Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fingom sincs mi lehet az a sys32. Mire utalhat vele. Lehetséges, hogy vírustípus megnevezése. Ezt mondom amúgy. Nem volt eddig vele gondod, bevállt, természetes hogy azt használod és mégis befosik. Wendaz. :blush:

Gondolom kiterjesztett asztalként van beállítva a másodlagos monitor (TV). Talán még az nVidia Control Centerben (Vezérlőpult ha magyar) tudod megnézni a második kimenet beállításait, esetleg az újrakalibrálás, beállítás segíthet. Asztalra jobb klikk és elvileg ott lesz a menüben.

ezeket már nézegettem, és régen is volt úgy, hogy a tvn fekete maradt a kép a lejátszóban, de ha visszahúztam ment tovább... de akkor át tudtam állítani, és akkor jó lett... a gépen tudtam netezni fórumozni, akár játszani is, a tvn meg ment a film...

Link to comment
Megosztás:

Addig meg mocizok egyet,

Maradt a villanyszerelésből olyan 20 kiló gipsz, vigyem? :lol:

Fingom sincs mi lehet az a sys32. Mire utalhat vele. Lehetséges, hogy vírustípus megnevezése. Ezt mondom amúgy. Nem volt eddig vele gondod, bevállt, természetes hogy azt használod és mégis befosik. Wendaz. :blush:

Gondolom kiterjesztett asztalként van beállítva a másodlagos monitor (TV). Talán még az nVidia Control Centerben (Vezérlőpult ha magyar) tudod megnézni a második kimenet beállításait, esetleg az újrakalibrálás, beállítás segíthet. Asztalra jobb klikk és elvileg ott lesz a menüben.

Asszem a windows -nak van vmi system 32 mappája ott szokott gond lenni a dll-fájlokkal, ha hang meg kép gondok vannak a géppel.

Link to comment
Megosztás:

GPS az jó dolog feltéve ha friss térkép van hozzá és olyan használja aki tud egyszerre több dologra is figyelni azaz nem a GPS nézi vakon. :lol: Szerintem azért látni egyre több autóban, mert elérhető áron lehet kapni manapság ez már lassan alapfelszereltség lesz. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Te pedig ne legyél naív kislány loknis hajjal!

Lakótársam a Bosch-nál melózik mint tesztelő mérnök,a fiatnak is tesztelenek motor alkatrészeket.Hát mesélt pár érdekes dolgot,amik után nem igazán vennék fiatot.

Az én haverom meg a Knorr-Bremsenel dolgozik, mint tesztelő mérnök, a toyotának is tesztelnek fékalkatrészeket. Hát mesélt pár érdekes dolgot, ami után nem igazán vennék toyotát :blush:

És?

Link to comment
Megosztás:

GPS az jó dolog feltéve ha friss térkép van hozzá és olyan használja aki tud egyszerre több dologra is figyelni azaz nem a GPS nézi vakon. :lol: Szerintem azért látni egyre több autóban, mert elérhető áron lehet kapni manapság ez már lassan alapfelszereltség lesz. :blush:

Én először az oktató kocsijában láttam élőben, rám is szólt folyton, hogy ne azt nézd!!! Vki megcsörgette, hogy mennyen ide meg oda délután, pötyögött 3 percig, és kész volt az útvonal.

Link to comment
Megosztás:

Az én haverom meg a Knorr-Bremsenel dolgozik, mint tesztelő mérnök, a toyotának is tesztelnek fékalkatrészeket. Hát mesélt pár érdekes dolgot, ami után nem igazán vennék toyotát :blush:

És?

Nem a fiatot szidom,csak tudomásul kell venni,hogy ezeket az autókat nem az örökkévalóságnak gyártják már,mint anno az állólámpás merciket.

Szar ez mind,fogyasztói társadalomnak gyártják.

Engem csak a demagóg naívságod zavart meg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a fiatot szidom,csak tudomásul kell venni,hogy ezeket az autókat nem az örökkévalóságnak gyártják már,mint anno az állólámpás merciket.

Szar ez mind,fogyasztói társadalomnak gyártják.

Ebben viszont egyetértünk.

Engem csak a demagóg naívságod zavart meg! :lol:

Kiragadtok 1 példát, és arra hivatkozva végiggyaláztok valamit, amihez köze sincs az egésznek. És mikor próbálok egy kis fényt csöpögtetni belétek, ti csak károgtok, és fület-szemet befog :blush:

Ti vagytok demagógok :)

Ha már ki akartok valamiről nyilvánítani valamit, akkor azt statiszikai megalapozottsággal tegyétek. Vagy szerinted minden fekete sport corsa szar? Csak mert a tieddel gond van? :D

Nem lehet így általánosítani. Engem csak ez zavar. Zavart. DE akkor mennyünk ki! :D

Link to comment
Megosztás:

mert Gabi egy dolgot ragadott ki :D

mindegy én nem is akartam soha bravat se bravot venni, és eztán se fogok :blush:

emhiába vagyok itt, ha odakerülök, hogy egy 20éves astrát fogok venni, akkor is azt veszek :lol:

aztán vagy megbánom, vagy nem :)

de egyenlőre ez az egyetlen olyan autó, amit szeretek is és fentarthatónak találom, mind költségek terén, mint alkatrész árban, mind a pénztárcámhoz mérve.

