Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Végre valaki, aki látja a lényeget :lol:

De tényleg nem sok mindent tudtok a statisztikáról... :blush:

őőő most ez tényleg csak kérdés szinten szobi:

mit kell tudni a statisztikáról?

én most nem olvastam már nagyon régen ilyen statisztikát, de akkor se volt a Fiat az élen se megbízhatóság, se szervíz szempontjából.

egy statisztikába számok vannak... legalábbis eddig én úgy hittem, leírják, hogy ennyi és ennyi autóból ennyi és ennyi hibásodott meg, vagy ettől és ettől az időponttól ennyia meghibásodott gép... ezt nehéz nem érteni.

az utca embere statisztika meg... megkérdeznek 500embert... és? ez egy Község(falu) itt többen laknak 2ezernél is... akkor 500emberből mit akarnak országos szinten levonni? :)

Link to comment
Megosztás:

őőő most ez tényleg csak kérdés szinten szobi:

mit kell tudni a statisztikáról?

én most nem olvastam már nagyon régen ilyen statisztikát, de akkor se volt a Fiat az élen se megbízhatóság, se szervíz szempontjából.

egy statisztikába számok vannak... legalábbis eddig én úgy hittem, leírják, hogy ennyi és ennyi autóból ennyi és ennyi hibásodott meg, vagy ettől és ettől az időponttól ennyia meghibásodott gép... ezt nehéz nem érteni.

az utca embere statisztika meg... megkérdeznek 500embert... és? ez egy Község(falu) itt többen laknak 2ezernél is... akkor 500emberből mit akarnak országos szinten levonni? :)

ez kb egy olyan kérdés, hogy mit kell tudni az autószerelésről?

nekem a kérdés részetekről való statisztikai / matematikai megközelítésével volt gondom.

De inkább:

ki meddig pörgeti? :blush:

TV-maci :D Ez jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma is sikerült kifognom egy gyogyóst. Egy melót mentem megnézni Dunakilitin, persze életembe sem jártam arra, el is tévedtem nem sokkal indulás után. Kinéztem egy értelmesnek látszó helybélit aki ott csápolt az út szélén és megálltam mellette. Na kiderült, hogy pont stoppolt, és amikor kinyitottam az ajtót megkérdezni merre kell mennem beült mellém és mondta hogy mehetünk. :blush: Ha vkit érdekel az sztk szemüvegjét vitte megcsináltatni , de nem lett jó, és mindenképpen rám akarta adni, nézzem meg hogy lötyög a szára. Ja és hagymát reggelizett vörösborral, ezt nem mondta de éreztem. Meg ráakasztotta a szatyor fülét a váltóbotra és minden váltás után vissza akarta húzni, mert ő ugy érzi le fog esni. A kocsmánál volt a biciklije ( ki hitte volna?) búcsuzóúl még berántotta a kéziféket a táskával aztán sikerült megszabadulni tőle. :lol: A meló persze nem jött össze potyára letekertem 150 kilómétert. De a főnökasszony az jó nő volt. :) Nem tudja vki itt Győrnél a Radnóti -szobornál van sebességkorlátozás? Belefutottam a trafiba 90-nel, és én nem emlékszem seb.korlátotzó táblára.

Link to comment
Megosztás:

Ma is sikerült kifognom egy gyogyóst. Egy melót mentem megnézni Dunakilitin, persze életembe sem jártam arra, el is tévedtem nem sokkal indulás után. Kinéztem egy értelmesnek látszó helybélit aki ott csápolt az út szélén és megálltam mellette. Na kiderült, hogy pont stoppolt, és amikor kinyitottam az ajtót megkérdezni merre kell mennem beült mellém és mondta hogy mehetünk. :blush: Ha vkit érdekel az sztk szemüvegjét vitte megcsináltatni , de nem lett jó, és mindenképpen rám akarta adni, nézzem meg hogy lötyög a szára. Ja és hagymát reggelizett vörösborral, ezt nem mondta de éreztem. Meg ráakasztotta a szatyor fülét a váltóbotra és minden váltás után vissza akarta húzni, mert ő ugy érzi le fog esni. A kocsmánál volt a biciklije ( ki hitte volna?) búcsuzóúl még berántotta a kéziféket a táskával aztán sikerült megszabadulni tőle. :lol: A meló persze nem jött össze potyára letekertem 150 kilómétert. De a főnökasszony az jó nő volt. :D Nem tudja vki itt Győrnél a Radnóti -szobornál van sebességkorlátozás? Belefutottam a trafiba 90-nel, és én nem emlékszem seb.korlátotzó táblára.

