Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ugyan már, ki hiszi azt el neked. :blush: :D :)

Az asszony biztosan, még pasival nem csaltam meg és kb nem is igen fogom :lol: bár asszem a (rajta kívüli) nőzésről is lemondtam... :D

Link to comment
Megosztás:

na ez az látjátok

nem idéztem, mert rögtön egy hsz után nyomtam... de nem a halálosra.

am ######a hogy ezt hiszitek rólam...

Nem hiszem én azt sem rólad sem másról, de sajnos nagyon úgy nézett ki. Legalább valami utalást irj a hsz-okba vagy idézhetnél, hm? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem én azt sem rólad sem másról, de sajnos nagyon úgy nézett ki. Legalább valami utalást irj a hsz-okba vagy idézhetnél, hm? :blush:

ha visszanézed vagy idézek, vagy rögtön utánaírom

én pont ezt írtam Sanyának, ott senkinek nem tünt fel...

én meg egyet nem idézek, azt pont ugy jön ki

Link to comment
Megosztás:

ha visszanézed vagy idézek, vagy rögtön utánaírom

én pont ezt írtam Sanyának, ott senkinek nem tünt fel...

én meg egyet nem idézek, azt pont ugy jön ki

Ezért kell idézni. Elkerülöd az ilyen helyzeteket. (Más dolog az, hogy én alapból rühellem ezt a fórum motort. :blush: )

Link to comment
Megosztás:

am mi van akkor, ha utánad megy a rendőr, mert te kifaroltál a havon?

azért nem kell fosni :lol:

tegnap este is míg állatkodtam a placcon, a helyi rendőrök megálltak egy 5 percre, míg bemutattam a repertoárt :blush:

de 3 éve volt olyan is, hogy itt a budaörsi auchan duplasávos körforgóban mentem keresztben pár kört, rendőrök

meg kint vártak a behajtásra addig :) ők mondjuk már ismernek :D

Link to comment
Megosztás:

azért nem kell fosni :D

tegnap este is míg állatkodtam a placcon, a helyi rendőrök megálltak egy 5 percre, míg bemutattam a repertoárt :D

de 3 éve volt olyan is, hogy itt a budaörsi auchan duplasávos körforgóban mentem keresztben pár kört, rendőrök

meg kint vártak a behajtásra addig :D ők mondjuk már ismernek :D

És nem mondták, hogy a rendszámnak a kocsi elején kell lennie? Ha a kilincs van elől, akkor ott. :P

Más.: este jött haza az aszony melóból( baleseti ambulancia) ilyenkor ha nem alszok szokott mesélni, aztán többnyire már ezért nem alszok. :blush: Aztán mondta azt a Suzukis nő kontra rönkszállítót, ahol elkezdett kacsázni az úton a Suzuki, hogy telefonálta a nő mobillal azzal kezdődött a ballhé. Hát azért 10 centi hóban főútvonalon amíkor csúszik rendesen nekiáll vki mobilozni...... :lol: . Én sose értettem, olyan drága az a kihangosító? Már az én alap telefonomhoz is adtak füldugósat, a láyoméhoz meg vezeték nélkülit. 30 éves csaj aztán ki tudja helyrejön-e rendesen. És még "szerencse" hogy itt csak a vétkes sérült. :)

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó, akassza a fülére azt a qwa telefont vagy használjon headsetet, manapság (utóbbi 2-3 évben) minden telefonhoz a gyár beleteszi a készülékes csomagokba csak hát az emberek nagy része vagy lusták vagy kényelmesek vagy csak szimplán semmi veszély- és felelősségérzetük sincs és tessék, aztán meg jön a sírás, hogy baleset történt -jobb esetben nem halálos kimenetelű és nem lesz senki sem életébe nyomorék egy idióta miatt... Sőt mi több a mai telefonok 96%-a kihangosítható és általában úgy bömbölnek mint egy jófajta zsebrádió. Én meg ha vezetek vagy fel sem veszem vagy kapásból vonalkapcsoláskor nyomom rá a kihangosítót -ha nem a BT headsetet használom. Azt is azért vettem mert ha kószálok a keverő körül üzem közben abban a zajban észre sem venném ha csörög -az viszont szépen elkezd jelezni és ugyebár pont a helyén van, csak egy gombnyomás és a kezek szabadok, kocsiban úgyszintén, ráadásul baromi könnyű és kényelmes is minden tekintetben. Nem a semmiért tiltották be a vezetés közbeni telefon tartását és jogos ha jól megbüntetik érte.

Másik. Ez pár éve történt, épp kajoltam a keverőben (egyébként az egész környéket jól be lehet látni a vezérlőből) egyszer csak egy hatalmas csattanás, gondolkodás nélkül ugrottam a rakodógépbe és téptem kifele mert tuti baleset. Egy (tök aranyos) üzletkötő csaj a lámpánál telefonálás közben elfelejtkezett róla, hogy meg kéne állni mert piros és egy román busz (utólag a tachográfból kiderült, hogy a megengedett 60 helyett 122 km/h-val ment) totál oldalba kapta. Ez lett a végeredmény:

