Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez mi is? :D

Áá, csak melegítettem a gumikat... :D :blush: :lol: :) :D (amúgy Tokaj - Penny parkoló)

És már elegem van a disznótorból, muszáj lesz jövő héten dolgozni menni... :D

Link to comment
Megosztás:

Áá, csak melegítettem a gumikat... :D :blush: :lol: :) :D (amúgy Tokaj - Penny parkoló)

És már elegem van a disznótorból, muszáj lesz jövő héten dolgozni menni... :D

hm... kár hogy későn szóltál, most már száraz az út, és az én kézim szar, mentem volnapár kört én is ott :D

egyébként miutána wareszon rommázúztama váltót hátrafelé forogva, az opelt még nem bántottam így :P

Link to comment
Megosztás:

A levegőszűrő háza és a szívócsatorna közti harmonikás gumicsövet cserélte már le valaki sima csőre? Talán valamelyest ideálisabb lenne az áramlás.

Homasitánál lehet kapni mindenféle átmérőben egyenes és kanyar gumicsöveket hacsak ez hiányzik neked. De én nem tenném.

Link to comment
Megosztás:

Áá, csak melegítettem a gumikat... :D :blush: :lol: :) :D (amúgy Tokaj - Penny parkoló)

És már elegem van a disznótorból, muszáj lesz jövő héten dolgozni menni... :D

Pedig azt mondják, nem erőszak a disznótor. :P Engem is felhívtak, hogy menjek kedden egy próbanapra itallerakatba targoncázni. Ha megnyomok egy raklap sört vendégem az egész társaság. Olyan bulit csapunk! :D

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem... találtál vhol egy "ezt" és vajon lesz e belőle kistraktor? :blush:

próbálgatással kiderül, de mérteileg sztem megfelelő, max levágsz belőle.

de nemrég linkeltél egy c20ne mocit más szívósorral, meg stb vel azt is kérdezztem mi az de nem írtál rá semit.

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem... találtál vhol egy "ezt" és vajon lesz e belőle kistraktor? :lol:

próbálgatással kiderül, de mérteileg sztem megfelelő, max levágsz belőle.

de nemrég linkeltél egy c20ne mocit más szívósorral, meg stb vel azt is kérdezztem mi az de nem írtál rá semit.

Igen kistraktort szeretnék belőle... :blush:

Pontosan azért linkeltem be, mert én sem tudtam mi az, én is kivácsi lennék rá. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

1. A c20ne-re is kiváncsivagyok.

2. A kartervédőre is kiváncsi vagyok, hogy jó e c14nz-re.

Ha fel akarod tenni biztos fel lehet, max. új lyukat fúrsz a felfogatásnak, olajleeresztőnek, meg átszabod. Ennyi erővel bármiből lehet kartervédőt csinálni.

A fogpiszkálós vicc feldolgozása.: parasztbácsi kalapál egy ménkő nagy vasdarabot az udvaron. Jön a fia.:micsinyál idesapám? Hát ha el nem rontom kartervédőt! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Csak egy ötlet volt. Egy indoklást szabad kérni, hogy ez miért nem lenne jó? :blush:

azért van akkora nagy redő a csövön sztem gyárilag, hogy valamennyire alaktartó is legyen ... és lehet erre is gondolt EPK

C20ne az sztem lehet egy renaultos adaptáció, mert a 2.0 ás clionak tökre hasonlít a szívó oldal erre.

kartervédő meg sztem nem plug and cucc lesz

Link to comment
Megosztás:

azért van akkora nagy redő a csövön sztem gyárilag, hogy valamennyire alaktartó is legyen ... és lehet erre is gondolt EPK

Ja-ja meg ha nem az injektorfedéllel együtt veszem le a csövet, akkor a harmonikázás kell is a levételhez. Meg ugye alapból ott van a motor mozgása. De ha mindenképp akar vele mókolni vmit, akkor lehet hogy inkább egy próba erejéíg ki kellene bélelni a csövet egy belepasszoló műanyag csővel, és menni egy próbakört van-e egyáltalán észrevehető különbség. Aztán ha van, akkor lehet gondolkodni a cserén. Talán a 1/2 literes pepsi műanyag flakonja hasonló átmérőjü. Egy próbakört kibír.

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja meg ha nem az injektorfedéllel együtt veszem le a csövet, akkor a harmonikázás kell is a levételhez. Meg ugye alapból ott van a motor mozgása. De ha mindenképp akar vele mókolni vmit, akkor lehet hogy inkább egy próba erejéíg ki kellene bélelni a csövet egy belepasszoló műanyag csővel, és menni egy próbakört van-e egyáltalán észrevehető különbség. Aztán ha van, akkor lehet gondolkodni a cserén. Talán a 1/2 literes pepsi műanyag flakonja hasonló átmérőjü. Egy próbakört kibír.

szted mennyire viseli a petpalack a vákumot? :blush:

Link to comment
Megosztás:

szted mennyire viseli a petpalack a vákumot? :blush:

Nem hiszem, hogy különösebb vákum hatna rá, ha a harmonika belselyébe teszi bélésnek, mert biztos hogy a palack és a gumicső között is lesz áramlás, nem csak a palackon bellül. De akkor meg 50-es szenyvízcső. Úgy tudom van akkora.

Link to comment
Megosztás:

te mindent a francia szutykokra vezetsz vissza?

nem

én csak azt mondtam, amire én gondolok... és mivel én sok olyan fostalicskát láttam... sajnos vagy nem, de arra hasonlít, márcsak a folytószelepház állása is, de ha neked van elképzelésed mi lehet az, akkor hajrá, mert Johny is arra vár nem arra hogy leszólj másokat :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.