Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sőt, nekem az ilyen gépi móka semminemű örömet nem okoz :D

Ugyanaz a kategória szerintem, mint a guminő :blush:

Csak az igazit szeressük :D :D

Akkor sajnos elég ritkán van részed némi nemi örömökben :P :lol:

Nem kell bonyolítan. Megállsz, ahol sikerül vészvillogó ki, azt visszasétálsz, hogy "mi a faxt villogsz itt havercsávó!?" :)

Jól beszélsz Pitta! Legközelebb ki is próbálom :D

Link to comment
Megosztás:

ha gondoljátok intézhetek ide időpontot :) :D

Fizeted is? :lol: Nem engedi a keretem az ilyesfajta szórakozást..ha engedné akkor meg valszeg nem a másét gyilkolnám le... :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tartok tőle nem, élvezkedtem én már M3-as BMW-vel is a tököli reptéren és bent pesten is -az pedig nagyon nem mv6. :P

Az "tudsz". Amúgy meg mivel? A szétbontott dízeltraktorommal?

Az enyém se az :D Jégen olyan mindegy... :lol:

Ha jobban megnézed a linket, ott kapsz autót is :D

No, most beszéltem a szerelő cimbivel, azt mondja úgy rá van állva a vezérműszíj fogaskereke a főtengelyre, hogy képtelen leszedni, most áztatja valami sprés lével, hogy lazuljon meg. :blush:

Gondolom kifordult az ék a helyéről. Még jó hogy nem ugrott akkor a vezérlés...

Akkor sajnos elég ritkán van részed némi nemi örömökben :D

Mert én igényes vagyok, nem úgy mint te... :P

Én nem fizetek olyan örömökért, amit még az orvostudomány is megemleget utána :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felfigyeltem, hogy a motor rezgése nagyon érezhető a kasztnin és az ülésbe is érzem. A másik, hogy bizonyos fordulaton, de jellemzően mikor lassulok le és kuplungolok, akkor ahogy csökken a motor fordulatszáma, akkor egy erős rezgő hangot hallok. Kicsit tompa hang. Valamilyen gumibak kophatott el?

Link to comment
Megosztás:

Ma felfigyeltem, hogy a motor rezgése nagyon érezhető a kasztnin és az ülésbe is érzem. A másik, hogy bizonyos fordulaton, de jellemzően mikor lassulok le és kuplungolok, akkor ahogy csökken a motor fordulatszáma, akkor egy erős rezgő hangot hallok. Kicsit tompa hang. Valamilyen gumibak kophatott el?

Kézzel ess neki a motornak, ha látványosan meg tudod mozgatni, akkor el van öregedve legalább a két első bak, de

ezzel együtt a hátsó is már kis szokott lenni :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma felfigyeltem, hogy a motor rezgése nagyon érezhető a kasztnin és az ülésbe is érzem. A másik, hogy bizonyos fordulaton, de jellemzően mikor lassulok le és kuplungolok, akkor ahogy csökken a motor fordulatszáma, akkor egy erős rezgő hangot hallok. Kicsit tompa hang. Valamilyen gumibak kophatott el?

Nekem dettó! Úgyhogy el is határoztam a cserét, csak még gyűjtögetek rá, mert nem 2 ezer forintocska!

Kimondottan alapjáraton és induláskor ráz, nomeg az én szokásos kemény motorfékezéseimnél.... Nem a kuplungom a hibás, az szépen dolgozik.

Link to comment
Megosztás:

Kézzel ess neki a motornak, ha látványosan meg tudod mozgatni, akkor el van öregedve legalább a két első bak, de

ezzel együtt a hátsó is már kis szokott lenni :blush:

No én most összenéztem az anyagárakat a Bárdinál meg az Unixnál. Eszméletlen mennyiségű variáns van gyártókból és árakból.

Nekem a "legolcsóbb" szett úgy áll össze, hogy bal első Bárditól BIRTH márka 4770,- jobb első az Unixtól Hans Pries márka, 6764,- és a hátsó gumibak az Unixtól Optimal márka 6756,-

Szóval összesen 18290 kemény pengőőőő.

Node a felső határ a csillagos ég! Pölö csak a hátsót lehet már kapni 23199 pííízér is!

Nem tudom, hogy megéri-e, van-e ekkora különbség minőségben? Állítólag mindegyikre 1 év a garancia.

Link to comment
Megosztás:

No én most összenéztem az anyagárakat a Bárdinál meg az Unixnál. Eszméletlen mennyiségű variáns van gyártókból és árakból.