Nem kis élményautózásod volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma is sikerült kifognom egy gyogyóst. Egy melót mentem megnézni Dunakilitin, persze életembe sem jártam arra, el is tévedtem nem sokkal indulás után. Kinéztem egy értelmesnek látszó helybélit aki ott csápolt az út szélén és megálltam mellette. Na kiderült, hogy pont stoppolt, és amikor kinyitottam az ajtót megkérdezni merre kell mennem beült mellém és mondta hogy mehetünk. :blush: Ha vkit érdekel az sztk szemüvegjét vitte megcsináltatni , de nem lett jó, és mindenképpen rám akarta adni, nézzem meg hogy lötyög a szára. Ja és hagymát reggelizett vörösborral, ezt nem mondta de éreztem. Meg ráakasztotta a szatyor fülét a váltóbotra és minden váltás után vissza akarta húzni, mert ő ugy érzi le fog esni. A kocsmánál volt a biciklije ( ki hitte volna?) búcsuzóúl még berántotta a kéziféket a táskával aztán sikerült megszabadulni tőle. :lol: A meló persze nem jött össze potyára letekertem 150 kilómétert. De a főnökasszony az jó nő volt. :D Nem tudja vki itt Győrnél a Radnóti -szobornál van sebességkorlátozás? Belefutottam a trafiba 90-nel, és én nem emlékszem seb.korlátotzó táblára.

Zotya nem akarsz képregényeket írni az életedről?

Bocsi, de majd bevizeltem a röhögéstől! :)

Link to comment
Megosztás:

Zotya nem akarsz képregényeket írni az életedről?

Bocsi, de majd bevizeltem a röhögéstől! :)

Nem tudom, velem minden nap történik vmi. :blush: És ritkán jó dolog. Felhívtam reggel a tel. számot, a munkügyi központ honlapján találtam. Mondja a csaj menjek oda nézzek körül 10-kor vár a portán. 9. 15-volt ekkor. Őrült kapkodás, asszony nézi a Googlét hova is kell mennem. 50km semmi gond. Erre a harmadik faluban eltévedtem, egy kicsit. Ekkor vettem fel az sztk-s navigátort aztán már végképp nem tudtam hol vagyok. 10.20-ra értem oda kiderült azt hitték a szomszéd faluba lakom. De megigérte a csaj, hogyha már ilyen messze eljöttem megpróbál helyet találni itt a Győri telephelyen. :lol: De legalább láttam élőben Movárnál a szélkelepeket. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma is sikerült kifognom egy gyogyóst. Egy melót mentem megnézni Dunakilitin, persze életembe sem jártam arra, el is tévedtem nem sokkal indulás után. Kinéztem egy értelmesnek látszó helybélit aki ott csápolt az út szélén és megálltam mellette. Na kiderült, hogy pont stoppolt, és amikor kinyitottam az ajtót megkérdezni merre kell mennem beült mellém és mondta hogy mehetünk. :blush: Ha vkit érdekel az sztk szemüvegjét vitte megcsináltatni , de nem lett jó, és mindenképpen rám akarta adni, nézzem meg hogy lötyög a szára. Ja és hagymát reggelizett vörösborral, ezt nem mondta de éreztem. Meg ráakasztotta a szatyor fülét a váltóbotra és minden váltás után vissza akarta húzni, mert ő ugy érzi le fog esni. A kocsmánál volt a biciklije ( ki hitte volna?) búcsuzóúl még berántotta a kéziféket a táskával aztán sikerült megszabadulni tőle. :lol: A meló persze nem jött össze potyára letekertem 150 kilómétert. De a főnökasszony az jó nő volt. :D Nem tudja vki itt Győrnél a Radnóti -szobornál van sebességkorlátozás? Belefutottam a trafiba 90-nel, és én nem emlékszem seb.korlátotzó táblára.

