Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg ahogy néztem ma, első lökős csere és hűtőmaszk csere. Sajnos nem úsztam meg olyan könnyedén, mikor az oszlop nekem csúszott... :blush: Hűtőrácsról lejött a fösték, kicsit meg is horpadt, az első lökős meg elég durván benyomódott. Kifehéredett a műanyag és a rendszámkeret mögött el is törött... :) :lol:

hűtőmaszki miért is?

így is úgy is festeni kell, vagy bontóból tervezed megvenni úgyan olyan színnel?

ha nem és festeni kell, akkor az eredetit is elviheted, ha sikerül kiszedni, nekem úgy leszakadtak a tartófülek, mint a pinty...

Link to comment
Megosztás:

hűtőmaszki miért is?

így is úgy is festeni kell, vagy bontóból tervezed megvenni úgyan olyan színnel?

ha nem és festeni kell, akkor az eredetit is elviheted, ha sikerül kiszedni, nekem úgy leszakadtak a tartófülek, mint a pinty...

Ha már így is úgyis festeni kell, akkor célszerűbb boltban megvenni a hűtőrácsot. kb. 2500-3000Ft

Link to comment
Megosztás:

960Kg menetkészen,az az fullra tankolva.

Kikúrom belőle az üléseket,adok neki egy kis etanolt és esélyed sem lesz. :blush:

Jah meg én is kiszarom magam rendessen reggel,az is súly vazee! :lol:

Akkor a fair play szellemében megy a 2 zsák cement a csomagtartómba, meg behúzom a kéziféket + a kamerás az én kocsimban ül majd :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ha szépen megkérsz még húzhatlak a vekivel is közben... :blush: :lol: hogy legyen esélyed... :)

Voltak idők,amikor téged kellet volna húzni és még a dízel traktornak is örültél volna ha hazáig elvonszol. :D

Akkor a fair play szellemében megy a 2 zsák cement a csomagtartómba, meg behúzom a kéziféket + a kamerás az én kocsimban ül majd :D :D

Őőőő...lehet én számolok rosszul,de 960:90=10,6 nem?

Ha még kipakolom belőle a sok szart...

Szal ha csak a rendszámot akarod filmezni lehet róla szó. :D

Link to comment
Megosztás:

És nem lehet bellülről kinyomni?

Talán lehetne, de nem bolygatom, van a kocsin nem is egy horpadás meg egyéb esztétikai hiba...de ezt annyira éreztem hogy már elég...és én akkor is gurultam még tovább. :) Elég rossz helyen van. Az üveg alatt a hajlatban(egy szerszámos táska lógott a képbe épp abban a magasságban és a fal meg a kocsi közé "szorult")...semmi kedvem bontani a csomitér ajtót. Majd ha lesz teljes karosszéria felújitás az is meg lesz csinálva...vagy elmegyek "kicuppantatni" amit lehet. :D :blush:

Persze, de ezek szerint béna, mert senki nem röhögött rajta. :lol:

Én röhögtem! :D ...méghogy szőlőt eszik a kutya, nahát!!! De még azt is le kell neki szemezni.. :D Téged otthon csak kihasználnak, nem? :P

A bödönt meg üritsd egy kannába vagy gyűjtögesd üres üditősflakonokba és majd év végén kielemzed/összehasonlitod hogy melyik hónapban, milyen használat illetve körülmények között milyen lett a "lötty"! :D

Link to comment
Megosztás:

Talán lehetne, de nem bolygatom, van a kocsin nem is egy horpadás meg egyéb esztétikai hiba...de ezt annyira éreztem hogy már elég...és én akkor is gurultam még tovább. :lol: Elég rossz helyen van. Az üveg alatt a hajlatban(egy szerszámos táska lógott a képbe épp abban a magasságban és a fal meg a kocsi közé "szorult")...semmi kedvem bontani a csomitér ajtót. Majd ha lesz teljes karosszéria felújitás az is meg lesz csinálva...vagy elmegyek "kicuppantatni" amit lehet. :) :blush:

Nekem még eddig szerencsére csak felületi sérülések vannak, festék karcolás , a lökösön 5 forintosnyi lepattant rész meg hasonlók. Majd nyáron kevertetek színt, aztán finoman lekezelem őket.

Link to comment
Megosztás:

Voltak idők,amikor téged kellet volna húzni és még a dízel traktornak is örültél volna ha hazáig elvonszol. :)

Őőőő...lehet én számolok rosszul,de 960:90=10,6 nem?