www.tvn.hu_0e5b0817d574ab67f307b519d1edc517.jpg

Lehet gondolkozni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó, akassza a fülére azt a qwa telefont vagy használjon headsetet, manapság (utóbbi 2-3 évben) minden telefonhoz a gyár beleteszi a készülékes csomagokba csak hát az emberek nagy része vagy lusták vagy kényelmesek vagy csak szimplán semmi veszély- és felelősségérzetük sincs és tessék, aztán meg jön a sírás, hogy baleset történt -jobb esetben nem halálos kimenetelű és nem lesz senki sem életébe nyomorék egy idióta miatt... Sőt mi több a mai telefonok 96%-a kihangosítható és általában úgy bömbölnek mint egy jófajta zsebrádió. Én meg ha vezetek vagy fel sem veszem vagy kapásból vonalkapcsoláskor nyomom rá a kihangosítót -ha nem a BT headsetet használom. Azt is azért vettem mert ha kószálok a keverő körül üzem közben abban a zajban észre sem venném ha csörög -az viszont szépen elkezd jelezni és ugyebár pont a helyén van, csak egy gombnyomás és a kezek szabadok, kocsiban úgyszintén, ráadásul baromi könnyű és kényelmes is minden tekintetben. Nem a semmiért tiltották be a vezetés közbeni telefon tartását és jogos ha jól megbüntetik érte.

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha headset van rajtad maga a beszélgetés akkor is elvonja valamennyire a figyelmet. A másik hülyeség meg a GPS. Azt például szabad menet közben nyomkodni, szerintem mégis veszélyes.

Link to comment
Megosztás:

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha headset van rajtad maga a beszélgetés akkor is elvonja valamennyire a figyelmet. A másik hülyeség meg a GPS. Azt például szabad menet közben nyomkodni, szerintem mégis veszélyes.

Elvileg nem szabad. KRESZ kimondja, hogy mozgó gépjárműben mozgóképes kijelzőt nézni tilos. Ezért is pofázik. Tehát elvileg nem is nyomkodhatod, mert olyan, mintha a telefonon írnál smst, vagy keresel a telefonkönyvben. A beszélgetés headsettel meg olyan, mintha valaki melletted ülne és dumálnátok. :blush:

Amúgy, ha véletlen otthon felejtem a headset-et, akkor ha épp hívnak, akkor felveszem és csak ennyit mondok: "Épp vezetek, visszahívlak" és leteszem.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg nem szabad. KRESZ kimondja, hogy mozgó gépjárműben mozgóképes kijelzőt nézni tilos. Ezért is pofázik. Tehát elvileg nem is nyomkodhatod, mert olyan, mintha a telefonon írnál smst, vagy keresel a telefonkönyvben. A beszélgetés headsettel meg olyan, mintha valaki melletted ülne és dumálnátok. :)

Amúgy, ha véletlen otthon felejtem a headset-et, akkor ha épp hívnak, akkor felveszem és csak ennyit mondok: "Épp vezetek, visszahívlak" és leteszem.

Engem meg általában a kutya sem keres. :blush: Ha meg csörög, akkor félreállok, és aztán veszem fel. Na jó volt már olyan, hogy mellékúton nulla forgalomnál felvettem. :lol: Amúgy engem az is zavar, ha beszélnek hozzám, főleg városban, ilyenkor vagy nem figyelek a beszélőre, vagy szólok neki, hogy majd később.

Link to comment
Megosztás:

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha headset van rajtad maga a beszélgetés akkor is elvonja valamennyire a figyelmet. A másik hülyeség meg a GPS. Azt például szabad menet közben nyomkodni, szerintem mégis veszélyes.

Mondjuk ez első sorban az én hülyeségem de nekem nem a telefonhívás az első hanem a dolgom, ezért mondtam, hogy lehet fel sem veszem. A gps meg egy a fogyasztó társadalomnak kitalált nem épp tökéletesen alkalmazható eszköz. Nekem van egy elég részletes (papír)térképem és eddig még nem volt hely ahova ne találtam volna el. Más kérdés, hogy ki tud térképről olvasni. A nagyvárosokban már másabb a helyzet az oké de engem még a csodálatos Igo8 nem zavart be a szembeforgalomba mint a cimbiéket meg egyéb nyalánkságok -max mentem fölöslegesen pár kilómétert mert elszúrtam a kanyart.

Link to comment
Megosztás:

Engem meg általában a kutya sem keres. :blush: Ha meg csörög, akkor félreállok, és aztán veszem fel. Na jó volt már olyan, hogy mellékúton nulla forgalomnál felvettem. :lol: Amúgy engem az is zavar, ha beszélnek hozzám, főleg városban, ilyenkor vagy nem figyelek a beszélőre, vagy szólok neki, hogy majd később.

Én se szeretem ha dumálnak közben, ha még főúton megyek, az még oké, de mikor ismeretlen helyen kevergek, akkor kimondottan zavar a duma.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez első sorban az én hülyeségem de nekem nem a telefonhívás az első hanem a dolgom, ezért mondtam, hogy lehet fel sem veszem. A gps meg egy a fogyasztó társadalomnak kitalált nem épp tökéletesen alkalmazható eszköz. Nekem van egy elég részletes (papír)térképem és eddig még nem volt hely ahova ne találtam volna el. Más kérdés, hogy ki tud térképről olvasni. A nagyvárosokban már másabb a helyzet az oké de engem még a csodálatos Igo8 nem zavart be a szembeforgalomba mint a cimbiéket meg egyéb nyalánkságok -max mentem fölöslegesen pár kilómétert mert elszúrtam a kanyart.

Ha összejött voln ez a futár meló akkor vettem volna GPS-t mert utcára lebontva nem ismerem az összes települést a környéken. De gondolom csak először szar, mert legtöbb csomag ugyan azokhoz megy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.