Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hová lesz a világ! Előbb jöttem haza, aztán a tecsótól 500 méterre ott állt a szélső sávban a tecsós busz, előttem meg keresztben egy rendőrautó villogó lámpákkal. Mint az amcsi filmekben. Bezzeg ennek nem mondták, hogy álljon meg vagy letoljuk az útról, mint a kék Corsásnak. :blush: A népek meg szálltak le nagy szatyrokkal tescoüdítő, tescopariezer meg minden. Tudom, hogy szart árulnak, de miért kell ekkora cirkuszt csinálni belőle? Holnap biztos bent lesz a kisalföldben, kiváncsi vagyok mi történt.

Na itt a válasz.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Hová lesz a világ! Előbb jöttem haza, aztán a tecsótól 500 méterre ott állt a szélső sávban a tecsós busz, előttem meg keresztben egy rendőrautó villogó lámpákkal. Mint az amcsi filmekben. Bezzeg ennek nem mondták, hogy álljon meg vagy letoljuk az útról, mint a kék Corsásnak. :blush:

Biztos mondták, csak te nem hallottad! :lol:

"Húzódjon le az út szélére! Ne keresse a bajt magának! Úgy is kamerára vesszük!" :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nno, a verda mostmár jó kezekben van, becibáltuk egy kadettes cartárssal némi akcióval fűszerezve. Nem győztem mosatni a felverődő és abban a pillanatban a szélvédőre fagyó vizet mosatni és pont Debrecen előtt fogyott el az ablakmosóból a lé. Szóval kitartott, még az aksi is bár az utolsó néhány törlést már nehézkesen vitte. Mindegy, mostmár a jó meleg fűtött műhelyben alszik a holnapi szétszedésig. Szokatlan is volt a helyére beállni a macival. :blush: Mostmár nyugodt vagyok csak attól nem, hogy nagyon sok baja lesz de reménykedek a legjobbakban... :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nno, a verda mostmár jó kezekben van, becibáltuk egy kadettes cartárssal némi akcióval fűszerezve. Nem győztem mosatni a felverődő és abban a pillanatban a szélvédőre fagyó vizet mosatni és pont Debrecen előtt fogyott el az ablakmosóból a lé. Szóval kitartott, még az aksi is bár az utolsó néhány törlést már nehézkesen vitte. Mindegy, mostmár a jó meleg fűtött műhelyben alszik a holnapi szétszedésig. Szokatlan is volt a helyére beállni a macival. :blush: Mostmár nyugodt vagyok csak attól nem, hogy nagyon sok baja lesz de reménykedek a legjobbakban... :lol: :) :D

Mihamarabbi jobbulást és alacsony költségvetést a szervizre. :D

Link to comment
Megosztás:

Honnan veszed, hogy nincs tapasztalatom?

Ez jutott eszembe róla:

P^^t: bazzeg.. nem értem a nöket. tegnap is vettem neki virágot, mert gondoltam hátha örül neki

P^^t: erre nem elkezd sírni, h biztos megcsaltam, meg kiabált is

P^^t: fél óráig tartott, mire ledumáltam vele

P^^t: fix, h nönek többet nem veszek virágot

Xenvyy: mer nem csaltad meg?

P^^t: de, de most nem ez a lényeg

:lol:

Egyébként még csoda, hogy látni olasz autót az utakon. :blush: Ebből is látszik milyen hülyék az emberek, tudja mindenki hogy rossz és csakazért is veszik őket.

Link to comment
Megosztás:

Ez jutott eszembe róla:

P^^t: bazzeg.. nem értem a nöket. tegnap is vettem neki virágot, mert gondoltam hátha örül neki

P^^t: erre nem elkezd sírni, h biztos megcsaltam, meg kiabált is

P^^t: fél óráig tartott, mire ledumáltam vele

P^^t: fix, h nönek többet nem veszek virágot

Xenvyy: mer nem csaltad meg?

P^^t: de, de most nem ez a lényeg

:lol:

Egyébként még csoda, hogy látni olasz autót az utakon. :blush: Ebből is látszik milyen hülyék az emberek, tudja mindenki hogy rossz és csakazért is veszik őket.

:D :)

Link to comment
Megosztás:

:D ...én meg ma csináltam egy kis horpadást a csomitér ajtaján, és majdnem elsirtam magam mert az én figyelmetlenségemből volt, a garázsba való beálláskor. Ezek meg miket rommá nem zúznak!!! :D :)

Én meg ahogy néztem ma, első lökős csere és hűtőmaszk csere. Sajnos nem úsztam meg olyan könnyedén, mikor az oszlop nekem csúszott... :blush: Hűtőrácsról lejött a fösték, kicsit meg is horpadt, az első lökős meg elég durván benyomódott. Kifehéredett a műanyag és a rendszámkeret mögött el is törött... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is alig várom, hogy elfogyjon az 5 literesből az uborka, mert ebben nem sok hely van a trutyinak, most már látom. :lol: Próbáltam a kutyát is bevonni a felszabadítási projektben, de alapból nem eszik olyat aminek zöld a színe. Kivéve a szőlőt, és azt is csak ha leszemezem neki.

Azért remélem, ez poén akart lenni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha figyelmesen olvasnál, akkor láttad volna, az alsókategóriáról beszélünk, még ki is emeltem ezt egy előző hozzászólásomban :blush:

Amúgy ha annyi pénzem lenne, akkor se olasz sportkocsit vennék :D

Ha észrevetted, nem 1-2 példáról van szó, én is számtalant hoztam fel, és a többiek is :lol:

De akkor te se állhatsz ki féltengely hibával... :) :D

Az olasz autók szarok. Ez volt a kijelentés, amire reagáltam. Ha figyelmesen olvasnál, akkor nem írkálnál ilyen hülyeségeket :D

Féltengelyhiba? Ennyi előnyt adok Dzsoninak + 2 cementeszsákot berakok hátulra :D

Link to comment
Megosztás:

:D ...én meg ma csináltam egy kis horpadást a csomitér ajtaján, és majdnem elsirtam magam mert az én figyelmetlenségemből volt, a garázsba való beálláskor. Ezek meg miket rommá nem zúznak!!! :D :)

És nem lehet bellülről kinyomni?

Azért remélem, ez poén akart lenni... :blush:

Persze, de ezek szerint béna, mert senki nem röhögött rajta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.