Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez oké, csak a nagyobb köbcentis kocsik általában olcsóbbak, lehet jobban jártál volna ha veszel egy 2 literest, és nem nyúlsz hozzá, mint így ha 1.4-et akarsz tuningolni.

én 1.6 os szeretnék nzbe vagy sz vagy szr be

és aztán se ...azzal a "gyári" 100 lóval egy darabig lehet ellennék...

Link to comment
Megosztás:

Állandóan kimozdul a sebbváltóköpenyem a helyéről! :blush: Valószínű, hogy letörhetet egy darab a keretről! Van valami tippetek, hogy csináljam meg??

http://www.kepfeltoltes.hu/view/090222/ABC...ltoltes.hu_.jpg

Valószínűleg letörtek a körmök a keretről. Mivel a bőr jó állapotú, ezért megérné ha vennél a bontóból egy kopott bőröst aminek jó a műanyag kerete, és a te bőrödet átragaszthatnád arra.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként maga egy c16nz és egy c14nz legalábbis az én véleményem szerint külsőre nem sokban tér el, viszonylag hasonló, méretre, minden egyébre...szóval csak a motorszámot kell valahogyan átmókolni és lényegében kész. :lol:

Ájjjjájjjájjj! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Diziles sakcoktól kérdezném hogy van é valakinek ződ matricája a hátsó rendszámán a zöldkártyához vonatkozóan. igazából éppen az autó múlik rajta :lol: :blush: :) Ha eredetileg sárga a raginya mindegyiken, akkor mennie kell :D nézzétek már meg légyszi a hátsó rendszámot légyszi :D

Link to comment
Megosztás:

Diziles sakcoktól kérdezném hogy van é valakinek ződ matricája a hátsó rendszámán a zöldkártyához vonatkozóan. igazából éppen az autó múlik rajta :D :) :D Ha eredetileg sárga a raginya mindegyiken, akkor mennie kell :D nézzétek már meg légyszi a hátsó rendszámot légyszi :D

Ez enyém zöld :blush:

Egy hetes pont :lol:

Link to comment
Megosztás:

Diziles sakcoktól kérdezném hogy van é valakinek ződ matricája a hátsó rendszámán a zöldkártyához vonatkozóan. igazából éppen az autó múlik rajta :lol: :blush: :) Ha eredetileg sárga a raginya mindegyiken, akkor mennie kell :D nézzétek már meg légyszi a hátsó rendszámot légyszi :D

Nekem zöld! Tavaly rakták rá! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.