Link to comment
Megosztás:

emhiába vagyok itt, ha odakerülök, hogy egy 20éves astrát fogok venni, akkor is azt veszek :blush:

aztán vagy megbánom, vagy nem :lol:

de egyenlőre ez az egyetlen olyan autó, amit szeretek is és fentarthatónak találom, mind költségek terén, mint alkatrész árban, mind a pénztárcámhoz mérve.

Igazad van! :) Én is így vagyok vele. Lett volna lehetőségem más autót venni, meg fiatalabbat is ,de az F asta a kedvencem, már hú.. nagyon régóta. + mikor vettem az autót, sehol nem találta jó állapotú, fiatalabb astrát.

Link to comment
Megosztás:

Kiragadtok 1 példát, és arra hivatkozva végiggyaláztok valamit, amihez köze sincs az egésznek. És mikor próbálok egy kis fényt csöpögtetni belétek, ti csak károgtok, és fület-szemet befog :lol:

Ti vagytok demagógok :)

Ha már ki akartok valamiről nyilvánítani valamit, akkor azt statiszikai megalapozottsággal tegyétek. Vagy szerinted minden fekete sport corsa szar? Csak mert a tieddel gond van? :D

Nem lehet így általánosítani. Engem csak ez zavar. Zavart. DE akkor mennyünk ki! :D

Így van menjünk ki!Jól meggyalázom a rizsrakétádat a szar corsámmal! :blush:

Az a baj,hogy olvasni és értelemzni sem tudod azt,amit írtam és rögtön az általánosítok közé sorolsz.

Én csak azt írtam,hogy a gyártók hozzáállásával van a gond,tök 8,hogy ez európai vagy japán vagy amcsi.Mindnek van hibája,sok olyan is,amiről tud a gyártó,de nem érdekli őket.

Másrészt ne hidd magad last action hero-nak,nem csak te jársz nyitott füllel és szemmel a világban.Nem vagyok elvakult opel-es,ha teheném nem ebben ülnék én sem.Bár szusiba nem tenném a seggem az is biztos. :D

Link to comment
Megosztás:

Maradt a villanyszerelésből olyan 20 kiló gipsz, vigyem? :D

Nem köll. Mentem 18 km-et gond nélkül, majdcsak hogy szokásos "száraz aszfaltos" tempóval ééééés száraz aszfaltra való gumikkal :D . Egész tűrhető az út, kocsikkal is 70-80 körül nyomták neki (még ladával is) bár azért akad pár jeges foltocska viszont olvad felfele keményen. :) :D A többi már nem rajtam múlik. :lol:

Nekem is lefutott az avast de nem talált semmit, ezek szerint csak a pannon szop@tja a fejemet. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem köll. Mentem 18 km-et gond nélkül, majdcsak hogy szokásos "száraz aszfaltos" tempóval ééééés száraz aszfaltra való gumikkal :D . Egész tűrhető az út, kocsikkal is 70-80 körül nyomták neki (még ladával is) bár azért akad pár jeges foltocska viszont olvad felfele keményen. :) :D A többi már nem rajtam múlik. :lol:

Nekem is lefutott az avast de nem talált semmit, ezek szerint csak a pannon szop@tja a fejemet. :blush:

itt is olvad eléggé az úton már semmi sincs

avas lefutott talált panda lefutott talált nod lefutott talált advare lefutott talált remove it talált

akkor?

eddig akármilyen gondom volt csak a remove it után lett tűrhető a gép :D

Link to comment
Megosztás:

Így van menjünk ki!Jól meggyalázom a rizsrakétádat a szar corsámmal! :blush:

Az a baj,hogy olvasni és értelemzni sem tudod azt,amit írtam és rögtön az általánosítok közé sorolsz.

Én csak azt írtam,hogy a gyártók hozzáállásával van a gond,tök 8,hogy ez európai vagy japán vagy amcsi.Mindnek van hibája,sok olyan is,amiről tud a gyártó,de nem érdekli őket.

