Este is tudnak mérni, pár hete beszéltük éppen itt. :blush:

őőőő.. de a photohoz akkor is kell vaku.. vagy mááár nem? :)

Más. Valakinek nincs véletlen köööcsönbe tetőcsomitartója F astrához(Bp lenne a legjobb). Nem Caraván.. olyan kéne ami a tetőbe lévő cuccba cuppan bele..(még sose használtam)

Vagy vajh milyen más tipus lenne jó? Omega B-é jó rá vajh?

köcce..

Link to comment
Megosztás:

őőőő.. de a photohoz akkor is kell vaku.. vagy mááár nem? :lol:

A fotóhoz kell, igen, de Futó mester elmondása szerint már videó is készülhet a rendszámról sötét íccaka is, akár ellenfénynél is, bár ... Szerintem attól, h létezik ilyen, még nem biztos, hogy mindenhol rendszeresítik.

:blush:

Link to comment
Megosztás:

őőőő.. de a photohoz akkor is kell vaku.. vagy mááár nem? :lol:

Más. Valakinek nincs véletlen köööcsönbe tetőcsomitartója F astrához(Bp lenne a legjobb). Nem Caraván.. olyan kéne ami a tetőbe lévő cuccba cuppan bele..(még sose használtam)

Vagy vajh milyen más tipus lenne jó? Omega B-é jó rá vajh?

köcce..

Vaku kell nekik is. Van is... de oan kötsög vaku hogy alig venni észre. Egyszer fater vezetett, én meg csak bambultam ki a fejembő' a rakparton befékezett, én meg azt se vettem észre hogy miért. Asszonnya két villanás volt az előttünk hasító két autóra. Mondom aha... felfogtam annak hogy fáradt és lát mindeneket :) De a mikor a következő lépcsős feljárós cucc mellett elmentünk, én benéztem mögé. Fehér fábia két fényképész lelkű közeggel... Vagy faterom átlátott a lépcsőn, vagy oan meleg vakujuk van hogy alig látni meg :D Tetőcsomitartóm van, caravanra. Ha gondolod adok hozzá tetősínt is :D arra fel lehet tenni :D Hogy a sínt hogy teszed fel azt már nem találom ki, nem szeretek gondolkozni :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Vaku kell nekik is. Van is... de oan kötsög vaku hogy alig venni észre. Egyszer fater vezetett, én meg csak bambultam ki a fejembő' a rakparton befékezett, én meg azt se vettem észre hogy miért. Asszonnya két villanás volt az előttünk hasító két autóra. Mondom aha... felfogtam annak hogy fáradt és lát mindeneket :lol: De a mikor a következő lépcsős feljárós cucc mellett elmentünk, én benéztem mögé. Fehér fábia két fényképész lelkű közeggel... Vagy faterom átlátott a lépcsőn, vagy oan meleg vakujuk van hogy alig látni meg :) Tetőcsomitartóm van, caravanra. Ha gondolod adok hozzá tetősínt is :D arra fel lehet tenni :P Hogy a sínt hogy teszed fel azt már nem találom ki, nem szeretek gondolkozni :D :blush:

LOL WH-zik az "Öreged" :D Látta az ellenfélt a lépcső mögött :D

Tetőcsomi tartó.. őő igazándiból nem tom te mit is tudnál adni, de asszem nekem nem gyó ami a caravánra való.

Mert neked a carin van egy végigfutó korlát, gondolom abba kapaszkodik a cucc.. nekem meg olyan valami kellene, amit a tetőbe sülyesztett likba tudok belerakni..

van végig egy műanyag csík.. benne 4 eltolható kis fedél oda lehet berakni..

Jah.. és nekem elég az a tető "léc" ami a két két liknál megy át keresztben...

587_1_big.jpg

Valami ilyesmi.. (de ez nem Astráé...)