Ha még kipakolom belőle a sok szart...

Szal ha csak a rendszámot akarod filmezni lehet róla szó. :blush:

Hanyas voltál matekból? :D

Nekem 1 lovam 9,5kg vontat, Neked 1 lovad 10,6kg-t. Ha a tied valami rüsselsheim telivér mén, ez még akkor is több :D

kg / LE-t számoltunk, nem LE / kg-t :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hanyas voltál matekból? :)

Nekem 1 lovam 9,5kg vontat, Neked 1 lovad 10,6kg-t. Ha a tied valami rüsselsheim telivér mén, ez még akkor is több :D

kg / LE-t számoltunk, nem LE / kg-t :lol:

Igaz igaz!

Kövezz meg.

Mindegy,most van elég gondom enélkül is,megyek ugatni a forgalmazókkal. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hanyas voltál matekból? :)

Nekem 1 lovam 9,5kg vontat, Neked 1 lovad 10,6kg-t. Ha a tied valami rüsselsheim telivér mén, ez még akkor is több :D

kg / LE-t számoltunk, nem LE / kg-t :lol:

Mivel ritkán megy sofőr nélkül az autótok így nyugodtan hozzá lehet adni a saját szerény súlyotokat is. Mindjárt szomorúbbak lesznek a számok kicsit. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az olasz autók szarok. Ez volt a kijelentés, amire reagáltam. Ha figyelmesen olvasnál, akkor nem írkálnál ilyen hülyeségeket :)

Te meg ha nem lennél ilyen öreg, talán emlékeznél arra, hogy a vita KONKRÉTAN a Brava típusról indult :lol:

Erre mondtad, hogy 1000-ből egy darab rossz az nem ad okot végkövetkeztetésre, mire én írtam, hogy

ezeknél sajnos nem ilyen alacsony az arány a tapasztalatom szerint :blush:

De úgy ánblokk az olasz autók többsége megbízhatatlanabb a kategóriatársainál... ezt asszem bármelyik

statisztika alátámasztja. :D

Link to comment
Megosztás:

Te meg ha nem lennél ilyen öreg, talán emlékeznél arra, hogy a vita KONKRÉTAN a Brava típusról indult :)

Erre mondtad, hogy 1000-ből egy darab rossz az nem ad okot végkövetkeztetésre, mire én írtam, hogy

ezeknél sajnos nem ilyen alacsony az arány a tapasztalatom szerint :lol:

De úgy ánblokk az olasz autók többsége megbízhatatlanabb a kategóriatársainál... ezt asszem bármelyik

statisztika alátámasztja. :D

Igen, és?

:blush:

Mivel ritkán megy sofőr nélkül az autótok így nyugodtan hozzá lehet adni a saját szerény súlyotokat is. Mindjárt szomorúbbak lesznek a számok kicsit. :D

Most bezzeg van időd írni. Szerintem csináltál egy scriptet, ami figyeli, elhangzanak-e a következő bűvös szavak: tömeg, súly, kg, kg / le, le / kg, és küld neked egy sms-t. Valahogy ezekre a témákra mindig ideérsz :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. a vitában mindkét oldalról észérvek hangzanak el, és itt ez csak az én oldalamról volt elmondható :lol:

Fingotok sincs a statisztikáról :) Ilyen emberekkel én nem is akarok vitázni :D

ez aztán vitapartneri hozzáállás :D

a vitában csak egynek lehet igaza: Szobikarinak

Ennyi gyerekek semmi több :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem. a vitában mindkét oldalról észérvek hangzanak el, és itt ez csak az én oldalamról volt elmondható :D

Fingotok sincs a statisztikáról :D Ilyen emberekkel én nem is akarok vitázni :D

Szerintem pont fordítva :D

Nekem volt Bravam, neked nem. És ezt nem dicsekvésből mondom, nem vagyok rá büszke :blush:

Matekspeces voltam, ne ugrálj! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Most bezzeg van időd írni. Szerintem csináltál egy scriptet, ami figyeli, elhangzanak-e a következő bűvös szavak: tömeg, súly, kg, kg / le, le / kg, és küld neked egy sms-t. Valahogy ezekre a témákra mindig ideérsz :lol:

Még nem, de jó ötlet. :)

Egyébként tegnap is itt voltam, én jelentettem fel mindenkit. :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.