Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocs Zotya, az valami kút volt, most jutott eszembe. Úgyhogy rettegj csak :D :lol: :) -BIG-et kérdezd, ő jobban tudja mi-merre-hol. :D

Akkor neked egy suhogó spájszervas kell... :D :D :D

Viccet félre téve, bocs de nem -az asszonyt beültetem a gép elé és hullafáradtságig nyomatom vele a Skiffseni pályán a Vrally 3-at, majd ha legalább az én rekordomat megközelíti hiba nélkül akkor frankó csaj lesz. Csak mert ott szállt el az árokba 40-50-nel ahol én kilóval nyomtam full jégen. :blush: :P

ez aV rally 3annyira realisztikus??

amúgy... nemtudom mennyire vezetek jól...

lekopogom, eddig még nagyon gázos helyzetbe nem kerültem..., de lehet jeges úton nem mennék én se 100al... mondjuk az essős vizes úttól nem félek, mert 130-140et simán engedem neki ugyan úgy mintha száraz lenne, csak hamarabb lassítok... jaa eccer volt egy nagy Driftem Miskolcon felfelé a lilafüredi kacskaringón, egy hirtelen jegessé vált kanyarban, azt szépen megoldottam, visszafelé megnéztem a nyomokat kicsit lefagytam, nem sok kellett volna és most nem fórumozok itt, kb 10 cm...

Link to comment
Megosztás:

Bocs Zotya, az valami kút volt, most jutott eszembe. Úgyhogy rettegj csak :D :lol: :) -BIG-et kérdezd, ő jobban tudja mi-merre-hol. :D

Akkor neked egy suhogó spájszervas kell... :D :D :D

Viccet félre téve, bocs de nem -az asszonyt beültetem a gép elé és hullafáradtságig nyomatom vele a Skiffseni pályán a Vrally 3-at, majd ha legalább az én rekordomat megközelíti hiba nélkül akkor frankó csaj lesz. Csak mert ott szállt el a macival az árokba 40-50-nel ahol én kilóval nyomtam full jégen. :blush: :P

Nekem is van fórszfídbekes kormányom. lodzsitek. Eccer olyat rántott, hogy aszittem földhöz csap.

Link to comment
Megosztás:

ez aV rally 3annyira realisztikus??

amúgy... nemtudom mennyire vezetek jól...

lekopogom, eddig még nagyon gázos helyzetbe nem kerültem..., de lehet jeges úton nem mennék én se 100al... mondjuk az essős vizes úttól nem félek, mert 130-140et simán engedem neki ugyan úgy mintha száraz lenne, csak hamarabb lassítok... jaa eccer volt egy nagy Driftem Miskolcon felfelé a lilafüredi kacskaringón, egy hirtelen jegessé vált kanyarban, azt szépen megoldottam, visszafelé megnéztem a nyomokat kicsit lefagytam, nem sok kellett volna és most nem fórumozok itt, kb 10 cm...

Pedig ha lassan mész, akkor nagyobb a gravitáció ereje, ami a jégen lefele húzza az autót, mert ügye az útburkolat domború. Tehát ha gyorsan mész a jégen, akkor kevésbé hat az autóra a gravitáció. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van fórszfídbekes kormányom. lodzsitek. Eccer olyat rántott, hogy aszittem földhöz csap.

nekem eccer volt egy... fékeztem azt bentmaradt a fék :blush:

rugója eltört megcsináltam, aztán meg havarnak odaadtam, az elintézte a kormányt :lol:

azt nem tudtuk megcsinálni már.

Link to comment
Megosztás:

ez a V rally 3annyira realisztikus??