Nekem a "legolcsóbb" szett úgy áll össze, hogy bal első Bárditól BIRTH márka 4770,- jobb első az Unixtól Hans Pries márka, 6764,- és a hátsó gumibak az Unixtól Optimal márka 6756,-

Szóval összesen 18290 kemény pengőőőő.

Node a felső határ a csillagos ég! Pölö csak a hátsót lehet már kapni 23199 pííízér is!

Nem tudom, hogy megéri-e, van-e ekkora különbség minőségben? Állítólag mindegyikre 1 év a garancia.

Itt is vannak, de nem ez az érdekes, hanem amikor mult pénteken égett a töltésjelzőm a bizti miatt, aztán persze a szokásos pesszimista hozzáálással egyből a generátorra gondoltam, és megnéztem mennyibe kerül a Bosch generátor. :lol: :) Kettőből már vehetek egy másik kocsit. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Itt is vannak, de nem ez az érdekes, hanem amikor mult pénteken égett a töltésjelzőm a bizti miatt, aztán persze a szokásos pesszimista hozzáálással egyből a generátorra gondoltam, és megnéztem mennyibe kerül a Bosch generátor. :lol: :) Kettőből már vehetek egy másik kocsit. :blush:

Na igen! Ki az a hülye, aki ennyiért vesz generátort? :D Itt nyíregyen nem egy helyen lehet kapni zsír új generátort 30-35-ért. Bontva se drága! Én is nézegettem már régebben, de tárgytalan annyiért! Az egyik haverom 30e-ért vett az astrára zsír újat, garanciával. Mert az ővé meghalt és majdnem ennyiért újították volna fel.

Link to comment
Megosztás:

Ha jobban megnézed a linket, ott kapsz autót is :D

Gondolom kifordult az ék a helyéről. Még jó hogy nem ugrott akkor a vezérlés...

Há' kösssz. Azért a trakival eljárok egy pár kilómétert (abból egy tankra való anyag lazán kifutja) és nem 5-öt. :blush: :D :D

Milyen ék? :lol: Hááát, ezzel vitatkozhatnék (mégsem teszem) de azért nézd meg egy dízelét -csak, hogy a saját szemeddel lásd milyen. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na igen! Ki az a hülye, aki ennyiért vesz generátort? :lol: Itt nyíregyen nem egy helyen lehet kapni zsír új generátort 30-35-ért. Bontva se drága! Én is nézegettem már régebben, de tárgytalan annyiért! Az egyik haverom 30e-ért vett az astrára zsír újat, garanciával. Mert az ővé meghalt és majdnem ennyiért újították volna fel.

Szerintem nem árulnák, ha nem lenne olyan ami megveszi. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem az elektromos tükrökkel. :blush: Igazából már rég vége a talinak csak kicsit csúszkáltam. Próbáltam egy 360-as megfordulást, de annyira nem csúszik, vagy csak nem mertem olyan gyorsan menni. :lol: Nagyon örülök a tükröknek, lehet felkeltem az asszonyt, ő is biztos kiváncsi rájuk. :)

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem az elektromos tükrökkel. :blush: Igazából már rég vége a talinak csak kicsit csúszkáltam. Próbáltam egy 360-as megfordulást, de annyira nem csúszik, vagy csak nem mertem olyan gyorsan menni. :) Nagyon örülök a tükröknek, lehet felkeltem az asszonyt, ő is biztos kiváncsi rájuk. :D

Mondd neki, hogy az egyik az övé a másik a tiéd! Biztos örülni fog, hogy rá is gondoltál! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondd neki, hogy az egyik az övé a másik a tiéd! Biztos örülni fog, hogy rá is gondoltál! :) :lol:

Ja, öcsémék vannak úgy, hogy a jobb oldali tükör neki van beállítva, mert a felesége vezet, és ő elvan a másik kettővel, sőt még néha sok is neki. :blush: De úgy néz ki le tudom cserélni a külső burkolatát, mert ez fekete, de le tudtam szedni. Ha a régiről is le lehet a fehéret, akkor azt rakom az elektromosra. Nem nézett volna ki rosszul fekete tükörrel sem, de ha lehet akkor meredjon fehér. Már szétszedtem őket kipókozni, meg a jobboldali kicsit kehesen forgatott adtam neki egy kis kenést, most sokkal szebb a hangja.

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem az elektromos tükrökkel. :blush: Igazából már rég vége a talinak csak kicsit csúszkáltam. Próbáltam egy 360-as megfordulást, de annyira nem csúszik, vagy csak nem mertem olyan gyorsan menni. :lol: Nagyon örülök a tükröknek, lehet felkeltem az asszonyt, ő is biztos kiváncsi rájuk. :)

Mennyiért vetted a tükröket?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.