Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az van fent

meg adobe is van... és az árlista is pdf es... de semmi reakció

Netán csak nem valami trójai vírus vagy rootkit garázdálkodik? :lol:

Engem meg folyton ledob, már unom... :blush:

Link to comment
Megosztás:

nemtudom, de amegjelenítéssel van baja

pl:

tévére árhúzom a filmet ninc skép, visszahúzom a monitorra akkormeg lefagy

lehet ujra kellene telepíteni?

semmi kedvem hozzááá, meg utána mindent ujra beírkálni áh...

Windows. :blush: Tudod, hogy milyen videókártyád van? ATi, nVidia? Esetleg más, noname? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én arra döntöttem, hogy kap egy erős víruskeresést a vixta, nem 100% hogy a szerverrel van gond. Bárcsak linuxra meg tudnám oldani ezt a tetű modemet, csak kár hogy hülye vagyok hozzá... :blush: :lol:

Addig meg mocizok egyet, pár kilométeren megnézem milyen a pálya -tudunk-e vontatni gond nélkül vagy sem. :)

Link to comment
Megosztás:

"tudod az a flugos törpe astrás,akinek sosincs lökös elöl!" :blush:

mondja ezt morgó, aki még egy bmw-t sem tud kikerülni... :D :D :)

amúgy meg szerintem igenis hasznos a navigáció az autóban, igaz csak annak, aki nem csak a rokonékhoz jár

az autóval :D én sok új helyre szoktam menni heti szinten, és mióta van navigációm, szükségtelen a telefonban

fél óra egyeztetés, mi merre, meg nincs gyötrődés nagy forgalmú környékeken, hogy most akkor merre is... :D

néha tud ugyan tévedni, de azért kis odafigyeléssel kiküszöbölhető ez is :lol:

Link to comment
Megosztás:

miért a gyárija elfárad egy idő után, és csak a filmet nem látom, minden más van asztal egeret látom, játékot most nem prónáltam, de csaka filmlejátszó képernyője fekete

Nem fárad el, csak a windowsnak szokása "megfeledkezni" pár tudásról, vagy néhány rendszerfájlról, oszt behülyül. Amúgy amit mondtál, még lehet filmlejátszó probléma is. Próbáld ki az mplayert, vagy VLC-t.

Milyen sys32-re gondolsz? system32 mappa?

Link to comment
Megosztás:

Igen és az új H Astra meg Fiat Multijet motorral van szerelve, 6 sebességes váltóval.. :blush: Hallottam már indulni ilyen motort, amiben 80e km volt. Szépen sorban, először két henger, majd három, gázfröccsre megjelent a 4. is.

Ti olyanok vagytok, ha láttok 1 fehér hollót, akkor elhiszitek, hogy az összes holló fehér :) Miért gondoljátok, hogy azokat a motorokat hülyék tervezték?

Semmi gond nincs azokkal sem.

Ha ismersz valakit, aki ismer valakit, akinek a haverjának a sógorának kikönyökölt a hajtókar a 0km-es szalonautóból hazafele az úton, akkor azt nem reprezentatív mintának hívjuk, konzekvencia levonására alkalmatlan.

Ha 1000 autóból 876nak kikönyököl a hajtókar hazafele a szalonból, akkor az már jó eséllyel tényleg szar.

Engem a hülyeségen kívül semmi sem bosszant annyira, amikor valamiről 1-2 eset után ítéletet mondtok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem fárad el, csak a windowsnak szokása "megfeledkezni" pár tudásról, vagy néhány rendszerfájlról, oszt behülyül. Amúgy amit mondtál, még lehet filmlejátszó probléma is. Próbáld ki az mplayert, vagy VLC-t.

Milyen sys32-re gondolsz? system32 mappa?

víruskereső talál sys32őt mindig...

na mondjuk ez lehet, mert a gamepadot is ki kell húzni meg bedugni elég gyakran, és ujra bedugni

namajd megpróbálok egy frissítést kresni neki, meg egy uj kodeket is mert abból már jópár éves van mindig telepítve, bár eddig azzal se volt bajom, és a gépen most sincs

csak ha áthúzoma tvre, mondjuk épp ezért esik ki megint a szoftverfrissítés is.

csak a lejátszó képe fekete minden más meg... :S

Link to comment
Megosztás:

Abban sajnos igazuk van, hogy a Fiatnál a minőség egy utolsó szempont. Mind anyagválasztás, mind összeszerelés

terén. Ezt onnan is jól tudom, hogy pár évig voltam (rész)tulajdonosa egy fiat brava-nak, ami nullkm-esen lett megvéve.