Link to comment
Megosztás:

LOL WH-zik az "Öreged" :blush: Látta az ellenfélt a lépcső mögött :lol:

Tetőcsomi tartó.. őő igazándiból nem tom te mit is tudnál adni, de asszem nekem nem gyó ami a caravánra való.

Mert neked a carin van egy végigfutó korlát, gondolom abba kapaszkodik a cucc.. nekem meg olyan valami kellene, amit a tetőbe sülyesztett likba tudok belerakni..

van végig egy műanyag csík.. benne 4 eltolható kis fedél oda lehet berakni..

Jah.. és nekem elég az a tető "léc" ami a két két liknál megy át keresztben...

HOPP képet inkább nem idézek :D

Valami ilyesmi.. (de ez nem Astráé...)

Jah, még szerencse hogy aim nem volt. Most be se ülnék az autóba :) Csak hülyülésből írtam a tartót. Van egy pár oldalt végigfutó tetősínem, mert még nincs feltéve :D Nem láttam egyébként még hogy hova meg föl az astrák tartója. Caravanos vagyok, így meg jelentős előnyöm van ezen a téren :D igazából az enyémhez minden teszkós-korás-norautós olcsóság jó amit sínre találtak ki. Anno a totoján volt ilyen kis kampós, fel"csatolós" tartó. Sztem olyasmi kéne neked. Mi a képen van nekem ereszcsatornásnak tűnik. A caravanos tuti nem jó neked...

Link to comment
Megosztás:

LOL egy Counter Strike-os :D 1.6 vagy CSS? :D

Róla nem tudok, én cod párti voltam :D kivétel a suli mert ahhoz gyenge volt a hálózat... az egyhat még ketyegett rajta... Itt vannak a kezemben a ledek, elvileg már minden megvan... azt leszámítva hogy elhagytam a 4-ből egy foglalatot, és az ellenéllások amiket eddig keresgettem, megtetszett a drága munkatársnak, és be is építette egy nyűves gépbe... most meg csak ledek vannak... megőrülök gecc :) :lol: :blush:

Link to comment
Megosztás:

most mit bántitok szegény milliomos ifijút??

úgyis meghal magától is... csak rem egyedül :)

am én is rakta már vissza 70nél 2ba... csak lassításkor...

de 50nél gond nélkül rakom 2ba gyorsításhoz.

nagy tócsákat én is szeretem :blush: meg is szoktam őket közölni :lol:

és ha azt nézed, még javított is az autón, vagyis javítatott, meg legalább megcsináltatta.. engem az idegesít, mikor van pénze, és gyönyörű autókat baszik megcsináltatni, inkább újat vesz.

Link to comment
Megosztás:

most mit bántitok szegény milliomos ifijút??

úgyis meghal magától is... csak rem egyedül :P

am én is rakta már vissza 70nél 2ba... csak lassításkor...

de 50nél gond nélkül rakom 2ba gyorsításhoz.

nagy tócsákat én is szeretem :D meg is szoktam őket közölni :D

és ha azt nézed, még javított is az autón, vagyis javítatott, meg legalább megcsináltatta.. engem az idegesít, mikor van pénze, és gyönyörű autókat baszik megcsináltatni, inkább újat vesz.

Én azt bírom amikor van pénze csak ízlése nincs és jóól megcsinálja a drága autót. teszkós matrica tanksapka s80-ra? láttam olyat :D jah és sárga-fekete műanyagtokos prizmák lógtak az ajtókon is. Szigorúan 2db ajtónként...

a magától meghal, az meg persze, csak visz magával még valakit, mert ritkán megy fának az ilyen... (jó unokatesóm kivétel :lol: ) azóta is siratom az astráját... nah mindegy. Tegnap este megálltam a házunk előtt és akkor tűnt fel hogy a srácnak aki astrával jár még az házból, kristálylámpái vannak hátul. Olyan jól nézett ki hogy olyan nincs is :blush: nem írom le hogy mennyire tetszik, mert akkor ha ellopják azthiszi én voltam :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.