Másrészt ne hidd magad last action hero-nak,nem csak te jársz nyitott füllel és szemmel a világban.Nem vagyok elvakult opel-es,ha teheném nem ebben ülnék én sem.Bár szusiba nem tenném a seggem az is biztos. :lol:

Egyetlen ember véleménye ( a tesztmérnök haver ) alapján alkottál véleményt egy márkáról. Mi ez baszki, ha nem általánosítás? :)

Szövegértésben mindig jó voltam :D

Amit ebben a hozzászólásodban írtál, azt csak a témához való 2. hozzászólásodban tetted meg :P

A Last action hero-s részt tényleg nem értem :D Ki beszél itt hősökről? :D

A rizsrakéta megenné a corsádat :D Félgázzal, klímával is :D

najolvan, megyek ebédelni

Link to comment
Megosztás:

Így van menjünk ki!Jól meggyalázom a rizsrakétádat a szar corsámmal! :blush:

Az a baj,hogy olvasni és értelemzni sem tudod azt,amit írtam és rögtön az általánosítok közé sorolsz.

Én csak azt írtam,hogy a gyártók hozzáállásával van a gond,tök 8,hogy ez európai vagy japán vagy amcsi.Mindnek van hibája,sok olyan is,amiről tud a gyártó,de nem érdekli őket.

Másrészt ne hidd magad last action hero-nak,nem csak te jársz nyitott füllel és szemmel a világban.Nem vagyok elvakult opel-es,ha teheném nem ebben ülnék én sem.Bár szusiba nem tenném a seggem az is biztos. :D

:lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Egyetlen ember véleménye ( a tesztmérnök haver ) alapján alkottál véleményt egy márkáról. Mi ez baszki, ha nem általánosítás? :blush:

A rizsrakéta megenné a corsádat :D Félgázzal, klímával is :lol:

Még mindig nem érted,de inkább hagyjuk.

A mutyukival meg nyomunk majd egy raccét,oszt meglátod mire nem képes klima nélkül se. :D :)

Link to comment
Megosztás:

itt is olvad eléggé az úton már semmi sincs

Itt is rendesen olvad. Nemrég, hogy kint voltam, jött a sószóró, meglátta, hogy ott vagyok az autó mellett és megállt. Gondoltam magamban, milyen rendes. Erre bekapcsolta a szórást kinézett hátra, szerintem ő úgy látta, hogy nem fogja elérni az autót és elindult. :lol: Mondanom se kell, hogy köpni, nyelni nem tudtam, úgy becsapott. :blush: Kíváncsi lennék, ha fordított lett volna a helyzet, akkor ő mit csinált volna?

Link to comment
Megosztás:

Gabinak elmállott a kilincs...

1000 embert tudnék keríteni, akinek nem mállik el a kilincs.

Több baj van velük, mint más márkákkal? Ezt miből gondolod? Honnan veszed? Mivel támasztod alá? "sok ember mondta a szervízben". Toyota szervízben meg a toyotákra panaszkodnak, akkor az összes kocsi szar? Mivel szerelőhöz általában akkor megy az ember, ha szar a kocsija, nyílvánvaló, hogy panaszkodik. Ettől a többi kocsi még nem feltétlenül szar.

2-3 példa ehhez kevés.

Én meg azt mondom, elég alapom van a fiat alsókategóriás "járműveinek" gyalázásához úgy általában :blush:

Egyébként amikor fékcsőcsere volt, akkor olyan sorbaállás volt a szervíznél, mint régen a gorenje hűtős időszakban

az osztrák határon :lol: Előtte a 4 éves kadettel semmi gond nem volt, meglett a brava -> folyamatos gondok újkorától,

aztán a végén 3 évesen lett lecserélve egy hondára, amivel ismét nem volt gond.

Hozzáteszem még, hogy a bravara 0km korától 3 éves koráig több pénz lett költve, mint amit én az omegába locsoltam

4 év alatt, pedig az most 14 éves! Ja, és végig garanciális volt a brava (3év volt rá), ehhez képest is... :)

És ez nem egy az 1000db közül, hanem akkoriban sokan jártak így, már csak onnan is veszem, mert bőven akadt

sorstárs a szervízben, ahova hordtam... jól el lehetett beszélgetni velük a hasonló problémákról.

Te most egy olyan dolog miatt állsz ki, amit a büdös életben nem is tapasztaltál... ez itt a gond :D

A fiat messzemenően szarabb és megbízhatatlanabb, mint a kategória társai (pl Opel vagy Honda, ha már

saját tapasztalatoknál maradok). :D

Link to comment
Megosztás:

Te most egy olyan dolog miatt állsz ki, amit a büdös életben nem is tapasztaltál... ez itt a gond :lol:

A fiat messzemenően szarabb és megbízhatatlanabb, mint a kategória társai (pl Opel vagy Honda, ha már

saját tapasztalatoknál maradok). :)

Erre írtam,hogy naív! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.