A gondok már ott kezdődtek, hogy miután 0km-esen haza lett víve, már lelazultak a szelepfedél csavarok, nyomta az

olajat. De pl pár hónap után fékcsöveket is kellett cserélni. Az immó újkorától kezdve szarakodott, és még sorolhatnám...

2 évesen már mállott a műanyag kilincs... szerintem én ebből jogosan vonom le az átlagkövetkeztetést, hogy a fiat az

úgy ánblokk a szar kategóriába sorolható :blush:

ui: ja és akkor még a vezérműszíjszakadást nem is említettem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ti olyanok vagytok, ha láttok 1 fehér hollót, akkor elhiszitek, hogy az összes holló fehér :lol: Miért gondoljátok, hogy azokat a motorokat hülyék tervezték?

Semmi gond nincs azokkal sem.

Ha ismersz valakit, aki ismer valakit, akinek a haverjának a sógorának kikönyökölt a hajtókar a 0km-es szalonautóból hazafele az úton, akkor azt nem reprezentatív mintának hívjuk, konzekvencia levonására alkalmatlan.

Ha 1000 autóból 876nak kikönyököl a hajtókar hazafele a szalonból, akkor az már jó eséllyel tényleg szar.

Engem a hülyeségen kívül semmi sem bosszant annyira, amikor valamiről 1-2 eset után ítéletet mondtok :blush:

hát haneked csak 876 kocsi elég ahhoz, hogy elhidd akkor oké, ######ák azok

nem haveromtól hallottam, hanem tök idegen emberektől, akik többségében szerelők voltak, és nem azért mondták, mert így kerítenek maguknak munkát, hanem már unták ezt a témát.

odafigyeléssl, és nem 30ezres olajcserével biztos nincs velük annyi gond, de több helyről hallottam sajna, hogy a vezérműtengely bütykei bizony lekopnak.

Link to comment
Megosztás:

víruskereső talál sys32őt mindig...

na mondjuk ez lehet, mert a gamepadot is ki kell húzni meg bedugni elég gyakran, és ujra bedugni

namajd megpróbálok egy frissítést kresni neki, meg egy uj kodeket is mert abból már jópár éves van mindig telepítve, bár eddig azzal se volt bajom, és a gépen most sincs

csak ha áthúzoma tvre, mondjuk épp ezért esik ki megint a szoftverfrissítés is.

csak a lejátszó képe fekete minden más meg... :S

Fingom sincs mi lehet az a sys32. Mire utalhat vele. Lehetséges, hogy vírustípus megnevezése. Ezt mondom amúgy. Nem volt eddig vele gondod, bevállt, természetes hogy azt használod és mégis befosik. Wendaz. :blush:

Gondolom kiterjesztett asztalként van beállítva a másodlagos monitor (TV). Talán még az nVidia Control Centerben (Vezérlőpult ha magyar) tudod megnézni a második kimenet beállításait, esetleg az újrakalibrálás, beállítás segíthet. Asztalra jobb klikk és elvileg ott lesz a menüben.

Link to comment
Megosztás:

Abban sajnos igazuk van, hogy a Fiatnál a minőség egy utolsó szempont. Mind anyagválasztás, mind összeszerelés

terén. Ezt onnan is jól tudom, hogy pár évig voltam (rész)tulajdonosa egy fiat brava-nak, ami nullkm-esen lett megvéve.

A gondok már ott kezdődtek, hogy miután 0km-esen haza lett víve, már lelazultak a szelepfedél csavarok, nyomta az

olajat. De pl pár hónap után fékcsöveket is kellett cserélni. Az immó újkorától kezdve szarakodott, és még sorolhatnám...

2 évesen már mállott a műanyag kilincs... szerintem én ebből jogosan vonom le az átlagkövetkeztetést, hogy a fiat az

úgy ánblokk a szar kategóriába sorolható :D

ui: ja és akkor még a vezérműszíjszakadást nem is említettem... :D

De ez nem azt jelenti, hogy minden fiat szar :D Ne legyél szőkenő :D

Nem az állításotokat vontam kétségbe, félreértés ne essék, csak azt mondom, hogy ebből nem kell messzemenő hülyeségeket levonni :lol:

Most novy is mondhatná, hogy minden windows szar. csak mert neki gondja van a gépével. na, jolvan, nem ovisok vagyunk, nem mondom el mégegyszer :) főleg a motortopikban nem :blush:

Link to comment
Megosztás:

hát haneked csak 876 kocsi elég ahhoz, hogy elhidd akkor oké, ######ák azok

nem haveromtól hallottam, hanem tök idegen emberektől, akik többségében szerelők voltak, és nem azért mondták, mert így kerítenek maguknak munkát, hanem már unták ezt a témát.

odafigyeléssl, és nem 30ezres olajcserével biztos nincs velük annyi gond, de több helyről hallottam sajna, hogy a vezérműtengely bütykei bizony lekopnak.