Nem kifejezetten de meg lehet vele tanulni rallyautót vezetni (és a gémerekkel szemben állítom, hogy jobb a realja mint a Burns rallynak :blush: )

Tokajba ha hozol egy legalább 1 gigás pendrive-ot átmásolom a képfájlját otthon meg feltelepíted de van pl pályaverseny is -Total Immersion Racing, az meg száraz pályára jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig ha lassan mész, akkor nagyobb a gravitáció ereje, ami a jégen lefele húzza az autót, mert ügye az útburkolat domború. Tehát ha gyorsan mész a jégen, akkor kevésbé hat az autóra a gravitáció. :blush:

és a végén el is repülök :lol:

de ha nagyobb a graviti, nagyobb a surlódás, jobban irányítható a verda :)

Link to comment
Megosztás:

nekem eccer volt egy... fékeztem azt bentmaradt a fék :lol:

rugója eltört megcsináltam, aztán meg havarnak odaadtam, az elintézte a kormányt :)

azt nem tudtuk megcsinálni már.

Engem mondjuk akkor vágott majdnem földhöz, mikor poénból kipróbáltam, hogy milyen a maximum force feedback. :D Azóta is közepesen használom, úgy még csak a csuklómat tudja eltörni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem kifejezetten de meg lehet vele tanulni rallyautót vezetni (és a gémerekkel szemben állítom, hogy jobb a realja mint a Burns rallynak :) )

Tokajba ha hozol egy legalább 1 gigás pendrive-ot átmásolom a képfájlját otthon meg feltelepíted de van pl pályaverseny is -Total Immersion Racing, az meg száraz pályára jó. :D

A legrealisztikusabb rally játéknak továbbra is a colin2-t tartom, amit szerény személyem magyarra is fordított. Forma1-ben meg a GP3/4. :blush: Need For Speed sorozatból pedig a Porsche Unleashed a legrealisztikusabb. Csak kár, hogy már nem indul el a gépemen. Nem az, hogy túl gyenge, hanem túl erős. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem mondjuk akkor vágott majdnem földhöz, mikor poénból kipróbáltam, hogy milyen a maximum force feedback. :lol: Azóta is közepesen használom, úgy még csak a csuklómat tudja eltörni. :blush:

legelsőre megijedtem a mozgásától :)

nekem saját nem is volt... nem is lesz, max egy ilyen tinglitangli, force nélkülivel meglepem majd magam ha lesz ugy feleslegesen pízem.

olyan 5 ezerért :D

Link to comment
Megosztás:

legelsőre megijedtem a mozgásától :blush:

nekem saját nem is volt... nem is lesz, max egy ilyen tinglitangli, force nélkülivel meglepem majd magam ha lesz ugy feleslegesen pízem.

olyan 5 ezerért :lol:

Van nekem egy fölös, force nélküli csak rezgős kormányom, pedállal. Az is lodzsitek. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg majdnem leborította a tv-t a gépasztal tetejéről, azóta kikapcsolom, álljon be középre azt kész. Romon van a jobb csuklóm úgyhogy nem hiányzik a rángatás.

Nekem nem nyerte meg a tetszésem a McRae 2005, gyenge minden tekintetben és unreal az egész -nekem.

Amiket említettem az szerintem pont jó otthoni gyakorlásra egy Momo kormánnyal -akár kezdő sofőröknek is.

Link to comment
Megosztás:

Nem kifejezetten de meg lehet vele tanulni rallyautót vezetni (és a gémerekkel szemben állítom, hogy jobb a realja mint a Burns rallynak :D )

Tokajba ha hozol egy legalább 1 gigás pendrive-ot átmásolom a képfájlját otthon meg feltelepíted de van pl pályaverseny is -Total Immersion Racing, az meg száraz pályára jó. :D

őőő gépigénye? van egy pont egygigásom, szal elviszem :lol:

nekem a total az megvan már nekiültem vagy 3x de nem tudtam végigvinni fulra... mikor ilyen fekete szárnyas géppel kell már menni, ami ilyen lpos épített... biztos lövésed sincs melyik :) de már nagyon sok versenyen voltam akkor túl. na mindegy de azzal a játékkal sokat játszodtam, kukoricapelyhes dobozba volt :blush:

de jó játék szerettem, főleg az tetszik, hogy az erősebb gépek 300nál nem egyenesen futnak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg majdnem leborította a tv-t a gépasztal tetejéről, azóta kikapcsolom, álljon be középre azt kész. Romon van a jobb csuklóm úgyhogy nem hiányzik a rángatás.

