Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A borsodi rendőrök se jobbak. A múltkor a sógor Karcsáról (70km) jött hazafele este és sietett. Majd 3 hét múlva jött a csekk, hogy Cigándnál este 8óra akárhányperckor letrafizták és azt a néhány km/h sebb. többletet 30eFt-al jutalmazták. Nem is tudtam, hogy este is tudnak mérni! Sokat járunk Karcsára, mert ott is művelünk földet és azóta vigyázunk arrafelé.

Mennyi volt az a néhány, pötömke, elhanyagolható kis km-különbség? :lol:

Este is tudnak mérni, pár hete beszéltük éppen itt. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lézeres traffinak totál mindegy -kivéve a köd, akkor nem sokat ér. Egyébként amiről tudok (legnagyobb távú mérő) azzal akár 3.8 km-ről is simán lelőnek. :blush: De az még egyenlőre nem sok van az országban és az autópályásoknál van a legtöbbje -mondjuk oda kell is.

Lézer ködben esőben halott.

Általában 50-es táblánál 65-70-től büntetnek.Attól függ ki hogy álítja be.

1000-1500m-ről tud megmérni,de renszámot látási viszonyoktól függően 200-400m-ről tud leolvasni.

Link to comment
Megosztás:

Mennyi volt az a néhány, pötömke, elhanyagolható kis km-különbség? :blush:

Egész pontosan nem tudom, de tényleg nem sok. Én ezzel nem azt akartam mondani, hogy pár km/h túllépésért 30e, hanem hogy este kapták le.

2 éve épp arrafele arattunk, este 11 útán fejeztük be és mentünk hazafelé, erre Cigánd után megállítottak a rendőrök minket. Hilux, utána utánfutó, rajta gázolajszivattyú, 1000l-es tartály. A rendőrök nem hitték el, hogy arattunk és belekötöttek a gázolajos cuccokba. Mondanom se kell, hogy a szlovák határ pár km onnan és azt hitték, hogy gázolajat hozunk kintről. De mikor meglátták, hogy hullik belőlünk a kukorica, kezdték elhinni, de kérdezték, minek ennyi gázolaj. Mi elmagyaráztuk, hogy a 2 traktorba belemegy 400l, a kombájnba 500l és még a teherautókba is kell. Még minig kételkedtek, majd kitettünk nekik egy nagy rakás benzinkutas számlát és csöndbe maradtak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyszer sikerült lakott területen egy récinget pont a járrkocsi mellett befejezni, de úgy, hogy nyikkantak a gumik... és még akkor is vagy 90el mentem...reakció: villantottak egyet... mondom csak visszamegyek, kerestem egy arra haladó kocsit utána beálltam, azt így is észrevettek, és integettek, hogy ejnyebejnye, de vigyorogtak, és nem mértek...

a diszkósok miatt voltak ott...azóta bezárt a dizsi szal jobban kell figyelni :blush:

Link to comment
Megosztás:

A tacsóba menet elkanyarodtam arra tényleg van 70-es tábla. :lol: Olyan 90-körül mentem , ha tényleg mértek, és nem csak a prostikat kukkolták ez olyan 30-40 lesz. :)

84től van 30k közig bírság, erre rá szoktak számolni 4km/h-t, az 88kmh, talán megúszható :blush:

de én tuti visszamentem volna megkérdezni.

Link to comment
Megosztás:

óra mutatott 90et?

Nem az órám 100-at ez kb. 90-nek felel meg.

84től van 30k közig bírság, erre rá szoktak számolni 4km/h-t, az 88kmh, talán megúszható :blush:

de én tuti visszamentem volna megkérdezni.

Már késő bánat. Amúgy ott tényleg záróvonal volt. Mondták volna, hogy a gyorshajtásért nincs csekk, csak a záróvonal átlépésért, amikor visszafordultam. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Már késő bánat. Amúgy ott tényleg záróvonal volt. Mondták volna, hogy a gyorshajtásért nincs csekk, csak a záróvonal átlépésért, amikor visszafordultam. :blush: :lol:

És jobbra sem lehet ott fordulni? :)

én már osztottpályáson is fordultam meg, kivártam az első kereszteződést, ott szúrtamegy balost, majd megfordultam a dűlőúton és go vissza :D

utálom az ilyen bizonytalan dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

bruhahahaha :D :D

Röhögjél csak! Természetesen szimulációban, nyilván nem valóságról volt szó! Egyszer beülnék veled egy jó körre de nem én lennék a navigátor, kíváncsi lennék az arcodra pár kilométer jeges platz után... :blush: :lol:

Szólok az asszonynak, hogy szerezzen pár extra méretű pelust... :)

Link to comment
Megosztás:

Röhögjél csak! Természetesen szimulációban, nyilván nem valóságról volt szó! Egyszer beülnék veled egy jó körre de nem én lennék a navigátor, kíváncsi lennék az arcodra pár kilométer jeges platz után... :blush: :lol:

Jöhettél volna a héten, amikor omegával nyomtam kint az iccaka... :D

Utána már nem is tetszene annyira az a műöröm a gépen :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom, talán halálfélelem? :)

Nagyon valószínű. :D Az asszony sem a semmiért nem fél mellettem :D :D és nem a szimulátor játékot tekintve. :P

Jöhettél volna a héten, amikor omegával nyomtam kint az iccaka... :D

Utána már nem is tetszene annyira az a műöröm a gépen :D

Höhh, hátsós kócmóc, nem az én világom, az aszfaltra való meg driftre..én időmérős témára gondoltam, elsős vagy összkerekes géppel... :lol:

Mű-öröm? Ki beszélt itt arra vonatkozóan szimulátorról??? :blush: :P

Link to comment
Megosztás:

Höhh, hátsós kócmóc, nem az én világom, az aszfaltra való meg driftre..én időmérős témára gondoltam, elsős vagy összkerekes géppel... :lol:

Mű-öröm? Ki beszélt itt arra vonatkozóan szimulátorról??? :blush: :D

Asszem gatyádba élveznél, ha mutatnék pár dolgot a hátsós kócmóccal :D :)

Amúgy meg: http://www.siorally.hu Itt megmutathatod majd, mit tucc, ha ekkora a szád :D

Te! :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem gatyádba élveznél, ha mutatnék pár dolgot a hátsós kócmóccal :D :)

Amúgy meg: http://www.siorally.hu Itt megmutathatod majd, mit tucc, ha ekkora a szád :D

Tartok tőle nem, élvezkedtem én már M3-as BMW-vel is a tököli reptéren és bent pesten is -az pedig nagyon nem mv6. :D

Az "tudsz". Amúgy meg mivel? A szétbontott dízeltraktorommal? :lol: Na de megoldhatjuk ha kapok valakitől kölcsönbe az enyémtől komolyabb gépet... :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

:blush: Nem is kértem rá senkit sem. :lol: HA akarja úgyis ide adja, ha meg nem hát nem...

na meg ugye milyen dolog az, hogy valami mezei "nagyszájú" csávó lenyomja egy jobb 140ben 180nal...

Link to comment
Megosztás:

No, most beszéltem a szerelő cimbivel, azt mondja úgy rá van állva a vezérműszíj fogaskereke a főtengelyre, hogy képtelen leszedni, most áztatja valami sprés lével, hogy lazuljon meg. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.