Nem tudsz olvasni a soraim között, igaz?

Link to comment
Megosztás:

Abban sajnos igazuk van, hogy a Fiatnál a minőség egy utolsó szempont. Mind anyagválasztás, mind összeszerelés

terén. Ezt onnan is jól tudom, hogy pár évig voltam (rész)tulajdonosa egy fiat brava-nak, ami nullkm-esen lett megvéve.

A gondok már ott kezdődtek, hogy miután 0km-esen haza lett víve, már lelazultak a szelepfedél csavarok, nyomta az

olajat. De pl pár hónap után fékcsöveket is kellett cserélni. Az immó újkorától kezdve szarakodott, és még sorolhatnám...

2 évesen már mállott a műanyag kilincs... szerintem én ebből jogosan vonom le az átlagkövetkeztetést, hogy a fiat az

úgy ánblokk a szar kategóriába sorolható :lol:

ui: ja és akkor még a vezérműszíjszakadást nem is említettem... :)

akkor már 3man vagyunk hülyék :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz olvasni a soraim között, igaz?

de tudok, de amint látod nem csak nekem rosszak a hallomásaim a fiatokról, kimondottan a bravakról.

meg hogy ha gabinak elmálot a kilincs, meg fékcsőcsere mg még amit felsorolt, nemhiszem, hogy atöbbi fiatnak más lenne a kilincse pl...

mint írtam, és rá se néztél, legalábbis reagálni nem reagáltál rá: odafigyeléssel biztos nincs vele annyi baj, de bőven több baj van velük mint más márkákkal.

Link to comment
Megosztás:

De ez nem azt jelenti, hogy minden fiat szar :D Ne legyél szőkenő :D

Nem az állításotokat vontam kétségbe, félreértés ne essék, csak azt mondom, hogy ebből nem kell messzemenő hülyeségeket levonni :lol:

Most novy is mondhatná, hogy minden windows szar. csak mert neki gondja van a gépével. na, jolvan, nem ovisok vagyunk, nem mondom el mégegyszer :D főleg a motortopikban nem :blush:

miért nem? :)

aki csak tud megy át linuxra :D

mondjuk ha szar ha nem én nem leszek linuxus....nem is értek hozzá, hogy átállítsak, meg átírjak linuxusra mindent szóval Win

Link to comment
Megosztás:

de tudok, de amint látod nem csak nekem rosszak a hallomásaim a fiatokról, kimondottan a bravakról.

meg hogy ha gabinak elmálot a kilincs, meg fékcsőcsere mg még amit felsorolt, nemhiszem, hogy atöbbi fiatnak más lenne a kilincse pl...

mint írtam, és rá se néztél, legalábbis reagálni nem reagáltál rá: odafigyeléssel biztos nincs vele annyi baj, de bőven több baj van velük mint más márkákkal.

Gabinak elmállott a kilincs...

1000 embert tudnék keríteni, akinek nem mállik el a kilincs.

Több baj van velük, mint más márkákkal? Ezt miből gondolod? Honnan veszed? Mivel támasztod alá? "sok ember mondta a szervízben". Toyota szervízben meg a toyotákra panaszkodnak, akkor az összes kocsi szar? Mivel szerelőhöz általában akkor megy az ember, ha szar a kocsija, nyílvánvaló, hogy panaszkodik. Ettől a többi kocsi még nem feltétlenül szar.

2-3 példa ehhez kevés.

Link to comment
Megosztás:

Ti olyanok vagytok, ha láttok 1 fehér hollót, akkor elhiszitek, hogy az összes holló fehér :lol: Miért gondoljátok, hogy azokat a motorokat hülyék tervezték?

Semmi gond nincs azokkal sem.

Ha ismersz valakit, aki ismer valakit, akinek a haverjának a sógorának kikönyökölt a hajtókar a 0km-es szalonautóból hazafele az úton, akkor azt nem reprezentatív mintának hívjuk, konzekvencia levonására alkalmatlan.

Ha 1000 autóból 876nak kikönyököl a hajtókar hazafele a szalonból, akkor az már jó eséllyel tényleg szar.

Engem a hülyeségen kívül semmi sem bosszant annyira, amikor valamiről 1-2 eset után ítéletet mondtok :blush:

Te pedig ne legyél naív kislány loknis hajjal!

Lakótársam a Bosch-nál melózik mint tesztelő mérnök,a fiatnak is tesztelenek motor alkatrészeket.Hát mesélt pár érdekes dolgot,amik után nem igazán vennék fiatot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.