Nekem nem nyerte meg a tetszésem a McRae 2005, gyenge minden tekintetben és unreal az egész -nekem.

Amiket említettem az szerintem pont jó otthoni gyakorlásra egy Momo kormánnyal -akár kezdő sofőröknek is.

Nem McRae 2005, hanem az ősrégi Colin McRae Rally 2! :blush:

Link to comment
Megosztás:

a collin 2 az king ,de a többi, repül az autó, meg úgy csúszik az aszfalton is mintha jég lenn, burns az meg...hát 100métert nem tudtam megtenni vele...

néztem haverom hogy játszik, ő jól fonta, de ahogy a kormányt mozgatta, meg a realitás hát :blush: olyan messze voltak egymástól, mint az én 60 lovasom, meg egy mv6os kompreszoros omega... egyenesen ment, koppanásik fordította a kormányt, egy korigáláshoz :lol: úgyhogy többet nem is játszodtam azzala játékkal.

ilyen a mesébe sincs, néztem pár belső rallyis felvételt, a nagyoktól, ők se rángatják úgy a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

őőő gépigénye? van egy pont egygigásom, szal elviszem :)

nekem a total az megvan már nekiültem vagy 3x de nem tudtam végigvinni fulra... mikor ilyen fekete szárnyas géppel kell már menni, ami ilyen lpos épített... biztos lövésed sincs melyik :D de már nagyon sok versenyen voltam akkor túl. na mindegy de azzal a játékkal sokat játszodtam, kukoricapelyhes dobozba volt :lol:

de jó játék szerettem, főleg az tetszik, hogy az erősebb gépek 300nál nem egyenesen futnak.

Simán el fogja futtatni ha a TIR-t ezek szerint vitte. :D Jaja, én is úgy kaptam, corn flakes mellé de én is szeretem csak a 30valahanyadik versenyen elakadtam :blush: mikor kategóriaverseny van a..ööö..tudom miről beszélsz..egyről beszélünk az biztos! :D

Link to comment
Megosztás:

Simán el fogja futtatni ha a TIR-t ezek szerint vitte. :D Jaja, én is úgy kaptam, corn flakes mellé de én is szeretem csak a 30valahanyadik versenyen elakadtam :blush: mikor kategóriaverseny van a..ööö..tudom miről beszélsz..egyről beszélünk az biztos! :D

nekem sikerült átvinni egyszer az a fekete autósat.. de utána már olyan kocsival kellett menni, amivel ha utol is értem az elsőt, mindig jött egy kanyar azt :)

drift... :D

onnantól nagyon nehéz lett...

kedvencen a Storm volt :lol:

bár a bently se volt rossz :D

Link to comment
Megosztás:

milyen pénz? :D

meg kötelezettségek... nem írom ki amit gondolok, mert rossznéven vennéd, és nem is illik, cimbik közt ilyet mondani, de ne beszélj már kötelezettségről :D

bizti nem rossz :)

vagy fáj? :D :lol:

Másodállás is kötelezettséggel jár. :D

Nem rossz, ha minden úgy történik ahogy kellene. Csak ügye ember írja a programokat, így vannak bennük hibák.. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Másodállás is kötelezettséggel jár. :)

Nem rossz, ha minden úgy történik ahogy kellene. Csak ügye ember írja a programokat, így vannak bennük hibák.. :blush:

hát a második részét Sanyának írtam :D

a nem illik cimbik közt ilyet mondanival céloztam a disznó pofátlan mivoltomra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.