Húúú... látnád a pesti MÁVIK-s csajt. Jaaajjj... :D Iwiw-en persze nem találtam meg. :) huszonéves, 90B mérettel.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, velem minden nap történik vmi. :blush: És ritkán jó dolog.

Nem szoktál te b***ni? :D :D (múltkor egy hasonló kijelentésemre én is ezt kaptam, hát neked se legyen már jobb!! :P :D :D :D )

Nem tudja vki itt Győrnél a Radnóti -szobornál van sebességkorlátozás? Belefutottam a traffiba 90-nel, és én nem emlékszem seb.korlátozó táblára.

Mintha valaki a múltkor említett volna valami olyasmi helyet, hogy 60 ott a korlát. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktál te b***ni? :D :D (múltkor egy hasonló kijelentésemre én is ezt kaptam, hát neked se legyen már jobb!! :P :D )

Mintha valaki a múltkor említett volna valami olyasmi helyet, hogy 60 ott a korlát. :D :)

Ja minden másnap. :P Karácsony, meg Húsvét másnap. :blush: :D

Az faca. :lol: Más se hiányzik.

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktál te b***ni? :) :D (múltkor egy hasonló kijelentésemre én is ezt kaptam, hát neked se legyen már jobb!! :D :P :D :P )

Mintha valaki a múltkor említett volna valami olyasmi helyet, hogy 60 ott a korlát. :lol: :blush:

nemhiszem hogy szokott bankot rabolni

:D

akkor nem kellene neki kunyizni az asszonytól még ledér is :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy lyukadna ki a tüdeje az OTP-nél, aki kitalálta azt a nem tudom mit, amiért nem tudom levenni azt a kevés kis összegemet a számlámról. :blush: :lol:

Ma találkoztam tuskóban azzal a sráccal, akinek anno szutyukija volt és lealáztam az agyonoptikaituningolt rizsrakétáját. :) Megismert. :D

Jelentem vett AUTÓT! :D Opel Astra F GSI, éndzsöl ájsz, fehér neonfénycső világítja a hátsó rendszámot meg agyon spoilerezve. :D

Link to comment
Megosztás:

Bocs Zotya, az valami kút volt, most jutott eszembe. Úgyhogy rettegj csak :P :lol: :) -BIG-et kérdezd, ő jobban tudja mi-merre-hol. :P

meg még eltörve se volt a karom ilyentől, meg mástól se mondjuk :D

Akkor neked egy suhogó spájszervas kell... :D :D :D

Viccet félre téve, bocs de nem -az asszonyt beültetem a gép elé és hullafáradtságig nyomatom vele a Skiffseni pályán a Vrally 3-at, majd ha legalább az én rekordomat megközelíti hiba nélkül akkor frankó csaj lesz. Csak mert ott szállt el a macival az árokba 40-50-nel ahol én kilóval nyomtam full jégen. :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy lyukadna ki a tüdeje az OTP-nél, aki kitalálta azt a nem tudom mit, amiért nem tudom levenni azt a kevés kis összegemet a számlámról. :blush: :lol:

Ma találkoztam tuskóban azzal a sráccal, akinek anno szutyukija volt és lealáztam az agyonoptikaituningolt rizsrakétáját. :) Megismert. :D

Jelentem vett AUTÓT! :D Opel Astra F GSI, éndzsöl ájsz, fehér neonfénycső világítja a hátsó rendszámot meg agyon spoilerezve. :P

jólmegy :D

én egy 200 ezresre nem tudtam összegyűjteni, bár sok dolgot kellett vennem, aminek azóta se látom értelmét, de akkor fontosnak tűnt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.