Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hólapát? hm, egy tolásra letolom az egész járdát, olyan széles :blush:

kamion sárvédője :D

csak tudjam felemelni mi? nem kell lefordítom a kiskertbe azt kész a hóember alapja :lol:

a vasat kéne izzítani, de gyanítom apu nem adja ide holmi, "hát csak kimek kicsit" témára... :)

hát ha így folytatódik: erős szél van apró porhó

holnapra csákányozni kel minket a hóbol, bekavarja a hegy lábánál rendsen

remélem méteres hó lesz :D

az éven első normális hó lenne

a gyerek :D

Link to comment
Megosztás:

Én is hiába toltam le a járdáról egy fél órája, nemhogy elolvadna inkább fehéredik szépen kifele. Örülök neki, legalább holnap megkímélhetne attól, hogy esik -legalábbis míg becibáljuk a járgányt. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én is hiába toltam le a járdáról egy fél órája, nemhogy elolvadna inkább fehéredik szépen kifele. Örülök neki, legalább holnap megkímélhetne attól, hogy esik -legalábbis míg becibáljuk a járgányt. :blush:

én egy ideje nem tolom, csak ha már elállt, vagy épp azelőtt mielőtt ki kell állni a kocsival

az idén kicsit megszívatot az utolsó hó... kétszer vissza kellett gurulni mert megállt a kpuba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Múltkor, mikor leesett az első nagyobb hó, este mentem hazafelé és a tiszavasvári úti felüljárón nyugisan megyek és az alján balra fordultam. Mondtam magamba, még driftelek egy kicsit és elérkeztem a felüljáró aljához, elkezdek kanyarodni balra, akaratom ellenére megindult a kocsi hátulja. Nekem se kellett kétszer mondani, visszaváltottam, gázt neki, akkor láttam, hogy ahova épp kanyarodtam onnan jön egy rendőrkocsi! :) :blush: 4-en ültek benne és úgy néztek át hozzám, mintha tele lenne az autóm rakva bűnözőkkel! Utána tojásgázzal mentem tovább. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hólapát? hm, egy tolásra letolom az egész járdát, olyan széles :D

kamion sárvédője :D

csak tudjam felemelni mi? nem kell lefordítom a kiskertbe azt kész a hóember alapja a vasat kéne izzítani, de gyanítom apu nem adja ide holmi, "hát csak kimek kicsit" témára... hát ha így folytatódik: erős szél van apró porhó

holnapra csákányozni kel minket a hóbol, bekavarja a hegy lábánál rendsen

remélem méteres hó lesz :D

az éven első normális hó lenne

a gyerek :D

Az asszony is este félpercenként kapcsolta fel a hátsó villanyt, mennyi esett már. A kutya meg állandóan kirohant a teraszról mint Zrínyí, mert érzékelős a lámpa, azt hitte vki jár a kertben.

Hát ja, nem semmi lehet ez a nő! :blush:

Múltkor, mikor leesett az első nagyobb hó, este mentem hazafelé és a tiszavasvári úti felüljárón nyugisan megyek és az alján balra fordultam. Mondtam magamba, még driftelek egy kicsit és elérkeztem a felüljáró aljához, elkezdek kanyarodni balra, akaratom ellenére megindult a kocsi hátulja. Nekem se kellett kétszer mondani, visszaváltottam, gázt neki, akkor láttam, hogy ahova épp kanyarodtam onnan jön egy rendőrkocsi! :D :lol: 4-en ültek benne és úgy néztek át hozzám, mintha tele lenne az autóm rakva bűnözőkkel! Utána tojásgázzal mentem tovább. :)

Legfeljebb lett volna egy ilyen felvétel rólad. Klikkelj a videókra, majd a vonulás közben készített belső felvételekre. Ott fentről a 11.-sorban balról a 3. videó. Egy kék kocsi fara látszik előtte meg keresztben a zsaruk. Érdemes megnézni, én hülyére röhögtem magam rajta. Na jó, ez nem volt nehéz. :P

Link to comment
Megosztás:

ezt a vidit már megnéztük :blush:

am mi van akkor, ha utánad megy a rendőr, mert te kifaroltál a havon?

kapja be

megmondanám, hogy megcsúszott és így tudtam összeszedni az autót.

Lehet, most én is megnéztem végig, azért ilyen ismerős. Ja, de azt hogy magyarázom meg, hogy a jobb kezem mindíg a kéziféken van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A gyerek meg ijedségében visít hátul, hogy Júúúhééé, driftelj apúúú!!!! :blush:

Nekem az volt érdekes hogy az egyik azt mondta, nem szó szerint idézem, hogy ...nem akarom letolni mert most megy műszakira(mármint a rendőrautó, nem a corsa :lol: ) Mi, hát ők nem tudják elintézni valahogy ha mégis sérül egy kocsijuk és később megy műszakira?!? :D Na meg az a sok, szinte szánalmas "felszólitás" néhol már lelki-segélyszolgálat-szagú volt...nevetséges! :) Azért kiváncsi lettem volna a folytatásra is! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az volt érdekes hogy az egyik azt mondta, nem szó szerint idézem, hogy ...nem akarom letolni mert most megy műszakira(mármint a rendőrautó, nem a corsa :blush: ) Mi, hát ők nem tudják elintézni valahogy ha mégis sérül egy kocsijuk és később megy műszakira?!? :D Na meg az a sok, szinte szánalmas "felszólitás" néhol már lelki-segélyszolgálat-szagú volt...nevetséges! :) Azért kiváncsi lettem volna a folytatásra is! :D

Nem semmi! Én nem tudnék ilyen higgadt maradni, visítanék, majd letolnám a pics.ba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az volt érdekes hogy az egyik azt mondta, nem szó szerint idézem, hogy ...nem akarom letolni mert most megy műszakira(mármint a rendőrautó, nem a corsa :lol: ) Mi, hát ők nem tudják elintézni valahogy ha mégis sérül egy kocsijuk és később megy műszakira?!? :D Na meg az a sok, szinte szánalmas "felszólitás" néhol már lelki-segélyszolgálat-szagú volt...nevetséges! :D Azért kiváncsi lettem volna a folytatásra is! :D

Vagy elfogyott benzinje valamelyiknek, vagy lejárt a műszak. :) Kicsit bosszantó, mert amikor engem "megfogtak" biciklivel, mert nem volt nálam személyi, akkor körbeálltak öten, meg keménykedtek, hogy akár be is vihetnek. Aztán meg ha tényleg szitu van, akkor meg "álljon meg kérem MOST RÖGTÖN!!! az út jobb szélén" :blush:

Link to comment
Megosztás:

Vagy elfogyott benzinje valamelyiknek, vagy lejárt a műszak. :lol: Kicsit bosszantó, mert amikor engem "megfogtak" biciklivel, mert nem volt nálam személyi, akkor körbeálltak öten, meg keménykedtek, hogy akár be is vihetnek. Aztán meg ha tényleg szitu van, akkor meg "álljon meg kérem MOST RÖGTÖN!!! az út jobb szélén" :blush:

:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.